SNSD Üyelerinin Sevgilileri

SNSD Üyelerinin Sevgilileri: İnsanlar olgunlaştıkça, sevecek ve değer verecek birine sahip olma ihtiyacı artar. Koreli idollerle çıkmak neredeyse her zaman gündemdedir, ancak birçok idol hala ilişkilerini açıklamaya karar verir. Bu aynı zamanda SNSD üyelerine de oldu. Kariyer yolları boyunca, SNSD üyelerinin her birinin çıktığı hakkında birçok söylenti var. Ama aslında K-pop kraliçeleriyle çıkan şanslı adamlar kimler? SNSD üyelerinin erkek arkadaşlarını ve eski erkek arkadaşlarını tanımak isteyenler için, işte bilinen tüm bilgiler, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

Taeyeon’un Sevgilisi Kimdir?

SNSD’nin çocuk lideri bir keresinde kendisinden daha genç bir erkekten hoşlandığını (yaşı değil, kişiliği ve tavrı açısından) açıkladı. 2013’teki bir röportajda Taeyeon, “İletişim kurmayı, beni arayıp mesaj atmayı seven bir adam istiyorum. Telefon görüşmelerini sevmemeleri veya çok az mesaj göndermeleri sinir bozucu. ” Taeyeon’un açıklamasını duyduktan sonra, insanlar onun bahsettiği adamın kim olduğunu merak etmeye başladı.

19 Temmuz 2014’te Dispatch, Taeyeon’un ve arabadaki bir adamın fotoğraflarını ortaya çıkardığında herkesi şok etti. O adam EXO’nun Baekhyun’uydu. EXO’nun konseri Mayıs ayında sona erdikten sonra gece geç saatlerde araba randevusu aldıklarından şüphelenildi. Ayrıca bilezikler, güneş gözlükleri, cep telefonu vb. Gibi çift eşyalar kullanılarak yakalandıklarından ilişki içinde olduklarından da şüphelenilmişti.

İLGİLİ: Öğrenebileceğiniz 7 SNSD Diyet Dersi

Baekhyun’un SM Entertainment’da stajyer olarak çalıştığı günden beri birbirlerini tanıdıkları, ancak Ekim 2013’ten itibaren birbirlerine karşı hisler besledikleri ortaya çıktı. “Karşılıklı ilgileri geçen yılın sonlarına doğru başladı ve bir süredir flört etmeye başladılar. geçen Şubat ”, bir kaynak ortaya çıkardı.

Baekhyun’dan 2 yaş büyük olmasına rağmen, Taeyeon yakın bir arkadaş gibi davrandı ve yaş farkı aralarındaki sınır değildi. Birbirleri için sevimli takma adlar bile yarattılar. Taeyeon, Baekhyun’a “Baekoong”, Baekhyun ise Taeyeon’a “Taenggu” adını verdi.

SNSD Üyelerinin Sevgilileri: Taeyeon ve Baekhyun Ayrıldı

Halka açıklanan ilk SM Entertainment çifti olan sevimli çift Taeyeon ve Baekhyun’un ilişkisi uzun sürmedi. Bir yıl çıktıktan sonra nihayet ayrıldıklarını ortaya çıkardılar.

Girls ‘Generation’dan Taeyeon ve EXO’dan Baekhyun yakın zamanda ilişkilerini sonlandırdı. Taeyeon ve Baekhyun, hem bireysel faaliyetlerine odaklandılar hem de doğal olarak birbirlerinden uzaklaştılar. Geçen Mart ayında bile Taeyeon, EXO’nun Seul’deki solo konserine gizlice katıldı ve Baekhyun’a olan sevgisini gösterdi, ancak sonunda yoğun programlarının üstesinden gelemediler. İkili romantik ilişkilerini sona erdirmelerine rağmen, iyi sunbae ve hoobae kalmaya karar verdiler ”, SportsToday açıkladı.

Ayrılmalarının haberi SM Entertainment tarafından doğrulanmış olsa da, yine de gizlice bir araya geldiklerini düşünen pek çok insan vardı.

