MAMAMOO Moonbyul Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Diyet Listesi

MAMAMOO Moonbyul Kaç Kilo:48 kg olan güzel yıldız  Moonbyul bir şarkıcı, dansçı, rapçi ve oyuncu. Kpop grubu MAMAMOO’da olduğu biliniyor. MAMAMOO Moonbyul Kaç Kilo: 48 kg ağırlığındadır. Ayrıca diğer üyelerle birlikte gösterilere birçok konuk katıldı.

Moonbyul ayrıca performansı ve görünüşüyle tanınan en iyi idollerden biridir. Hatta sağlığı ve zindeliğinde bazı ciddi değişiklikler geçirdi. Bu nedenle, MAMAMOO Moonbyul egzersizi ve MAMAMOO Moonbyul diyet planı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız , okumaya devam edin.

MAMAMOO Moonbyul Vücut İstatistikleri

  • Yükseklik 5 ft 5 inç
  • Ağırlık 48 kilo
  • Yaş 28 sene
  • Meme 32 inç
  • Bel 24 inç
  • Kalça 33 inç

MAMAMOO Moonbyul Egzersiz Rutini

Moonbyul şüphesiz fiziksel zindelik ve sağlıkta büyük değişiklikler gösteren kişidir. Bir ayda 10 kilodan fazla kilo verdiğini hala hatırlıyorum, bunu daha sonra yazımızda konuşacağım. Ancak, evet, bunu birçok egzersizle yaptığını unutmayın. Öyleyse Moonbyul egzersiz rutininin neler içerdiğini öğrenelim.

Rutini ve yapabileceği egzersizi araştırdıktan sonra birkaç şey anladım. Bunlardan biri dans ediyordu, bunu anlamak zor değil. Kpop’taki herkesin dans antrenmanları yapması gerekiyor ve Moonbyul da kendini formda ve formda tutmak için bunu çok yapıyor.

İLGİLİ: Aespa Karina Kaç Yaşında,Kilo,Boy ve Diyet Listesi

Bunun dışında, grubun onları zinde tutan ve zindelikleriyle ilgilenen bir eğitmeni var. Moonbyul, antrenman günlerinde çekirdek ve alt vücut için ağız kavgası, egzersiz gibi özel egzersizler de yapıyordu. Ancak, bunu hala yapsa da yapmasa da söyleyemeyeceğim bir şey.

Moonbyul, tıpkı diğer birçok Kpop yıldızı gibi Pilates, Yoga vb. Egzersizlere de kendini kaptırıyor. Onun bu egzersizlerden herhangi birini yaptığını görmek şaşırtıcı olmayacak. Endişelenmenize gerek olmasa da, Moonbyul gibi bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olabilecek bir rutin sunabilirim. Takip etmesi kolay olmayacak, ama eğer yapabilirseniz, o zaman mücadeleye değer.

Haftada beş gün ile altı gün arasında, sabahları ve akşamları egzersizin iki farklı bölümünü yapacağımız, kardiyo ve ardından diğer tonlama egzersizlerine odaklanacağımız çalışacağız. Bununla birlikte, vücudunuzun artık onu kaldıramayacağını hissettiğinizde, kendinizi o gün izin almaktan alıkoymayın, en az dört gün egzersiz yapmaya çalışın.

MAMAMOO Moonbyul antrenmanı şunları içerir:

Kardiyo

Bu eğitim planını sabah 1-2 saat boyunca yapıyor olacağız. Kardiyoda dans pratiğini takip edebilirsiniz. Çok sayıda dans dersi var, bu yüzden birine katılın ve egzersizin tadını çıkarın. Aynı zamanda bir saat koşmaktan daha iyidir, çünkü dans ederken egzersiz yapmak istemeyeceksiniz. Ayrıca kilonuza bağlı olarak 500 ila 1k kalori arasında herhangi bir yerde ve sadece iki saat yaparsanız daha da fazla yakacaktır.

Pilates ve Yoga

Kpop’taki kız ünlülerinin çoğunun yaptığı en iyi antrenmanları yapacağız: Pilates ve Yoga. Bu egzersizlerin her ikisi de size çok miktarda yağ yakarken esnek ve tonlanmış bir vücut şekli sağlamaya zorlar. Bununla birlikte yoga, hem zihinsel hem de fiziksel zindeliği sağladığı için genel zindelik için biraz daha faydalı olacaktır.

ÖNERİLEN: Parlak Ve Güzel Ciltler İçin En İyi 11 Kore yemeği

Hepsi MAMAMOO Moonbyul egzersiz rutini için.

MAMAMOO Moonbyul Diyet Planı

Diyet planı, Koreaboo eyaletlerinin bu makalesi gibi, şimdi sağlıklı yiyecekler yemekten ibarettir . Moonbyul o kadar uygun değildi ve bu 10 kg’ı kaybetmeden önce, oldukça dönüşen bir diyete girdi.

Her öğünü tatlı patates yemekten ibaretti ve bununla birlikte nadiren yiyecek bir şey de oluyordu. Yumurtalı ve pirinçsiz tatlı patates olacak.

İzin verilen tek karbonhidrat tatlı patatesdi. Evet, bir ay içinde dünya sahnesine çıkmanız gerekmediği için bu diyeti önermeyeceğim. 1.5 ila 2k kalorilik sağlıklı bir diyet yemeye zaman ayırabilir ve sindiriminizi bozabilecek tüm abur cubur ve yiyecekleri bırakabilirsiniz.