MAMAMOO Wheein Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Diyet Listesi

MAMAMOO Wheein Kaç Kilo: 46 kg ağırlığındadır. Wheein, MAMAMOO Kpop grubunun bir parçası olduğu bilinen bir şarkıcıdır. Wheein aynı zamanda grubun ana vokalistlerinden biridir ve tüm insanlar onun sesine bayılır. MAMAMOO Wheein Kaç Kilo: 46 kg ağırlığındadır. En azından bunu biliyorum; Ben onu çok seviyorum.

Şimdi ses dışında, Wheein dans becerileri listenin dışında ve görünüşü. Öyleyse, siz de bilgi edinmek istiyorsanız, Wheein figürünü koruyor ve ne yapıyor? MAMAMOO Wheein egzersizi ve MAMAMOO Wheein diyet planı hakkında bildiğim her şeyi size anlatacağım .

MAMAMOO Wheein Vücut İstatistikleri

 • Yükseklik 5 ft 4 inç
 • Ağırlık 46 kg
 • Yaş 25 yıl
 • Meme 32 inç
 • Bel 23 inç
 • Kalça 343 inç

MAMAMOO Wheein Egzersiz Rutini

Wheein oldukça zinde ve zayıf bir insan. Diğer tüm üyeler onları formda tutmak için çok çabalarken, midesine bol miktarda yiyecek doldurduğunu gördük; Wheein hayatından zevk alıyor. Peki tüm bunları nasıl yiyor ve kendini bu inanılmaz ince vücut fiziğinde tutuyor?

İLGİLİ: MAMAMOO Moonbyul Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Diyet Listesi

Wheein, birincisinin oldukça yaygın olduğu birkaç şey yapar ve bunu bana söylemeden önce bunu zaten bilmelisin. Çalışmaları, Wheein için dans rutini olan çok sayıda kardiyo yapmayı içeriyor. Hepimiz onları çok iyi dans ederken gördük ve bunun sebebi her hafta yaptıkları dans saatleri.

Ortalama bir Kpop şarkıcısı, haftada beş gün, günde iki saat dans pratiği yapmalıdır. Bunu yapmanız neredeyse gerekli. Bunun dışında bir yerde Wheein pilates yaptığını okudum, bu ifadeyi kanıtlayacak meşru bir kaynak bulamadım. Bu yüzden bunun için herhangi bir temel vermeyeceğim, ama bunun doğru olabileceğini düşünüyorum. Doğru olmasa bile, kesinlikle böyle bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olabilir.

Birçok Kpop antrenmanı yaptım ve Blackpink, Twice, Red Velvet gibi en popüler ve en zinde ünlüler . Bu grupların üyelerinin çoğu Pilates ve Yoga’nın inanılmaz derecede ince ve tonlu bir şekle gireceğine inanıyor. Bazıları ayrıca tonlanmış bir üst vücut elde etmek ve genel zindelik elde etmek için egzersizlerine boks dahil eder.

Ancak artık kafanızı karıştırmayacağım ve Wheein gibi bir vücut elde etmek için takip etmeniz gereken beş günlük bir eğitim vereceğim. Bu antrenmanı sabah ve akşam rutinine ayıracağız, o yüzden başlayalım:

MAMAMOO Wheein egzersizi şunları içerir:

Sabah rutini

Sabah rutininde bir ila iki saat dans edeceğiz. Bu şekilde, Wheein’in formda kalmak için yaptıklarına benzer olacaktır. Dans ederek egzersiz yapabilirsiniz ve istemiyorsanız koşma, bisiklete binme vb. De yapabilirsiniz. Bununla birlikte, daha az egzersiz ve daha çok eğlenceli bir hobi olacağı için bir dans rutini tavsiye ederim. formunuzu korumanıza yardımcı olur.

İLGİLİ: Aespa Karina Kaç Yaşında,Kilo,Boy ve Diyet Listesi

Akşam Rutini

Akşam rutini Pilates veya Yoga seansları olacaktır. Bu antrenmanların her ikisi de en iyi şekli elde etmenize yardımcı olacaktır; Her ikisini de haftada dört ila beş gün alternatif olarak yapmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Her ikisi de zayıf ve esnek bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur ve bu egzersizleri yaparken çok fazla yağ ve kalori de yakabilirsiniz.

MAMAMOO Wheein Diyet Planı

Wheein ciddiye almıyor ve çoğu şeyi yemeyi seviyor. Ayrıca diyet yapıyor ama diğer üyeler kadar katı değil. Fanlar diyet hakkında Wheein sorulan bile, o cevap verdi Git ve get ramen”. Bunu anlamadıysanız, bunu şaka olarak kastetti.

Bununla birlikte, onu yiyor, LOL, bu yüzden Wheein ciddi olsaydı ya da hayranlarla dalga geçiyorsa hala kafam karıştı. Halen bilinmediği için size şu anki diyetini söyleyemem, ama evet, muhtemelen bir salata, birkaç karbonhidrat, daha fazla protein, sebze vb. Olacaktır. Şimdi bir vücut elde etmeniz için yaptığım bir diyet planına bakalım. Wheein gibi.

MAMAMOO Wheein diyeti şunları içerir:

Kahvaltı

 • Yulaf
 • Yumurtalar

Abur cubur

 • Meyveler

Öğle yemeği

 • Tavuk göğsü
 • Sebzeler
 • salata

Akşam Atıştırmalık

 • Sebze veya et çorbası

Akşam yemegi

 • Tatlı patates veya tofu
 • Proteinli smoothie