Felix Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Nereli?

Felix Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Nereli: Felix, Avustralya doğumlu bir Güney Koreli erkek grup üyesidir. Felix, Güney Koreli grup Stray Kids’in sekiz üyesinden biridir. JYP Entertainment Corporation’ın yönetimi altında 2017 yılından beri eğlence sektöründe faaliyet göstermektedir.

Ad Soyad: Felix Lee

Doğum tarihi: 15 Eyl 2000

Yaş: 20 yıl

Burçlar: Başak burcu

Şanslı numara: 8

Felix Kaç Kilo: 64 kg

Felix 15 Eylül 2000’de doğdu ve şu anda 20 yaşında. Doğum adı Lee Felix ve 이필 릭스 olarak yazılmıştır. Dahası, Korece adı 이용복 olarak yazılan Lee Yong-bok’tur. Ancak, Korece 필릭스 olarak yazılan Felix olarak daha popülerdir. Avustralya’nın Sidney kentinde Koreli bir ailede doğdu ve burcu Başak burcu. Ailesinden bahseden Felix’in Rachel / Jisue ve Olivia adında iki kız kardeşi var. Rachel onun ablası, Olivia ise onun küçük kızıydı.

Eğitim yolculuğuyla ilgili olarak Felix, St Patrick’s Marist Koleji’ne gitti. Sidney’de bulunan bir Katolik özel okulu. Felix’in Bbijikseu, Bbajikseu, Bbujikseu ve Jikseu gibi birkaç takma adı vardır. Dahası, Felix Katoliktir ve çok iyi İngilizce bilmektedir.

ÖNERİLEN: Park Bom Diyeti İpuçları Diyet Sonrası 11 Kg Verdi

Profesyonel olarak Felix, Güney Koreli erkek grubu Stray Kids’in diğer ismiyle SKZ’de bir şarkıcı. Ünlü Güney Koreli eğlence şirketi JYP Entertainment, Stray Kids adlı 2017 realite şovu ile bu grubu kurdu . Boy bandın şu anda Felix dahil sekiz üyesi var. Bugün hala grupta olan Stray Kids’in diğer üyeleri ise Bang Chan, Lee Know, Changbin, Hyunjin, Han, Seungmin ve IN.

Stray Kids aslında dokuz kişilik bir gruptu. Diğer / 9. üye Woojin’di. Ancak Woojin, Ekim 2019’da kişisel nedenlerle Stray Kids’ten ayrıldı. Woojin’in gruptan ayrılma nedeni henüz kamuoyuna açıklanmadı. Stray Kids, genişletilmiş oyun Mixtape’lerini Ocak 2018’de yayınladı . Çocuk grubu resmi olarak çıkışlarını 25 Mart 2018’de yaptı ve ilk EP’leri I Am Not’du .

Stray Kids içinde Felix hem dansçı hem de rapçi. Grubun lideri, üye Bang Chan’dır (방찬). Bang Chan aynı zamanda Stray Kids’in vokalisti, rapçisi, dansçısı ve yapımcısıdır. Bunun yanı sıra Bang Chan, Stray Kids üyeleri Changbin ve Han ile birlikte şarkı yazımı üçlüsü “3Racha” nın da üyesidir. Hepsi şarkı sözü ve beste yapımına katıldı. Üçü ayrıca genellikle diskografilerinin ilk üç söz yazarı ve bestecisi olarak kabul edilir. Dahası, Bang Chan düzenlemelere katıldı.

Felix, şarkıcı ve dansçı olmasının yanı sıra, tekvandoda 3. derece siyah kuşaktır. Yıldız gençken çok madalya kazandı. Felix bu bilgiyi Seul’deki Pops programında paylaştı. Ayrıca genç yıldız yüzmeyi çok seviyor ve 2015 Yüzme Karnavalı’nda 15 yaş kategorisinde 2. oldu.

İLGİLİ: BTS Jungkook Diyeti Ve Egzersiz İpuçları

Dahası, Felix’in hobileri müzik dinlemek, dans etmek, alışveriş yapmak, seyahat etmek ve beatbox yapmaktır. Aynı şekilde Felix’in en sevdiği spor futbol iken en sevdiği mevsimler sonbahar ve kıştır. Yıldızın en sevdiği denizaşırı sanatçı Ariana Grande ve en sevdiği renk siyah.

