Kim Jisoo Kaç Yaşında,Kilo ve Sevgilisi

Kim Jisoo Kaç Yaşında,Kilo ve Sevgilisi: Kim Jisoo, Güney Koreli bir şarkıcı, dansçı ve modeldir. Kim Jisoo, Blackpink kız grubunun baş vokalisti ve görseli olarak Ağustos 2016’da YG Entertainment altında ilk çıkışını yaptı. Bir ünlü olarak, güzel yüzü ve yetenekleriyle ününün çoğunu kazandı.

Ad Soyad: Jisoo Kim

Doğum tarihi: 03 Ocak 1995

Kim Jisoo Kaç Yaşında: 26 yaşında

Burçlar: Oğlak burcu

Şanslı numara: 10

Kim Jisoo, 3 Ocak 1995’te Gunpo, Gyeonggi, Güney Kore’de doğdu . Kim Jisoo Kaç Yaşında: 26 yaşında ve onun güneş işareti Oğlak olduğunu. O bir Asya etnik ve Kore vatandaşıdır.

Jisoo, Güney Kore’nin Seul şehrinde büyüdü. Her iki ebeveyninin bilgisi internette belirtilmemiştir.

Kim Jisoo, Güney Koreli bir şarkıcı, dansçı ve modeldir. Kim Jisoo, Blackpink kız grubunun baş vokalisti ve görseli olarak Ağustos 2016’da YG Entertainment altında ilk çıkışını yaptı. Bir ünlü olarak, güzel yüzü ve yetenekleriyle ününün çoğunu kazandı

Kim Jisoo, 3 Ocak 1995’te Gunpo, Gyeonggi, Güney Kore’de doğdu . O ise 26 yaşında ve onun güneş işareti Oğlak olduğunu. O bir Asya etnik ve Kore vatandaşıdır.

ÖNERİLEN: Felix Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Nereli?

Jisoo, Güney Kore’nin Seul şehrinde büyüdü. Her iki ebeveyninin bilgisi internette belirtilmemiştir.

Jisoo’nun kabarcıklı ve 4 boyutlu bir kişiliği var. Grup arkadaşı Jennie, Jisoo’nun İngilizce bilmediğini çünkü bunu yapmaktan utandığını ancak İngilizce anladığını söyledi.

Jisoo, güzelliği ve kişiliğinden dolayı seçildi. Sahne Sanatları Lisesi Okulu’nda okurken çok popülerdi.

Kariyer ve Mesleki yaşam

Jisoo, 2011’de YG Entertainment’a katıldı ve bir seçmeyi geçti. Jennie, sözleşmeyi imzaladıktan hemen sonra kariyerine başlamadı, bunun yerine yaklaşık dört yıllık ciddi bir eğitim sürecinden geçti. Sadece şarkı söylemekle uğraşmadı, aynı zamanda dans etme konusunda da yetenekli oldu.

Jisoo, çıkışından çok önce bile güzel yüzü ve yetenekleriyle popülerdi. Ve bu nedenle çok sayıda reklamda rol aldı. Hâlâ stajyer iken Jisoo, şirketi ve kıdemli Sandara Park’la birlikte KBS2’nin draması The Producers’da minyatür bir görünüm yaptı.

İlk çıkışı

Jisoo’nun grubu ‘Blackpink’s’ 2012’den önce planlanmıştı ve yıllardır sıkı bir şekilde eğitilmiş ve dünya için hazırlanmıştı. Grup arkadaşları Jennie, Lisa ve Rose ile birlikte 8 Ağustos 2016’da ilk albümleri ‘Square One’ ile çıkış yaptı.

Şarkılarından biri olan ‘Whistle’, ‘Gaon digital Chart’ın bir numaralı hit oldu ve Müzik Videosu YouTube’da viral oldu. Bir gecede dünya çapında kazandılar ve hatta ‘Billboard Social 50’de en yüksek puan alan kadın markası oldular.

Jisoo ve grubu 22 Haziran 2017’de single’ları ‘As If Its Your Last’ ile kariyerinin en yüksek zirvesine ulaştı. Şarkı, ‘Billboard World Digital Song’ listesinde ilk kez yer aldı. Durmadan devam etmekten başka seçenekleri yoktu. Aynı şekilde, 30 Ağustos 2017’de Japonya’da çıkış yaptılar. Nisan 2019’da Jisoo ve grubu Coachella’da performans sergiledi. Coachella’da sahne alan ilk Kpop gösterisi oldular.

