K-Pop İdol Diyet Listesi Ve En İyi 6 İdol Diyeti

K-Pop İdol Diyet Listesi: Kore, özellikle K-Pop idolleri için ‘çılgın’ trendleri olan bir ülke olarak biliniyor. K-Pop idolleri için mükemmel bir vücut şekline sahip olmak en önemli önceliklerinden biridir; bazıları mükemmel vücut şeklini elde etmek için sıklıkla aşırı diyetler yapar. Kilo vermek için diyet listelerine şaşırabilirsiniz.

SISTAR’dan Soyou’nun diyet planı ve antrenmanı

K-Pop idolleri olarak çıkış yapmadan önce birkaç yıl eğitim görmeleri gerektiğini sık sık duyuyoruz. Kursiyerlerin şarkı söyleme ve dans eğitimi ile hazırlanmanın yanı sıra mükemmel görünmeleri de istenmektedir. Kursiyerler için rutin haline gelen şeylerden biri diyet yapmaktır. İşte SISTAR adlı 2. nesil büyük kız grubu Soyou’nun diyet planı ve antrenmanının versiyonu!

K-Pop idollerinin diyet yapmadan önce tam ağırlıklarını halkla paylaşmaları yaygın değildir, çünkü bu kendilerine karşı bir miktar tepkiye neden olabilir veya hatta bazı nefret yorumları çekebilir. Ancak diyet ve egzersiz planı nedeniyle 3 ayda yaklaşık 15 kilo verdiğini varsayarsak, şu anki kilosu 49 kg, yani önceki kilosu 65 kg.

K-Pop İdol Diyet: SISTAR’dan Soyou’nun diyet planı

SISTAR, üyeleri mükemmel vücut şekline sahip bir kız grubu olarak bilinir. Ama mükemmel vücut şeklini almanın zor olduğunu söylediler. Çıkış yapmadan önce sadece patates, haşlanmış yumurta, tavuk göğsü ve diğer meyve veya sebzeleri pirinçsiz yiyebiliyorlardı. Soyou’nun vücudu netizenlerin en çok ilgisini çeken kişidir. Diyet planından bahsetti, “Kahvaltıda bir haşlanmış patates, öğle yemeğinde üç haşlanmış yumurta ve bir dilim ekmek yerim ve akşam yemeğinde sadece üç rulo Kimbab yiyorum.” Ve üç ayda yaklaşık 15 kilo verdi.

İLGİLİ: Red Velvet Diyeti Hakkında İpuçları Ve Diyet Listesi

SISTAR’dan Soyou’nun antrenmanı ve egzersizi

Egzersiz planı ile tanınır; kilo vermek için birçok teknik denedi. Sabah uyandı ve uyuyana kadar yoga yaptı. Daha sonra spor salonunda yaklaşık 2 saat geçirdikten sonra ses ve dans tekniğini eğitti. Orada bitmedi; Soyou, antrenmandan sonra hala hafif egzersiz yaptığını söyledi. Ağırlık çalışması yaptığını, kardiyo yaptığını ve her gün tekrar tekrar koştuğunu belirtti. Zor ve acı verici, ancak ideal figürünü elde etmek için bunu yapmak zorundaydı. Çabası nedeniyle, SISTAR’ın tanıtımı sırasında K-Pop idolleri arasındaki iyi figürü ile tanınır.

SISTAR’dan Dasom’un diyet planı ve antrenmanı

SISTAR’dan Dasom, en seksi ve en sağlıklı vücutlardan birine sahip bir idol olarak kabul edildi. Ancak, egzersiz yaparak ve kalori sayarak zorlu diyetlerden geçmek zorunda kaldığı için gördüğü ilgi kolay olmadı. İyi figürü için sıkı bir diyet ve egzersiz yapmak zorunda kaldı. İşte SISTAR’ın Dasom diyet planı ve kontrol etmeniz gereken egzersiz!

