IU diyeti ve kilo kaybı Hakkında İpuçları

IU diyeti, hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız gereken bir kilo verme yolculuğudur ve size onun yeme alışkanlıklarını nasıl uygulayabileceğinizi ve günlük yaşamınıza nasıl egzersiz yapabileceğinizi de göstereceğiz. IU diyet planının nasıl göründüğünü öğrenin ve doğru kısımlarını hayatınıza dahil ettiğinizden emin olun.

Ama bekle, IU kim? Onu tanımayan birkaç kişi için, o günlerin en popüler ve en sevilen Kpop idollerinden biridir. Ayrıca oradaki en güzel Koreli ünlülerden biri. Diyet ve egzersiz ayrıntılarına girmeden önce, işte tam olarak nasıl olduğunu bildiğinizden ve kendinizi onunla karşılaştırıp kıyaslayamayacağınız dan emin olmak için IU ile ilgili bazı vücut gerçekleri:

  • Yükseklik: 162 cm
  • Ağırlık: 45 kg

Aşağıdakiler, hızlı bir şekilde kilo vermesi gerektiğinde IU’nun uyguladığı diyettir. Örneğin, bir fotoğraf çekiminden veya çekimden önce. Bu nedenle, bunun günlük diyetiniz için uzun vadeli bir çözüm olmadığını ve ev doktorunuza danışmadan yapılmaması gerektiğini lütfen unutmayın. IU diyeti temelde şu şekilde yapılandırılmıştır:

  • Kahvaltı için 1 elma
  • Öğle yemeğinde 1 tatlı patates
  • Akşam yemeği için 1 proteine ​​shake

Kpop idollerinin de aşırı bir egzersiz ve pratik rutini olduğunu düşündüğünüzde, bu gerçekten yemek için fazla bir şey değil. Üç öğün birlikte günde yaklaşık 700 kalori yapar ve bu, öğle yemeğinde içtiği porsiyon sallamaya bağlı olarak değişebilir. IU’nun diyeti sırasında hangi protein shake içtiğinden emin değiliz, ancak Kore yemeklerine bağlı kalmak istiyorsanız misugaru shake öneririz.

ÖNERİLEN: IU Kore Diyeti (Lee Ji Eun) Nedir?

Gördüğünüz gibi, bu günlük gıda alımınız için uzun vadeli bir çözüm değil ve İÜ geçmişte bulimia tedavisi gördüğünü kendisi itiraf etti . Bu yüzden diyetini kopyalamak isteyen herkes risklerin farkında olmalı ve bu konuda bir doktora danışmalıdır.

Bu oldukça aşırı Kpop diyeti ve uzun süre bu kilo verme deneyiminde olmanızı önermiyoruz. Alternatif olarak size önerdiğimiz şey, uzun vadede kilo verirken size lezzetli ve sağlıklı yiyecekler sağlayacak sağlıklı bir Kore diyetidir. Ayrıca hayatınızı değiştirecek bu 2 Haftalık diyete de göz atmalısınız .Günde bir elma, bir tatlı patates ve bir protein shake alternatif olarak size anlamlı bir şekilde yardımcı olacak Kore diyeti listesi öneriyoruz .