ITZY Yeji Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Diyet Planı

ITZY Yeji Kaç Kilo: 48 kg ağırlığındadır. ITZY Yeji, Kpop kız grubu ITZY’nin lideri olarak tanınan bir şarkıcı, dansçı ve vokalisttir. Yeji, şüphesiz ITZY grubunun en büyük ve en ünlü üyesidir.ITZY Yeji Kaç Kilo: 48 kg ağırlığındadır.

Tüm bu şöhret ona oldukça fazla hayran getiriyor ve çeşitli hayran türleri var. Bazıları Yeji’nin şarkı söylemesini daha çok sever, bazıları dansa hayran kalırken, bazıları da Yeji’nin koruduğu zindeliği ve vücut şeklini sever. Bu yüzden, ITZY Yeji antrenmanını ve ITZY Yeji diyet planını da istiyorsanız, okumaya devam edin.

ITZY Yeji Vücut İstatistikleri

  • Yükseklik 5 ft 6 inç
  • Ağırlık 48 kilo
  • Yaş 20 yıl
  • Meme 32 inç
  • Bel 24 inç
  • Kalça 33 inç

ITZY Yeji Egzersiz Rutini

Yeji nispeten sağlıklı ve zinde bir insan ve pek çok şey yapmayı seviyor. Bazıları, bir Kpop sanatçısı için oldukça önemli olan egzersiz yapmayı da içeriyor. Hepimiz Kpop sanatçılarının onları süper ince ve ince yapacak belirli bir ağırlık kategorisinde olması gerektiğini biliyoruz. Yeji de bu kategoriye giriyor. Öyleyse, Yeji’nin kalmak için yaptıklarının uygun olduğunu görelim.

Biraz araştırma yaptıktan sonra, rutinleri hakkında hiç bilgi yoktu. Yeji’nin öncelikle iki saat veya daha fazla dans rutinini yaparak formda kaldığını biliyorum ki bu oldukça zor. Konu performans olduğunda hepimiz ITZY dans koreografisinin ne kadar karmaşık ve yoğun olduğunu gördük. Bunların hepsi büyük miktarda kalori yakar; Rutinlerini yaparken en az 800 ila 1k kalorinin yanacağını söyleyebilirim.

Bunun dışında dans rutininden sonra belirli egzersizler yapmaları gerektiğini okudum. Yoldan önce bile 15 dakikalık esneme egzersizleri yapacaklar ve eğitimi bitirdikten sonra egzersizi, şınav, akciğer, çömelme gibi aktiviteler yapmak zorunda kalacaklar. Kim olursa olsun, bilmiyorum. Bu yasal bir kaynaktan olmadığı için 100℅ yasal veya değil.

Şimdi birçok başka Kpop sanatçısının çeşitli egzersizler yaptığını ve birçok rutin yazdığını gördüm. Ayrıca onlar gibi bir vücuda sahip olmak için deneyebileceğiniz başka özel egzersizler olduğunu da söyleyebilirim. Bu yüzden şimdilik sahip olduğum bilgilerle size Yeji gibi bir vücut elde etmek için izleyebileceğiniz bir plan vereceğim.

Antrenman beş günlük antrenmanı içerecek ve her gün iki farklı saatte antrenman yapacaksınız. Yaklaşık iki ila üç saat antrenman yapacağız, bu yüzden çok terlemeye hazır olun.

ITZY Yeji antrenmanı şunları içerir:

Sabah rutini

Uyanır uyanmaz, zayıf bir şekle sahip olmanıza yardımcı olmak için bir yoga veya Pilates egzersizi yapmanızı tavsiye ederim. Yoga ayrıca zihinsel sağlığınıza da yardımcı olur ve ayrıca birçok aktiviteyi yakar. Blackpink Lisa, Jennie, Rose gibi yıldızlar ve hatta diğer şarkıcılar bu iki antrenmanı yapıyor. Hatta onları alternatif günler yapabilir ve her iki rutinden de yararlanabilirsiniz.

İLGİLİ: NCT Jaehyun Kaç Yaşında? Diyet Listesi

Akşam Rutini

Akşam rutininde dans rutinine odaklanacağız. Sana kalmış; bir dans çalışması yapın veya başka bir kardiyo rutini isteyin. Sizi sıkmayacağı için dans antrenmanını takip etmenizi tavsiye ederim ve tadını çıkarırken kalori yakarsınız. Dans etmeden önce esnemeler yaptığınızdan ve en az bir ila iki saat antrenman yaptığınızdan emin olun.

Hepsi ITZY Yeji egzersiz rutini için.

ITZY Yeji Diyet Planı

Diyet planında, Koreaboo web sitesi ITZY grup diyeti hakkında bilgi vererek bana yardımcı oldu. Yeji sağlıklı yiyecekler yemeyi sever ve çoğunlukla hafif atıştırmalıklar alır ve hatta öğünler ağır değildir. Yeji diyet planında kahvaltı inanılmaz derecede hafiftir. Öyleyse Yeji’nin aşağıdaki diyetini görelim:

ITZY Yeji diyeti şunları içerir:

Kahvaltı

  • Karpuz ve bol su

Öğle yemeği

  • Soslu et

Atıştırmalıklar

  • Karpuz

Akşam yemegi

  • Tavuk göğsü gibi biraz etli çıtır salata