K-Pop İdol Diyet öncesi SISTAR’ın Dasom’u

Diyet ve egzersize başlamadan önce tam kilosu hakkında yeterli bilgi yok. Ancak son kilosu olan 44 kg’a göre diyet ve antrenman planıyla 7 kilo verdi, yani 51 kg. Boyu nedeniyle diyet öncesi kilosuyla hala zayıf olarak kabul ediliyor. Bu gerçekle, aslında kaybetmek yerine kilo alması gerekiyor.

SISTAR’ın Dasom diyet planı

SISTAR’ın en genç üyesi Dasom, netizenlerin de dikkatini çeken kişi. Şimdiye kadar ilk çıkışlarından bu yana çok hızlı bir vücut değişikliği yaşadı. Nispeten kısa bir sürede yaklaşık 7 kilo verdi. Diyet tarifi sadece tavşan yemeğini yemektir, bu da sadece yaklaşık 290 kalori olduğu ölçülen salatalık, domates, havuç ve meyveleri yediği anlamına gelir. Ayrıca esmer pirinç ve organik ekmek yedi.

İLGİLİ: Taeyeon Diyeti Hakkında 4 İpucu ve Diyet Listesi

SISTAR’dan Dasom’un antrenmanı ve egzersizi

Dasom, gelmiş geçmiş en iyi vücuda sahip K-pop idollerinden biri olarak kabul edildi. Bu gerçekle birlikte Dasom’un iyi figürü için kendi sırrı olduğu ortaya çıktı. Güney Kore varyete programı I Live Alone’un bir bölümünde, kahvaltı yaptıktan sonra spor salonuna gittiği ve kişisel antrenörüyle yüksek yoğunluklu egzersizlerini tamamladığı görüldü. Dasom, mükemmel bir duruşla 50 kg ağırlığa kadar deadlift yaptığını gösterdi. Antrenman seansına dinlenmeden kuvvet antrenmanı yaparak devam etti ve figürünü korumak için çok çaba sarf ettiğini kanıtladı.

K-Pop İdol Diyet sonrası SISTAR’ın Dasom’u

Diyet ve egzersiz planı sürecini takip ettikten sonra, SISTAR’ın geri dönüşlerinden birinde 7 kg kilo vermeyi başardı. Yukarıdaki fotoğraftan SISTAR’ın tanıtımı sırasında vücut şeklinin ne kadar güzel olduğunu görebilirsiniz. Her şey onun başarma çabası ve ısrarı yüzünden. Şimdi bile, SISTAR dağıldıktan sonra, mükemmel vücut şeklini korumak için hala iyi bir egzersiz ve diyet planı sürdürüyor.

SECRET’den Hyosung’un diyet planı ve egzersizi

SECRET’in eski bir üyesi olan Jun Hyosung, inanılmaz fiziği için bir ikon! Ama güzel vücut şekli, tabiri caizse bedavaya gelmedi; istediği sonuca ulaşmak için çeşitli yöntemler denemek ve sonra bunu sürdürmek zorunda kaldı. Birçoğu vücudunu korumak için ne tür bir egzersiz ve diyet yaşam tarzına yol açtığını merak ederken, işte SECRET Hyosung’un kontrol etmeniz gereken diyet ve egzersiz planı!

İLGİLİ: Momo Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

SECRET’in Hyosung’u diyetten önce

Sosyal medya hesabında staj yaptığı günlerde orijinal kilosunun 53 kg olduğunu açıkladı. Hyosung, diğer kursiyerlerin fiziğini gördükten sonra şok olduğunu ve diyet yapmaya karar verdiğini açıkladı. Alımı, uyku programını ve antrenmanını kontrol etti. Hyoseong, çabalarının bir sonucu olarak 10 aylık sürede yaklaşık 8 kilo vermeyi başardı. 53 kilogramdan 45 kilograma düştüğünü söyledi.

