En iyi 7 Kpop Diyeti Ve Popüler İdol Diyetleri

Çok fazla Kpop diyeti var ve hangisini takip edeceğinizden emin değil misiniz? En sevdiğiniz idollerin tüm farklı diyetlerini yakından inceledik ve hangisinin sizin için olduğunu ve hangisinden kaçınılması gerektiğini size bildireceğiz.

Etrafta çok fazla diyet var ve neredeyse her gün bir yenisi daha ekleniyor. En sevdiğiniz Kpop idollerinin hangi diyetleri takip ettiğine bir göz atalım. Ve bunun kendiniz için doğru diyeti bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Diyete başlamak için asla geç değildir. Ve çok sık deneseniz ve başarısız olsanız bile, tekrar yapmalısınız. Bu sefer farklı bir şey dene.

Muz Diyeti

Muz diyeti nedir? 

Muz diyeti oldukça basittir ve herkes tarafından gerçekleştirilebilir. İşleyiş şekli şöyledir: Kahvaltıda bir muz ve su var. Her şey budur. Daha fazlası yok. Öğle yemeği için, porsiyon süper büyüklükte olmadığı sürece, istediğiniz her şeyi yiyebilirsiniz. Akşam yemeğinde de en sevdiğiniz yemeği yiyebilirsiniz. Sadece porsiyonun boyutunu aklınızda bulundurun. Bu kadar. Kulağa çok kolay geliyor. Ve oldukça basit, çünkü kalori saymanıza veya pek çok şeyle ilgilenmenize gerek yok. Ayrıca bu Kpop diyetiyle hiçbir şeyden vazgeçmenize gerek yok .

İLGİLİ: Kpop Diyet Ve Kilo Kaybı İçin İpuçları

Muz Diyeti işe yarıyor mu?

Muz diyeti tüm dünyada oldukça popüler ve sadece Seo In Young gibi Kpop idolleri birkaç hafta içinde biraz kilo verdiklerini iddia etmiyor. Bu diyet, basit bir nedenden dolayı işe yarıyor. Temelde bir öğünün tamamını kesersiniz. Çünkü bir veya iki muz yemek tam bir öğün değildir. Daha çok atıştırmalık gibidir. Korelileri tanıyorsanız, gün boyunca meyveleri atıştırmalık olarak yemeyi severler. Yani bir diyet denemek istiyorsanız, bu tam size göre olabilir.

Tatlı Patates Diyeti

Tatlı patates diyeti nedir? 

Tatlı patates diyeti sırasında temelde her öğün için her gün tatlı patates yersiniz. Bunun sıkıcı hale gelip diyetten çıkmanıza neden olacağını mı düşünüyorsunuz? Çok hızlı değil. Tatlı patatesler çok lezzetlidir ve internette pek çok tarif bulabilirsiniz. Yani gerçekten gidip bunu denemelisin. Ayrıca tatlı patatesler sağlıklıdır ve cildiniz için çok iyidir. Kilo vermek ve daha da güzel bir cilde sahip olmak istiyorsanız, bu Kpop diyeti tam size göre.

Tatlı patates diyeti işe yarıyor mu? 

Patateslerin çok fazla karbonhidrat içerdiğini ve bu durumun beklemeyi çabucak kaybetme hedefinizde size yardımcı olmayabileceğini unutmayın. Ama o kadar kolay değil. Bol sebzeli garnitür içeren tatlı patatesleriniz varsa, iyi olacaksınız. Ve Secret ve IU üyeleri Jung Hye Young gibi birçok Kpop idolü tatlı patatesleri diyetlerinin önemli bir parçası haline getiriyor .

Kağıt Bardak Diyeti

Kağıt bardak diyeti nedir?

Kağıt bardak diyeti, Kpop diyetlerinin belki de en ünlüsüdür ve öğün başına belirli bir porsiyona dayanmaktadır. Sadece üç kağıt bardak veya herhangi bir küçük bardak alın ve aşağıdaki yiyeceklerle doldurun. Bir fincan pirinç, bir fincan sebze veya et ve bir fincan meyve ile. Günde üç defa. Bu, porsiyonunuzu kontrol etmeyi çok kolaylaştırır.

İLGİLİ: 7 Kpop Egzersizleri Hatası Ve İpuçları

Kağıt bardak diyeti işe yarıyor mu?