ÖNERİLEN: Park Bom Diyeti İpuçları Diyet Sonrası 11 Kg Verdi

Solo Aktivite

Jisoo ayrıca ellerini moda olarak iki yana açtı. Gucci, Burberry, Chanel ve Givenchy gibi popüler markaların moda şovlarında giyiniyor. Solo aktivitesine gelince, ilk olarak Blackpink’teki ilk çıkışından çok önce bir aktör ve model olarak başladı.

Şimdiye kadar Jisoo sadece iki Kore dizisinde bir kamera hücresi olarak rol aldı, ilk olarak 2015’te KBS2, The Producers’da kendini oynadı. Son zamanlarda 2019’da tvN’in Arthdal ​​Chronicles’da kamera hücresi olarak yer aldı.

Ödüller ve Net Değer

Jisoo henüz solo sanatçı olarak çıkış yapmadı. Ancak, bir oyuncu olarak ilk çıkışını yaptı. Jisoo, grubuyla birlikte çok sayıda ödül kazandı. Golden Disc Award’da ilk yıllarında Yılın Çaylağı’nı kazandılar. Aynı şekilde Blackpink’in ödül koleksiyonu şu şekilde sıralanabilir:

Seul Müzik Ödülleri Bonsang Ödülleri, 2018

Altın disk Ödülü Yılın Çaylak Sanatçısı (2017), Song Divison (2019, 2018), Cosmopolitan Artist Award (2019)

MAMA En İyi Müzik Videosu (2016), MAMA Worldwide Fan Choice (2018, 2019), Best of Next (2016)

Halkların Seçimi ödülü Favori Müzik Videosu (2019), Favori Konser (2019), Favori Grup (2019)

Teen Choice Ödülü (2019)

Seul Müzik Ödülü En İyi Yeni Sanatçı (2017)

Bravo Otto in der Kategori K-POP (2019)

Jisoo, ilk 4 yılda bir servet kazandı. Parasını Blackpink üyesi, model olarak ve ayrıca marka onayı ile kazandı. Ayrıca, Jisoo’nun net değeri 8 milyon ABD dolarıdır.

İLGİLİ: BTS Jungkook Diyeti Ve Egzersiz İpuçları

ilişki durumu

Kim Jisoo, hiç erkek arkadaşı olmadığını itiraf ediyor. Şirketi YG, kızları flört etmekten alıkoyuyor ve erkeklerle takılmaları konusunda sert davranıyor. Ajans, öğle ve yemek programlarını erkek kursiyerlere göre farklı zamanlarda bile planlamıştı. Erkek sanatçıların bile birbirleriyle tanışması ve konuşması kesinlikle yasaktır.

Jennie’nin aksine Jisoo, onu tartışmalardan uzak tuttu ve söylentilerden kaçındı. Bununla birlikte, müzik endüstrisinde bir kadın olduğu için hayranları tarafından diğer erkek sanatçılarla birlikte gönderilir. Aynı şekilde, BTS’den V ile gizlice çıktığına dair bazı söylentiler var.Ayrıca, IKon’un üyesi olan EXO’dan Suho ile çıktığı da söylendi. Ancak tüm söylentileri yanlıştır.

Vücut Ölçümü ve Sosyal Medya

Jisoo, grubun en kısa üyeleri arasında yer alıyor. Yaklaşık 162 cm, yani yaklaşık 5 fit 3 inç uzunluğunda duruyor . Aynı şekilde vücudu 45 kg ağırlığındadır.

Jisoo, ağırlıklarıyla dalgalanmaya devam ediyor. Bel, kilo aldığında kilo almasına tepki veriyor, beli büyüyor ve bunun tersi de geçerli. armudu, kaşığı veya ters üçgen vücut şekli var.

Jisoo, Sosyal medyada milyonlarca takipçi topladı. Tek kişisel hesabı Instagram hesabı olsa da. Onun Instagram hesabı fazla 33.900.000 takipçisi var.