Dahası, Felix pirinç keklerini çok seviyor ve çok baharatlı yiyecekler yiyemiyor. Genç sanatçı sivrisinek sesini bile taklit edebiliyor. Genç yıldız korkunç şeylerden nefret ediyor ve dudak ısırma alışkanlığına sahip. Sevdiği ve sevmediği şeyler hakkında daha çok konuşan Felix, mesajlaşmak yerine telefonla konuşmayı seviyor. Yıldızın en sevdiği şarkı New Empire’ın A Little Braver şarkısı ve en sevdiği film türü komedi ve aksiyon.

Genç sanatçı Korece öğrenmenin zor olduğunu düşünüyor ancak yine de öğrenmekten hoşlanıyor. Ancak Felix, Korece adı Yongbok ile anılmaktan hoşlanmaz. Dahası, Felix tatiller sırasında tiyatroda bir korku filmi izlemekten hoşlanmaz. Sanatçı gergin olduğunda nabzını kontrol etme alışkanlığına sahiptir. en sevdiği sanatçılardan bazıları Kenrick Lamar, Logic ve Joey BadA $$.

Ek olarak, Felix, Xinlong ve Zeyu’ya yakındır. Onlar Çinli erkek grubu Boy Story’nin üyeleridir. Genç sanatçı, Güney Koreli erkek grubu The Boyz’un üyesi Eric ile de yakın. Dahası, genç Felix BIGBANG’den G-Dragon’u rol modeli olarak adlandırıyor.

Felix’in Stray Kids ile olan yolculuğundan daha fazla bahseden sanatçı, aslında Mnet’in Stray Kids’in 8. bölümünde elendi . Ancak, 9. bölümün sonunda Felix’i geri eklediler. Ayrıca, Felix 8 ay yurtta kaldı ve Changbin ve Woojin üyeleriyle bir odayı paylaştı. Yurtta yaşarken Felix’in rolü masaj terapisti olmaktı. Felix, Stray Kids’in bir parçası olmasaydı ne yapacağı hakkında konuşurken, söz yazarı olacağını paylaştı. Başarılarından daha fazla bahseden TC Candler, “2018’in En Güzel 100 Yüzü” listesinde Felix’i 43. sırada gösterdi.

İLGİLİ: K-Pop İdollerinin Diyetleri Listesi: Sağlıklı mı?

ilişki durumu

Sanatçı Felix’in ilişki durumu ve aşk ilişkileri hakkında doğrulanmış bir bilgi yok. Şarkıcı-dansçı bekar olabilir ve grubunun kariyerine daha fazla odaklanmış olabilir . Ya da Felix bir ilişki içinde olabilir ama kişisel hayatını halktan uzak tutmayı sever. Her iki durumda da, genç sanatçı, mevcut ilişki durumu ve aşk olaylarıyla ilgili hiçbir şeyi kanıtlamak için herhangi bir somut açıklama veya fotoğraf paylaşmadı.

Vücut ölçüleri

Felix, yaklaşık 171 cm veya 5 fit 7 inç yükseklikte uzun boylu duruyor ve Felix Kaç Kilo 64 kg veya 140 lbs civarında. Aynı şekilde, Felix’in kan grubu AB’ye sahip. Genç sanatçının çok küçük elleri var ve aynı zamanda çok esnek. Dahası, Felix büyüleyici noktasının çilleri olduğunu düşünüyor. Dahası, Felix 255 mm ayakkabı giyiyor, koyu kahverengi gözleri ve aynı renkte saçı var.

Felix’in Instagram, Twitter, Facebook, Youtube gibi sosyal medya platformlarında kişisel hesabı yok. Ancak Stray Kids’in çeşitli platformlardaki resmi hesaplarından genç şarkıcı / dansçı hakkında güncellemeler alabiliyoruz. Stray Kids, Instagram’da @realstraykids kullanıcı adı altında, Twitter’da Stray_Kids olarak ve Youtube ve Facebook’ta “Stray Kids” olarak mevcuttur. Devam edersek, Felix’in yaklaşık net değeri 2 milyon ABD dolarıdır.