BTS Jungkook Diyeti Ve Egzersiz İpuçları

BTS Jungkook Diyeti: BTS, yetenekli üyeleri olan ve dünyadaki her kadının ideal erkeği olan Güney Koreli bir idol grubu olarak ünlüdür. Yakışıklı yüzleri ve atletik vücutlarıyla birçok insan gelecekte BTS üyelerinin ortakları olarak hayal ediyor. Bununla birlikte, tüm bunların arkasında, mükemmel figürü ve fiziği elde etmek için geçirdikleri bir süreç ve çok katı bir rutin olması gerekir.

Eğlence endüstrisinde çalışmak kesinlikle birçok insanın endişesidir. Her K-Pop idolünün ortaya çıkışı hem halkın hem de hayranların dikkatini çekiyor. Güney Kore’de gerçek bir çekicilik ve aynı zamanda bir güzellik standardı var. Bu nedenle, erkek grupları ve kız grupları arasında yüksek popülariteye sahip bir ülkede, görünümünüzü daha da ideal hale getirmek için güzellik hizmetleri sunan birçok tesis de bulunmaktadır.

BTS Jungkook Diyeti: Yaşam tarzı, diyet, zindelik ve hatta plastik cerrahi, mükemmel bir fiziksel veya görsel elde etmek ve aynı zamanda güvensizliklerini ortadan kaldırmak için orada yaşayan insanların genellikle yaptığı şeylerden bazılarıdır. Bu yazıda, BTS en yaşam tarzına bakacağız maknae o ipuçları paylaşan ve aynı zamanda onun günlük egzersiz ideal gövdesini oluşturacak ve sağlıklı bir yaşam yaşamak yanı nereye Jungkook olduğunu.

Çok uzun süre beklemeden, BTS’in Jungkook antrenmanı hakkında aşağıdaki makaledeki detaylı bilgilere bir göz atalım!

ÖNERİLEN: K-Pop İdol Diyet Listesi Ve En İyi 6 İdol Diyeti

Jung-kook’un Egzersiz Rutini

23 Nisan 2020’de BTS’in resmi Twitter’ına bir video yükleyerek Army adlı hayranları şok etti. Maknae BTS gerçekten profesyonel boks atlet gibi görünüyor. Jungkook, RM’de ve J-Hope’un canlı yayınında göründükten kısa bir süre sonra boks pratiği yaptığı bir video paylaştı. Şık bir antrenman kıyafeti giyerek merhaba demek için uğradı.

RM ve J-Hope sanat ve zanaatla savaşırken, Jungkook antrenman odasında görünüşe göre boks yapıyordu. Videoda, Jungkook boksu kolaylaştırıyor. 1997 doğumlu şarkıcı, kolaylıkla yumruk atmaya, engellemeye ve saldırılardan kaçınmaya devam etti. Jungkook önceki boks videosunu yayınlayalı tam bir yıl oldu. Hayranlar, o dönemde kaydettiği ilerlemeyi görmekten çok mutlu oldu. Jungkook’a sertifikalı bir şampiyon olması için profesyonel bir boks sporcusu diyorlar.

En genç olmasına rağmen, Jungkook en güçlü BTS üyesi olarak biliniyor. Sporu gerçekten seviyor. Bazen hayranlar, çıkış yaptığında küçük ve sevimli olan Jungkook’un artık güçlü bir yetişkin adama dönüştüğünü kabul edemezler. Ama şimdiye kadar Jungkook hala sevimli. Bu arada, Jungkook’un boks eğitim videosunda giydiği şortlar veya ipler tükendi. RM ve J-Hope’un yayını bittikten bir saatten kısa bir süre sonra, tüm bedenlerde şortlar tükendi.

İLGİLİ: İLGİLİ: Red Velvet Diyeti Hakkında İpuçları Ve Diyet Listesi

Bu, Jungkook’un giydiği eşyaları sattığı ilk şey değil. Daha önce 3 aya kadar stokta belli bir marka yumuşatıcı distribütörlüğü yaptı. Film çekerken giydiği her türlü giysiyi unutmamak kısa sürede tükendi.

Bir yıl öncesine geri dönersek, BTS’den Jungkook, kendisini bir spor salonunda göstererek ve kişisel bir antrenörün yardımıyla fitness yaparak Twitter üzerinden yüklediği bir videoyla hayranlarını şaşırttı. 2019’da yüklenen video, Bangtan Sonyeondan’ın (BTS) ağırlık kaldıran en genç üyesini gösteriyor ki bu da elbette egzersiz yaparken gücüyle birçok insanı hayrete düşürdü.

BTS Jungkook Diyeti: Jung-kook’un Workout V-Log’u

Ekim 2019’da BTS’den Jungkook, BANGTANTV’nin YouTube kanalına bir vlog yükledi ve spor salonunda bazı egzersiz hareketlerini denediğini gösterdi. Videonun ilk klibinde BTS’den Jungkook spor salonundayken sadece gömlek, pantolon ve sandalet giyerken görülüyor. Ayrıca fitness merkezinde mevcut olan her tesisi denedi ve kameraman, Jungkook’u oradaki spor aletlerini denediği her yerde takip etti.

Daha sonra Jungkook, fitness merkezinde bir dizi deneyi tamamlamış ve kıyafetlerini egzersiz yaparken daha rahat olacak şekilde değiştirerek görünüşünü değiştirmiş görünüyordu. İlk antrenman seansında, Jungkook oradaki kişisel eğitmenlerden biri tarafından ısınması ve tabii ki o gün egzersiz yapmak için ayarlanan adımlarla desteklendi.

Ardından, BTS’den Jungkook, ağır ağırlıklara sahip bir halter kullanarak pazı oluşturmak için başka birkaç spor aleti denedi. Vlog’da Jungkook, fitness merkezinde ilk antrenman seansına yeni girdiğinde çok yorgundu. Egzersiz yaparken ağrıyı vücudunda tuttuğu için yorgunluğundan ve komik ifadesinden dolayı ara sıra sesini de duyabilirsiniz. Ancak kişisel antrenörün Jungkook’a ara vermesini ve biraz içme suyu almasını söylediği zamanlar oldu.

İLGİLİ: SNSD Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Aynı zamanda solo sanatçılar IU’nun hayranı olan BTS üyesi, vücut ölçüleri de kendisinden çok daha uzun ve büyük olan kişisel antrenörün verdiği fitness talimatlarını takip etmek için elinden geleni yapıyor. Birkaç tekrardan sonra çok yorgun görünüyordu ama antrenman seansı bitmemişti. Hatta BTS’den Jungkook, antrenman bitmeden bile yorgun hissettiği için kıkırdadı. Tabii çok daha iyi bir görünüm elde etmek için düzenli egzersiz yapma zamanı da dahil olmak üzere çeşitli şeylerden fedakarlık etmesi gerekiyordu.

Jung-kook’un Diğer BTS Üyesiyle Çalışması

Eylül 2018’de, BANGTANTV egzersiz anlarını programlarının ortasında yükledi. Videoda, Jungkook ve Jin’in kısa bir süre şınav ve diğer egzersizler yaparak dinlenme zamanlarını sadece egzersiz yapmak için yaptığını görebilirsiniz. Jin yorgun hissettiğinde hemen Jungkook’u televizyonda bir müzik programında yayın zamanını bekledikleri yerde onunla birlikte çömelmek ve şınav çekmek için tekrar destekledi.

Nisan 2019’da BTS’den Jin ve Jungkook, müzik videosu yapım sürecinin ortasında bir egzersiz yapmak için yeniden bir araya geldi. İç mekan stüdyo setinde, Jin ve Jungkook, prodüksiyon ekibi ve diğer üyeler dinlenirken birlikte oynarken ve aynı zamanda odadaki ütüyü birlikte oynamak ve egzersiz yapmak için kullanırken görüldü.

BTS’in 6 yıl önce YouTube kanallarına yüklediği eski video, üyelerin stüdyoda çalışmalarına başlarken esneme dahil her şeyi ne kadar iyi yaptığını gösteriyor. Grubun en genç üyesi olan Jungkook, diğer üyelerle birlikte antrenmana başlamadan önce bacaklarını bükerek kasları daha esnek olacak şekilde esneme yaptı.

ÖNERİLEN: Jun Ji Hyun Diyeti İpuçları Ve Diyet Listesi

Jung-kook’un Tek Başına Egzersizi

Bu 24 yaşındaki K-Pop idolü, gerçekten de kaslı ve iyi gelişmiş bir vücuda sahip bir üye olarak biliniyor. Ancak bu mükemmel vücut şekli, sporu gerçekten sevdiği için yapıldı. Daha sonra, bir televizyon kanalında düzenlenen bir etkinlikte Jungkook, 2020’de meydana gelen salgın sırasında evde egzersiz yapmayla ilgili ipuçlarını paylaştı. Jungkook, “Spor ekipmanım var, ancak kendi vücut ağırlığıma güvenerek antrenman yapmayı seçiyorum” dedi.

Jungkook şınav, mekik ve çömelme yapmayı tercih ediyor. Bu tür egzersizlerden bazıları sadece evde olsak bile yapılabilir. “Sadece şınav, mekik ve çömelme yaparak iyi bir vücuda sahip olabileceğimizi düşünüyorum” diye devam etti. Ancak Jungkook, kasıtlı ve düzenli olarak yapılırsa sporun başarılı olacağını söyledi. Ona göre, spor salonuna gitmek ve evde olmak zorunda kalmadan egzersiz yapmak isteyen biri için, spor salonu gibi eksiksiz egzersiz ekipmanı olmasa da bu büyük bir sorun değil.

“Böyle düzenli egzersizlerle ideal bir vücuda sahip olabileceğimizi düşünüyorum.” Diye ekledi. Bu aktivite aynı zamanda Jungkook’un evde egzersiz yaparken sıklıkla yaptığı şeydir. Gerçek adı Jeon Jungkook olan şarkıcı, “Aslında spor malzemelerim var ama aletsiz yapmayı tercih ediyorum” dedi. Jungkook, “Zamanım olduğunda bunu tutarlı bir şekilde yapmanın önemli olduğunu düşünüyorum” diye ekledi.

Jung-Kook’un Egzersizleri

BTS’den Jungkook tarafından gerçekleştirilen bir dizi egzersizin aslında insanlar tarafından, hatta ordudaki askerler tarafından bile kolayca yapılamayacağına dair bir açıklama var. Jungkook fitness yaparken kısa videonun yanı sıra, Jungkook’un BTS Run’da yayınlanan bölümlerden birinde sık sık yaptığı egzersiz serilerine de dikkat etti .

Bu bölümde, yapması gereken antrenmanı gösteren ve cep telefonunda sakladığı bir deftere yazılan bir sahne var. Bu hayranları hem şaşırttı hem de şaşırttı çünkü grubun en genç üyesi veya maknae pozisyonuna sahip olan üye, aynı zamanda bugünkü kaslı bir vücuda sahip olabilmek için egzersiz yapmak için çok çalışıyor.

ÖNERİLEN: Kim Yoo-Jung Diyeti Ve Aşırı Kilo Kaybı Hakkında

Defterinde saklanan listede BTS hayranları, genellikle Army olarak adlandırılır, Jungkook’un 20 ağız kavgası, 20 şınav, 20 zıplama çömelmesi, 20 omuz egzersizi, 10 omuz tahtası, 20 dağcı dahil olmak üzere genellikle yaptığı birkaç egzersiz seansı görebilirler. , 15 burpe, 20 egzersiz, 20 bacak kaldırma ve 20 süpermen egzersizi. Gerçek egzersiz herhangi bir ağırlık taşımaz. Hayranlar tarafından birkaç seansta ve tekrarlayan bir temelde yapıldığına inanılıyor.

BTS’in Jungkook antrenmanı ve vücudunu nasıl orantılı tuttuğu ve tabii ki bugün sahip olduğu atletik vücudu nasıl koruduğu hakkındaki tüm bilgiler bu kadar. Tabii ki, düzenli bir egzersizle, çaba boşuna olmayacak. Birçok hayran BTS’in Jungkook’un antrenman planını denedi ve sonuçlar gerçekten harika oldu!