Dokuz Mus, kağıt bardak diyetini başlatan Kpop idolleriydi ve bu diyetin işe yaradığından eminiz. Çünkü porsiyonlarınızı kontrol etmeyi çok kolaylaştırır. Ve her şeyin kaynadığı da budur. Ancak vücudunuzun bütün bir gün boyunca düzgün çalışması için yiyecek miktarı daha az olabilir. Öyleyse, önünüzde zor bir gün varken, biraz daha büyük porsiyonlarınız olduğunu unutmayın.

Danimarka Hastane Diyeti

Danimarka hastane diyeti nedir?

Bunun için hastaneye gitmen gerekiyor mu? Hayır 🙂 Kara kız grubundan güzel Nicole, bu diyetle kilo verdiğini söyledi. Bu diyet, Danimarka Kraliyet Hastanesinden gelir ve tamamen yüksek protein ve düşük kalori ile ilgilidir. Aynı zamanda Kopenhag diyeti olarak da adlandırılır ve genellikle 13 gün sürer.

Danimarka hastanesi diyeti işe yarıyor mu?

Hızlıca biraz kilo vermek istiyorsanız Danimarka diyeti mükemmeldir. 13 günde ne kadar kilo verebilirsiniz? Bu size ve kurallara ne kadar yakından uyduğunuza bağlıdır. Bazı insanlar 3 ile 15 kg arasında kaybedebilir.

SNSD Diyeti

SNSD diyeti nedir?

SNSD diyeti sadece bir diyet değildir. Çünkü her kızın kendi kilo verme ve formda kalma şekli vardır. Ama bazı ortak yönleri var ve hepsi harika görünüyor. Yani bir şeyi doğru yapıyorlar. Bu diyet hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? SNSD diyet rehberimize bir göz atın . Kesinlikle en iyi Kpop diyetlerinden biridir.

SNSD diyeti işe yarıyor mu?

Evet, SNSD diyeti işe yarıyor. Bu apaçık. Kızlar harika görünüyor. Ancak bu, sıkı çalışmalarından ve disiplinli beslenme alışkanlıklarından kaynaklanıyor. Bu hiç de kolay olmayacak. Ama cesaretin varsa dene.

İLGİLİ: Öğrenebileceğiniz 7 SNSD Diyet Dersi

Sebze diyeti

Sebze diyeti nedir?

Bunu anlamak oldukça kolay. Sadece sebze yiyorsun. 2NE1’den Park Bom bununla tanınır. Yemek planı salataları veya sadece sebze yemeklerini içerebilir. Kanmayın, o kadar çok sebze var ki çeşitlilik konusunda endişelenmenize gerek yok.

Sebze diyeti işe yarıyor mu?

Evet işe yarıyor. Karbonhidratları azaltıyorsunuz ve hiç şeker yemiyorsunuz. Bu harika ve sizi birazcık parçalayacak. Zaten vegan iseniz, bu sizin için kolay olacaktır. Değilse, alışmak için biraz zamana ihtiyacın var. Ama lezzetli olabilir ve porsiyonlarınızı çok fazla izlemenize gerek yok.

Limon Detoks diyeti

Detoks diyeti nedir?

Detoks diyeti daha çok oruç tutmanın ve vücudunuzu temizlemenin bir yoludur. Ve Beyonce ve Lee Hyori gibi yıldızlar bunda başarılı olursa, siz neden olmasın? Tek ihtiyacın limondan yapılmış limonata. Yine de şekerli değil. İçindekiler: limon, saf akçaağaç şurubu, kırmızı biber ve su. Günde altı ila on iki bardak. Bu diyet hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz .

Detoks diyeti işe yarıyor mu?

Sen hiçbir şey yemiyorsun. Kesinlikle kilo vereceksin. Ancak bunun dikkatlice yapılması gerekiyor ve biraz yardım veya rehberlik olmadan değil. Çünkü çok aşırı. Ama biraz hızlı olmak istiyorsanız, denemelisiniz.

Bu Kpop diyetleri kilo vermek için en iyi şansınız olabilir. Bazıları kulağa oldukça kolay geliyor ve diğerleri muhtemelen baş belası. Ancak hepsi sizi hedeflerinize bir adım daha yaklaştırabilir. Kilo verme konusunda ciddiyseniz, bunlardan birini denemelisiniz. Ek olarak, Kore diyeti hakkında biraz daha bilgi almalısınız . Mümkün olduğunca çok bilgi ve yardım almaya çalışın. Başarılı olmak için ona ihtiyacın olacak.