SECRET’in Hyosung diyet planı

SECRET’in lideri Hyosung’un vücudu ilk 20 Kore Listesi’nde. Mükemmel bir vücut şekline sahip olmanın sırrını açıkladı, diyet planı her öğünde sadece tofu salatası yemek ve günde en az bir kez istediği halde pirinç yiyemiyor. Ondan önce sabahları sadece bir muz, öğleden sonra iki haşlanmış yumurta ve akşamları bir soya sütü yedi.

SECRET’den Hyosung’un antrenmanı ve egzersizi

Egzersiz ve egzersiz rutinini çeşitli makale ve röportajlarda ortaya koydu. Kilo vermenin anahtarının sağlıklı bir egzersiz dengesi ve diyet kısıtlamaları olduğunu söyledi. Egzersiz açısından, birkaç spor türünü tekrar tekrar yapmaktan daha etkilidir. Aynı şeyi tekrar ederseniz kilo vermeyeceğinizi söyledi. Bu günlerde tenis ve pilates üzerine yoğunlaşıyor. Ayrıca kardiyo egzersizlerine fazla vakti olmadığı için daha fazla yürümek ve daha fazla kalori yakmak için toplu taşıma kullanıyor.

SECRET’in Hyosung’u diyet sonrası

Sonuç oldukça inanılmazdı; o zamanlar kısa sürede çok fazla kilo verebiliyordu. Daha olgun hale geldikçe ve vücut durumunu anladıkça, ne kadar kilo verdiğinden çok kas kütlesini güçlendirmeye odaklanıyor. Güçlü bir kas kütlesi size günlük olarak yardımcı olabilir, vücudunuzun daha taze hissetmesini sağlar ve kolayca yorulmazsınız.

İLGİLİ: Hyuna Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Kang So-ra’nın diyet planı ve egzersizi

Bir oyuncu olarak Kang So-ra sadece oyunculukta iyi olduğu için ünlü değildir. Devrimci Aşk dizisindeki aktris, ince bir vücuda sahip olmasıyla da tanınıyor. Ama disiplinli bir diyet programının kang So-ra’nın ince vücudunu elde ettiğini biliyor muydunuz? Zaten bilmiyorsan, sorun değil; Size Kang So-ra’nın egzersiz ve diyet planını sunmak için buradayız.

Kang So-ra diyet yapmadan önce

Diyet öncesi okul günlerinde 72 kg ağırlığında olduğu bildirildi. Diğer herhangi bir K-Pop idolü ya da dünya çapında iyi bir insan gibi, kilo verme sürecinin anahtarı, egzersizi dahil ederek ve diyeti ayarlayarak sağlıklı bir diyetti. 20 kg’dan fazla kaybedebilirdi ve bunların hepsi bir yılda yapıldı.

Kang So-ra’nın diyet planı

Hyunbin’in eski kız arkadaşı Kang So-ra lisedeyken 72 kg ağırlığındaydı. Kusursuz bir vücut şekli arayışında, vücudunu şimdi olduğu kadar seksi ve zarif yapan sıkı bir diyet başlatmaya karar verdi. Instagram’da diyet tarifini öğle yemeğinde sadece üzüm, çilek ve brokoli yediğini açıkladı. Netizenler, Kang So-ra’nın vücudunu seksi ve zarif hale getiren diyetine hayran kaldılar. Hatta içlerinden biri, “Zayıf insanlar asla böyle hissetmezler. Kang So-ra, gerçekten harikasın !! “

Kang So-ra’nın antrenmanı ve egzersizi

Kang Sora’nın vücut tipi, halter yaparken çok hızlı kas kütlesi oluşturabilecek şekildedir, bu nedenle spor için, kas tonlamasına yardımcı olduğu söylenen bale ve pilates gibi kaslarını artırmayan sporları seçer. Bale ve pilatesi kardiyo ve ağırlık antrenmanı ile birleştirerek vücutta S (S-line) bir siluet oluşturur. İyi figürünü korumak için tüm bu egzersiz rutinini düzenli olarak yapıyor çünkü eğer bunu gönülsüz yapıyorsa, sonuç istediği gibi gitmiyor. Yani, her şey sebat ve irade ile ilgili.

