Hyuna Diyeti Ve Kilo Verme Sırları

Kilo vermek zor olabilir ama bazı Kpop idolleri bunu çok kolay gösteriyor. Hyuna diyeti ve kilo kaybı bu durumlardan biridir. Ama eski 4Minute üyesinin tüm bu kiloları kaybetmesi gerçekten o kadar kolay mıydı? Hyuna’nın nasıl ve ne kadar hızlı kilo verdiğine, diyetine daha yakından bakacağız. Amaç, size nasıl yaptığını ve bunu nasıl kopyalayabileceğinizi ve Hyuna diyetini günlük hayatınıza entegre edebileceğinizi göstermek. Böylece siz de arzu ettiğiniz ve hak ettiğiniz güzel vücuda sahip olabilirsiniz.

İşte kilo vermesini doğru perspektife oturtmanıza yardımcı olabilecek bazı Hyuna vücut gerçekleri. Unutmayın ki herkes farklıdır 🙂

Hyuna Vücut Ölçüleri:
Boy: 164 cm
Ağırlık: 50 kg
Ölçüler: 86-63.5-86 cm
Elbise Bedeni: 6 (ABD)
Sütyen Ölçüsü: 32B
Ayakkabı Ölçüsü: 9.5 (ABD)

Hyuna Kilo Verme Sırları

Hyuna’nın kariyerini takip ettiyseniz, birden fazla kilo kaybettiğini görebilirsiniz. Örneğin, ilkokuldan beri 17 Kilo kaybettiğini iddia etti. Bu oldukça büyük bir başarı. Ama bunu nasıl yaptı? Kendisine göre, her seçme hakkı olduğunda asansör yerine merdivenleri kullanıyordu. Bunun harika bir fikir olduğunu ve günlük yaşamınıza uygulanmasının çok kolay olduğunu düşünüyoruz.

Yaptığı diğer şey ise biraz daha dramatikti: Un bazlı tüm yiyecekleri kesti. Kore’de yaşarken bunun nasıl mümkün olduğunu kolayca görebiliriz. Çünkü buradaki yemeklerin çoğu undan yapılmıyor. Bu, bu tür bir diyete uymayı oldukça kolaylaştırır. ben

Kore’de yaşamıyorsanız, bu yöntemde bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Çünkü özellikle ABD ve Avrupa’da ekmek her yerde alabileceğiniz temel besindir. Ve bunu aşmak ilk başta zor görünebilir. Ancak bu kesinlikle mümkündür ve Hyuna kilo verdirmek istiyorsanız bu şekilde başarılı olabilirsiniz.

Hyuna, diyetindeki un bazlı yiyecekleri kesmenin yanı sıra, birkaç büyük öğün yerine çok sayıda küçük öğün yemeye karar verdi. Bunu da birkaç hafta denemeli ve kilo vermenize yardımcı olup olmadığına bakmalısınız.

Sonunda dans etmenin kilo vermesinde büyük etkisi oldu. Kpop idolü olma hayalini gerçekleştirmek için neredeyse her gün dans etti ve pratik yaptı. Dans etmeyi seviyorsanız bu harika bir haber. Elinizden geldiğince çok ve olabildiğince sıkı dans ettiğinizden emin olun. Arkadaşlarla yalnız, sadece herhangi biriyle. Bu şekilde kilo vereceğinizden emin olun.

İLGİLİ: Bae Suzy Diyeti Ve 1 Günlük Diyet Listesi

Dans etmiyorsan endişelenme! Hyuna diyeti sırasında herhangi bir spor veya egzersiz size yardımcı olacaktır. Futbol, ​​basketbol, ​​tenis, pilates, yoga ya da spor salonu zamanına ne dersiniz? En önemli şey bunu düzenli yapmak ve hayatınızın bir parçası haline getirmektir.

Bonus: Hyuna, o günlerde kıyaslandığı Shin JungHwan yüzünden tüm kilolarını kaybettiğini de söyledi. Bu, kilo vermesi için onu daha da motive etti. Bu senin için ne anlama geliyor? Bir motivasyona ihtiyacınız olduğu anlamına gelir! Neden kilo vermek istiyorsun? Kendinize sorun ve aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Motivasyon, yağ kaybının anahtarıdır, çünkü egzersiz yapmak istemediğiniz günler olacak ve o pastayı veya lezzetli ekmeği gerçekten isteyeceksiniz. Motivasyonunuz sizi devam ettirecek!

Hyuna kilo kaybı ve diyet Kısaca:

  • Un bazlı yiyecekleri diyetinizden çıkarın.
  • Birkaç büyük öğün yerine daha küçük öğünler yiyin.
  • Düzenli egzersiz.
  • Bir motivasyon bulun.

Kilo vermede ve Hyuna diyetinde bol şans. Sizin de yağlarınızı kaybedebileceğinizden ve hayal ettiğiniz vücutta yaşayabileceğinizden% 100 eminiz! Bu arada, bir başkasının kilo vermesine yardım etmek istiyorsanız, bu harika tavsiyeyi arkadaşlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin. Başka bir Kpop diyetine mi ihtiyacınız var? Suzy diyetini dene !