MAMAMOO Solar Kaç kilo,Boy,Yaş ve Diyet Listesi

MAMAMOO Solar Kaç kilo:45 kg ağırlığındadır. Solar, Kpop grubu MAMAMOO’nun bir parçası olan bir YouTuber, şarkıcı ve söz yazarıdır. MAMAMOO Solar Kaç kilo:45 kg ağırlığındadır. Hepimiz kesinlikle onların şarkılarını duymuşuzdur ve hepimiz biliyoruz ki Solar da pek çok parça yazmaya yardımcı olmuştur.

Solar ayrıca önceki yıl Nisan ayında ilk çıkışını yaptı ve bunun hemen hemen büyük bir başarı olduğunu söyleyebiliriz. Solar ayrıca herkesin sahip olmak istediği seksi ve zayıf vücuda sahiptir. Dolayısıyla, MAMAMOO Solar egzersizini ve MAMAMOO Solar diyet planını da istiyorsanız, okumaya devam edin.

MAMAMOO Solar Vücut İstatistikleri

 • Yükseklik 5 ft 4 inç
 • Ağırlık 45 kilo
 • Yaş 30 yıl
 • Meme 32 inç
 • Bel 24 inç
 • Kalça 34 inç

MAMAMOO Solar Egzersiz Rutini

Solar, şüphesiz kendi gruplarındaki en formda kişidir; Bilgiyi araştırmadan önce aktif olduğunu bilmiyordum. Belki de solo kariyeri yüzünden kas kazanmaya başladı ve bu tonda figürün onun için devam etmesine neden oldu.

Bununla birlikte, her ne olursa olsun, egzersizi denemek oldukça hoş ve eğlencelidir.

Yani evet, MAMAMOO grubundaki herhangi birinin antrenmanlarını deneyecekseniz, kesinlikle bu egzersiz rutini deneyin! Takip etmenin sağlıklı bir yolu ve birçok varyasyon var. Kendi kişisel YouTube kanalını kurduğundan beri Solar’dan pek çok farklı şey gördük. Solar’ın germe egzersizini yüklediği bir yıl önce konuşalım. 10 dakikalık video , düzenli olarak yaptığı tüm esnemeleri gösteriyor.

İLGİLİ: MAMAMOO Wheein Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Diyet Listesi

Bu videoda Solar ayrıca, bu egzersizlerin ona zayıf bir vücut ve ince bir vücut şekli kazandırdığını belirtti. Ayrıca koltuk altı ve karın bölgesindeki yağları kaybetmesine de yardımcı oldu. Sonra geçenlerde, bir ay önce, aslında henüz bir ay bile olmadı. Solar , Tabata egzersiz yarışmasını gösteren bu videoyu YouTube kanalında yayınladı.

Tüm bu egzersizleri çok güzel ve iyi bir şekilde yapabildiğinde, egzersiz yaptığını söyleyebilirim. Güneş, pek çok farklı aktivite yaparak kesinlikle formda kalıyor. Ayrıca, dansa olan birincil tutkusunu nasıl unutabiliriz? Solar’ın Ariana Grande şarkıları gibi başka bir şarkıcıda dans koreografisi yaptığını biliyor muydunuz ?

Yani evet, gerçekten onun ana antrenmanını yapıyor ve bu Pazartesiden Cumaya kadar devam ediyor. Solar hafta sonları ortalıkta tembellik etmeyi sever, ki bunu yapabildiği için sorun değil. Bu kadar antrenmandan ve beş gün çalıştıktan sonra mutlaka dinlenmeye ihtiyacı var. Şimdi yapabileceğiniz bu antrenmanları içeren bir rutin görelim; en iyi sonuçları almak için iki bölüm halinde eğitim vereceğiz. Biri sabah, diğer yarısı ise akşam biter. Bu kalıbı her zaman yaptığımı biliyorum, ama bunun nedeni egzersiz yapmanın en iyi yolu olmasıdır.

MAMAMOO Solar egzersiz programı şunları içerir:

Sabah rutini

Sabah, neredeyse iki saat boyunca dans gibi egzersizler de dahil olmak üzere kardiyo rutinimize başlayacağız. Bu yüzden dansa başlayın ve danstan önce esnemek için dans kursuna katılın. Ayrıca Solar’ın esnemeleri anlattığı videoyu da takip edebilirsiniz.

İLGİLİ: MAMAMOO Moonbyul Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Diyet Listesi

Akşam Rutini

Akşam en fazla 30 dakika sürecek bir tur rutini yapacağız. Aktivitelere alışkın değilseniz, Solar’ın Tabata meydan okumasını gösterdiği videoyu tam olarak izleyin. Başlamanıza yardımcı olacaktır. Aralıklı veya ileri düzeyde bile, 45 saniyelik egzersiz ve 15 saniyelik dinlenme yaparak süreyi artırmak için benzer egzersizler yapabilirsiniz.

MAMAMOO Solar Diet Planı

Solar bunu nispeten basit tutar, ancak Solar kilo vermesi gerektiğinde diyetini sık sık değiştirir. Bugün için Solar’ın üç günde nasıl 2 kilo verdiğini gösterdiği bir diyet planı göreceğiz .

Bunu takip etmeniz gerekip gerekmediğinden emin değilim, ama evet, size göstermesem bile, sonunda onu kanalında göreceksiniz. Yani en azından bu diyeti uygulamadan önce sizi uyarabilirim. Bu diyeti her gün uygulayacağınız bir plan olarak saklamayın! Şimdi kilo verme diyetini görelim:

MAMAMOO Solar diyet şunları içerir:

Kahvaltı

 • Yarım elma
 • Tatlı patates
 • Bir bardak soya sütü

Öğle yemeği

 • Yarım kase esmer pirinç
 • Tavuk göğsü
 • Üzüm

Öğle Yemeği Sonrası

 • Tavuk göğsü
 • Trabzon hurması

Akşam yemegi

 • İki yumurta
 • Trabzon hurması