İLGİLİ: Umji Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Kang So-ra diyetten sonra

Diyet ve egzersiz rutininin sonucu sizi şok edecek. Kang Sora’nın bir yıl içinde 72 kilodan 48 kiloya çıktığı bildirildi. Sayarsanız diyet ve egzersiz rutini sayesinde 24 kilo vermiş. Halen diyet ve egzersiz rutinini yapıyor ama eskisi kadar değil. Şimdi odak noktası sadece sağlıklı olmak.

MISS A’dan Suzy’nin diyet planı ve antrenmanı

Dünya çapında K-Pop yıldızı ve eski JYP kız grubu MISS A Hallyu oyuncusu Suzy, diyet ve egzersiz planıyla burada. Diyet ve egzersiz planı, diğer Güney Koreli sanatçılar arasında en popüler olanlardan biridir. Vücudunu mükemmel bir şekilde korumak için diyetini sürdürmesi ve spor salonunda her gün sıkı programına ayak uydurması gerekiyor. İyi vücut şeklinin arkasındaki sır nedir?

MISS A’dan Suzy diyet yapmadan önce

Diyete başlamadan önce tam kilosu hakkında çok fazla bilgi yok. Ancak Suzy’nin diyetini ve egzersiz planını kopyalayan diğer insanların deneyimlerine bakarsanız, sadece 21 günde 28 kilo verebilirler. Bir aydan daha kısa sürede yaptıkları düşünüldüğünde bu büyük bir sayı. MISS A’nın Suzy’nin eskiden nasıl göründüğünü yukarıdaki resimden görebilirsiniz.

MISS A’dan Suzy’nin diyet planı

En genç üye ve Lee Min-ho’nun kız arkadaşı Suzy aşırı bir diyet yaptı. Kahvaltıda sadece bir patates yerdi; öğle yemeği için tavuk göğsü kaynatırdı ve akşam yemeğinde sadece iki bardak süt içerdi. Üç ayda 20 kilo verdi. Bu kadar aşırı bir diyet yapmayı asla hayal etmedi, ancak K-Net sahnede ya da bir dramayı çekerken her zaman vücudu hakkında, yani vücudunun çok şişman olduğu hakkında yorum yaptı.

İLGİLİ: K-Pop İdollerinin Diyetleri Listesi: Sağlıklı mı?

MISS A’dan Suzy’nin antrenmanı ve egzersizi

Egzersiz ipuçları hakkında yeterli bilgi yok. Ancak bir röportaj sırasında Suzy, günlük programından geçerken dirseklerini germek için bir egzersiz olarak penguen dansı yaptığını açıkladı. Bunun dışında daha çok egzersiz veya egzersizden ziyade diyetine odaklanıyor. Yoğun programı nedeniyle, bu programlar arasında antrenman yapmakta zorlanıyor. Ve günün sonunda program nedeniyle zaten enerjisi bitebilir. Bu yüzden diyet planına daha çok bağlı kalıyor, bu da onu sağlıklı ve her zaman ışıl ışıl tutuyor.

K-Pop İdol Diyet sonrası MISS A’dan Suzy

Diyet yaptıktan sonra insanlar değişimi fark etmeye başladı ve yeni görünüşünü övdü. Daha ince ve daha küçük görünüyor. Muazzam çabaları sayesinde şu anki ağırlığı 47 kg, ancak aslında uzun figürü nedeniyle zayıf olduğu düşünülüyor; İdeal ölçülere göre yaklaşık 50 kg veya daha fazla olması gerekir. Ama yine de halka açık bir figür olarak yapması gerekeni yapıyor, bu yüzden onu koşulsuz olarak destekleyelim!