NCT Jaehyun Kaç Yaşında? Diyet Listesi

NCT Jaehyun Kaç Yaşında: 24 yaşındadır.NCT Jaehyun, NCT grubunun bir parçası olduğu bilinen bir aktör ve şarkıcıdır. Jaehyun ayrıca NCT 127 ve NCT U olan NCT grup alt birimlerinin bir üyesidir. NCT Jaehyun Kaç Yaşında: 24 yaşındadır.

Bununla birlikte, birçok hayran aynı zamanda Jaehyun görünümünün ve vücut fiziğinin hayranıdır. Dolayısıyla, NCT Jaehyun egzersizini ve NCT Jaehyun diyet planını da istiyorsanız, okumaya devam edin.

NCT Jaehyun Vücut İstatistikleri

  • Yükseklik 5 ft 11 inç
  • Ağırlık 65 kilo
  • Yaş 24 yaş
  • Göğüs 41 inç
  • Bel 31 inç
  • Pazı 14 inç

NCT Jaehyun Egzersiz Rutini

Jaehyun oldukça zinde ve sağlıklı bir insan. Ancak bu, şarkıcı için egzersiz yapmanın veya formda kalmanın daha kolay olacağı anlamına gelmez. Jaehyun ile çekimler arasında ve canlı şovlarda ağırlığının dalgalanmasına neden olan farklı şeyler olur. Jaehyun yemek yemeyi seven bir insan, bu yüzden bu ince şeklini korumak için egzersiz yapması gerekiyor.

İLGİLİ: MAMAMOO Solar Kaç kilo,Boy,Yaş ve Diyet Listesi

Şimdi, egzersiz yapmaya gelince, Jaehyun’un egzersiz yaparken odaklandığı iki ana şey var. İlki dans pratiğidir. Bildiğimiz gibi, tüm Kpop sanatçılarının dans etmeyi öğrenmesi gerekiyor ve sahip olmaları gereken birincil beceri bu. Bunu sürdürmek için, sonuçları almak için hemen hemen her gün veya haftada en az beş gün pratik yapmaları gerekir.

Bir günde dans pratiği yaklaşık bir saat ile iki saat arasında sürüyor. Bazen, canlı seanslar için yaptıklarında daha da fazla. Yani evet, dans etmek kardiyovasküler kaslarınızı çok çalıştırır ve birçok kalori yakar. Bu kadar dans pratiği ile 800’den fazla kaloriyi çabucak yakabilirsiniz. Ağırlığa bağlı olarak daha da fazla.

Odaklandığı ikinci egzersizler, zindeliği korumak için spor salonu egzersizi, kardiyo, esneme ve tüm vücut aktiviteleridir. Jaehyun’un fitness rutinini paylaştığı bu videoyu bile görebilirsiniz . Bu videoda, Jaehyun’un çömelme, askeri baskı, omuz baskısı, dik kürek çekme, halter çekme, vb. Egzersizler yaptığını görebilirsiniz.

Artık ne yapmaktan hoşlandığını bildiğimize göre, Jaehyun gibi benzer bir vücut fiziğine sahip olmanıza yardımcı olmak için oluşturduğum rutine bir göz atalım. Bu planda haftada yaklaşık beş gün antrenman yapacağız ve bunun içinde sabah ve akşam ayrı ayrı yapacağımız iki antrenman bölümü olacak. Öyleyse başlayalım:

NCT Jaehyun antrenmanı şunları içerir;

Sabah rutini

Sabah rutininde tüm kardiyo çalışmalarımızı bitireceğiz. Jaehyun’un orijinal rutini ile aynı kalması için dans edebilir veya bir saat boyunca koşma veya bisiklete binme gibi başka egzersizler yapabilirsiniz. Eğlenceli olduğu için dans etmeyi tavsiye ederim ve bunu bir hobi olarak yapabilirsiniz.