Kpop Diyet Ve Kilo Kaybı İçin İpuçları

Kpop diyet ile kilo vermeyi sağlamak istiyorsanız aşağıdaki satırları çok yakından okumalısınız. Hayallerinizdeki Kore idol bedenini elde etmek için sihirli bir kısayol yok. Ancak birkaç kurala uyarsanız, kendinizi başarıya hazırlayabilirsiniz. Ve biz kendini açlıktan ölmekten bahsetmiyoruz. Sağlıklı ve eğlenceli bir şekilde kilo vermekten bahsediyoruz. Bazı Kpop idollerinin ağırlık kaybı için aşırıya gittiğini düşündüğünüzde yanınızdayım. Ancak bu, aynı şeyi yapmanız gerektiği anlamına gelmez.

Çünkü Kpop idolü olmamanın iyi yanı kilo vermek ve forma girmek için daha fazla zamanın olmasıdır. Muhtemelen önümüzdeki hafta için planlanmış, mükemmel durumda olmanız gereken bir konser turunuz yok. Bu size biraz farklı beslenme şansı verir. Ve neyse ki öyle. Ama açlıktan ölmeden Kpop kilo vermeyi nasıl mümkün kılabilirsiniz? Şuna bir bakalım.

Kilo vermek istiyorsanız, iki önemli şeyin sizin veya diyet yapmaya çalışan herkes için büyük bir rol oynayacağını anlamalısınız. Beslenme ve egzersizden bahsediyoruz. Biraz kilo vermek istiyorsanız, bu iki faktörden daha önemli bir şey yoktur. İyi olan şey, karmaşık olmak zorunda olmamasıdır.

İLGİLİ: 7 Kpop Egzersizleri Hatası Ve İpuçları

Kpop kilo kaybı için doğru beslenme

Şu anda moda olan farklı Kpop diyetleri hakkında bir makale yazdık ve ayrıca SNSD üyelerinin diyet yapmayı nasıl tercih ettiklerine dair daha yakın bir ganimet elde ettik . Yollarına bir göz atın ve aynı yoldan gitmek isteyip istemediğinize karar verin. Ancak bu makalenin başında da söylediğimiz gibi diyetinizi aceleye getirmenize gerek yok. Özellikle Kore diyetini denemeye karar verirseniz. Ardından en sevdiğiniz tarifleri seçin ve önümüzdeki iki hafta için kendinize bir yemek planı oluşturun. Ayrıca Kore diyet ipuçlarımızı çok ciddiye aldığınızdan emin olun .

Bu ipuçlarını takip ederseniz, şimdiden bazı değişiklikler göreceksiniz ve umarım size büyüklüğe giden yolculuğunuza devam etme gücü verecektir. Ancak doğru beslenme yeterli olmayacaktır.

Kpop kilo kaybı için nasıl egzersiz yapılır

Kalçanızdaki kiloları gerçekten kaybetmek istiyorsanız, biraz daha fazlasını yapmalısınız. Egzersiz yapmaya başlamanın zamanı geldi demek. Çoğunlukla dans antrenmanları göreceksiniz çünkü bu, birçok Kpop idolünün yaptığı şeydir. Ama dans etmek gerçekten senin işin değilse, orada başka birçok fırsat olduğunu bilmelisin. Voleybol, Basketbol, ​​futbol, ​​badminton veya gerçekten sevdiğiniz herhangi bir sporu oynayın. Herhangi bir sporu sevmiyorsanız, birini seçme zamanınız gelmiştir. İşte sporların bir listesibu sizin için doğru egzersizi bulmanıza yardımcı olacaktır. Bunun dışında dışarı çıkmak ve egzersiz yapmak için her fırsatı değerlendirmelisiniz. Kilo vermenin en iyi ve en sağlıklı yoludur ve kısa bir süre sonra olumlu değişiklikleri göreceksiniz.

İLGİLİ: Öğrenebileceğiniz 7 SNSD Diyet Dersi

İsterseniz biraz ağırlık da kaldırabilirsiniz. Ancak, kadın olmanız durumunda, çok fazla ağırlık kaldırmanın üretkenliğe aykırı olabileceğini unutmayın. Çünkü vücut geliştirmeci olmak istemiyorsun, değil mi? Eğer erkeksen kaldırabildiğin kadar kaldır. Çünkü Kpop idolleriniz de aynı şeyi yapıyor.

Önerilerimizi takip edeceğinizi ve yakın gelecekte başarılar göreceğinizi umuyoruz. Sadece kararlı olun ve motive kalın. Kilo vermek bir yolculuktur ve sadece başlangıçtasınız. Bitiş çizgisinde görüşmek dileğiyle.