Öğrenebileceğiniz 7 SNSD Diyet Dersi

SNSD Diyet Dersi: SNSD’li kızlar sadece müzik gibi harika sakızlarıyla değil, aynı zamanda büyüleyici diyet biçimleriyle de ünlüler. Daha önce SNSD diyeti hakkında konuştuk ve büyük talep nedeniyle size bu özel Kpop diyeti hakkında daha fazla bilgi vermeye karar verdik. Girls Generation’dan hepimizin öğrenebileceği 10 diyet dersi ile başlamaya karar verdik. Gelecekte daha fazla içerik olacak, ancak bu uygulanabilir kilo verme tavsiyesi listesine başlayalım.

1. Doğru miktarda yiyecek önemlidir

Yemek porsiyonlarınızı kontrol edemezseniz, önemli miktarda kilo vermezsiniz. Jessica’nın söylendiğine göre bir yumurta yerine sadece yarım yumurta yiyerek kendine karşı katı olmalısın. Bu çılgınca gelebilir, ancak porsiyonlarınızı sınırlamanız gerektiğini gösterir.

2. Günde 3 öğünden fazla yiyin

Tiffany kayda geçti ve kızların “kesinlikle günde 3 öğünden fazla yediklerini” söyledi ve bunu “Günde 5 öğün yemek yiyoruz” şeklinde belirterek belirtti. Çok fazla egzersiz yaptıklarını göz önünde bulundurursanız , bu mantıklı ve anlayışlı bir durumdur . Bu nedenle, üç büyük öğün yerine beş küçük öğün yemeyi tercih edin. Göre araştırma , gün boyunca yemek yaymak için çok sağlıklıdır.

İLGİLİ: Kore Diyeti Listesi

SNSD Diyet Dersi: 3. Egzersiz yapmalısınız

Hyoyeon, kızların “kilo aldığımızı düşündüğümüzde egzersiz yaptıklarından” bahsetti. Bence bu oldukça yetersiz kalıyor. Çünkü kızlar her gün dans egzersizleriyle meşguller ve bu biraz kalori yakmanın harika bir yoludur. Tiffany aynı zamanda formda kalmasına oldukça yardımcı olan yoga da yapıyor.

4. Genetik ve metabolizma meselesi

Sıkı bir diyet ve sıkı bir egzersiz rejimi herkes için aynı sonuçları vermeyecektir. Girls Generation’ın tüm üyeleri mükemmel bir metabolizmaya sahipler gibi görünüyor. Ama herkes o kadar şanslı değil. Bu yüzden, gerektirdiğinden biraz daha fazla çalışmanız gerekebilir.

SNSD Diyet Dersi: 5. Bol su için

Tiffany, Elle Magazine ile yaptığı röportajda, bir video çekiminden önce her gün 1500 ml su içtiğini söyledi. Doğru miktarda suyun kilo verme hedefleriniz üzerinde büyük bir etkisi olabileceği bilimsel araştırmalarla da desteklenmektedir .

İLGİLİ: KPop İdol Diyeti: 2021’de nasıl kilo verilir?

6. Kız grubu üyesi değilsiniz (sözde)

Diyetinize başlarken, SNSD’deki kızlarla aynı programa sahip olmadığınızı dikkate almalısınız. Düzenli olarak 3,5 saatlik dans ağırlıklı bir gösteri yapmak zorunda değilsiniz. Anlamı. diyetinizi hayatınıza göre ayarlamalısınız.

7. İyi bir motivasyona ihtiyacınız var

Bazı kızların formda kalma konusunda endişelenmesine hiç gerek yok. Jessica ve Tiffany gibi diğerleri diyetlerinde çok çaba sarf etmek zorunda kaldılar. Ve bunu yapmak zorunda olduklarını bildikleri için yaptılar. Videolarında ve turnelerinde güzel görünmek istediler. Gerçekten motive olmuşlardı. Çok güçlü bir motivasyona da ihtiyacınız olacak.