Yoona’nın Erkek Arkadaşını Öğrenelim

Yoona, KBS 2TV Saeng Saeng Information’a çıktığında ideal tip kriterlerini açıkladı. “Hava çok güzel ve güzel çiçekler olduğu için bir ilişki içinde olmak istiyorum. Herkesin ideal tipi olmalı ama benimle iyi iletişim kurabilen ve anlayabilen birini seviyorum ”dedi. Bu ifadelerden sonra herkes onun birisiyle gizlice çıkıp çıkmadığını merak etmeye başladı.

Sadece SNSD’nin değil, Grubun Yüzü olan Yoona’nın Eylül 2013’ten beri bir ilişki içinde olduğu ortaya çıktı. Yoona’nın bir ilişki içinde olduğu haberi Dispatch tarafından ortaya çıktı. Yoona’nın Kore’nin en iyi oyuncularından biri olan Lee Seung-gi ile çıktığı ortaya çıktı. Dispatch, 8 Ekim 2013 tarihinde bir randevuya gittiklerini bildirdi. O gün, Japonya’daki solo konserinden döndükten sonra, Lee Seung-gi, Yoona’yı ailesinin evinden almaya geldi ve Han Nehri’ne gitti ve hatta ona bir mevcut. Ayrıca çiftin birbirlerine karşı çok düşünceli davrandıkları ve 01.00’den sonra hiç çıkmadıkları ortaya çıktı.

Yoona, yıllarca Lee Seung-gi’nin ideal tipi olarak seçilmesiyle biliniyordu. Ama hiç kimse onların erkek ve kız arkadaş olacağını düşünmedi. Her iki ajansı da bu ikisinin bir ilişki içinde olduğunu doğruladı. “Kişisel bir mesele olduğu için belirli ayrıntıları bilmiyoruz, ancak ikisinin çıktığı doğru.” Lee Seunggi’nin ajansı Hook Entertainment, “İkisi de genç ve sadece başlangıç ​​aşamalarında olduğundan, lütfen onlara sevgiyle bakın” diye devam etti. SM Entertainment cesurca, “Lee Seung Gi ve YoonA şu anda birbirlerini tanıma aşamasındalar” dedi. İkisi de popüler Koreli yıldızlar olduklarından, ilişkileri hayranlarından ve halktan çok fazla ilgi gördü.

İLGİLİ: SNSD Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

SNSD Üyelerinin Sevgilileri: Yoona ve Lee Seung-gi Ayrıldı

Yaklaşık bir yıldan fazla bir süredir sevgili bir çift olduktan sonra, Yoona ve Lee Seung-gi’nin ayrıldığı bildirildi. Bu iki yolun 13 Ağustos 2015’te Star News tarafından Yeni Yıl Günü’nde ayrıldığı ortaya çıktı. Sıkı ve yoğun bir programa sahip olmak ünlü çiftler için her zaman bir sınır olmuştur ve Yoona ve Lee Seung-gi için de aynıydı.

Lee Seung-gi o zamanlar Love Forecast filmiyle meşgulken Yoona, diğer SNSD üyeleriyle müzik kariyeri ve Çin drama çekimleri ile meşguldü. SNSD’nin realite TV Şovu Channel Girls ‘Generation sırasında Yoona, aktör Lee Seung-gi ile ilişkisi sorulduğunda ayrıldıklarına dair işaretler de gösterdi. Yoona, Girls ‘Generation’ı kişisel hayatının önüne koyacağını söyledi.

SNSD Üyelerinin Sevgilileri: Kwon Yuri’nin Sevgilisi Kim?

Taeyeon ve Yoona idollerle çıkarken, Yuri ünlü değil beyzbol oyuncusu olan biriyle çıkmayı seçti. Oh Seung Hwan, Güney Koreli bir atıcıdır. En iyi ve en kötü yarışmalarında duygusuz yüzüyle “Stone Buddha” lakabını kazandı.

Nisan 2015’te SM Entertainment, