Park Bom Diyeti İpuçları Diyet Sonrası 11 Kg Verdi

Park Bom Diyeti: 4 Ocak’ta, eski 2NE1 üyesi Park Bom, yaklaşan geri dönüşü için bazı müzikler hazırladığını duyurdu .

Park Bom  SNS hesabında “Nihayet bir geri dönüş için hazırlanıyor. Lütfen biraz daha bekleyin. Bugün hala kayıt stüdyosunda alıştırma yapıyorum,”  diye yazdı.

Ayrıca solistin resimleri, onun güncel kilo verme başarı öyküsünü gösteriyor. İki fotoğrafa dayanarak, Park Bom’un görünümünde ciddi bir değişiklik gözlemlenebilir. Eski  2NE1  şarkıcısına göre, Haziran 2020’den bu yana yaklaşık 11 kilo verdi. Parlayan güzelliği ve daha ince fiziği internette çok ilgi gördü.

Bom’a göre diyet uzmanı şirket Juvis , kilo verme yolculuğunda ona yardımcı oldu. Bom’un diyet yolculuğu hakkında soru sorulduğunda Juvis, “Super Junior’dan Shindong, Lee Young Hyun, Huh Gak ve Sam Hammington gibi birçok ünlünün diyetlerini yönetmeye yardımcı olduk, ancak Park Bom’un durumu en zor olanıydı” yorumunu yaptı.

Dahası, Juvis, şiddetli duygusal dalgalanmaları nedeniyle birçok kez onu yönetmeyi bırakmaları gerektiğini paylaştı. İştahını kontrol edemediği için diyetini yönetmekte de zorluklar yaşadılar.

İLGİLİ: BTS Jungkook Diyeti Ve Egzersiz İpuçları

Park Bom, yaşadığı mücadeleyi de paylaştı. “Ben çünkü ADD tedaviyi almak için geçen ilaçların benim diyet gerçekten zordu, ama bunu çıkardı sonra, iyi böylece var,” Park Bom paylaştı .

Solist, ADD tedavisi için reçeteli ilaçlar almasıyla biliniyordu ve ilaçlarla ilişkili duygusal iniş çıkışlar, yaşam tarzını kontrol etmesini zorlaştırdı. Park Bom’un kilosu, iştah kontrolü eksikliği nedeniyle aşırı yeme ve aşırı yeme nedeniyle 70 kg’a kadar çıktı.

ADD, DEHB veya Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu için eski bir terim olan Dikkat Eksikliği Bozukluğu anlamına gelir. Odaklanmakta güçlük çeken ve hiperaktif olmadığı halde kısa dikkat süreleri gösteren birini ifade etmek için kullanılan terim.

Park Bom’un Instagram gönderisinin tam çevirisi :

“Geçen yıl Grand Bell Ödüllerinde böyleydim …

Şok oldum ve diyete başladım ve 70kg’dan (154 pound) 59kg’a (130 pound) gitmek için 11kg (24 pound) verdim!

ADD’mi tedavi etmek için almak zorunda olduğum ilaç yüzünden, diyet yapmak gerçekten zordu, ama onu kaybetmek çok güzel geliyor ^^

Çok kilo veriyorum ve daha az ilaç kullanıyorum ve daha sağlıklı hissediyorum ~

ÖNERİLEN: K-Pop İdol Diyet Listesi Ve En İyi 6 İdol Diyeti

Kendimin o versiyonuna geri dönmeyeceğim!

Ayrıca, lütfen geri dönüşümü dört gözle bekleyin! ”

Herkes Park Bom’un geri dönüşünü dört gözle bekliyor!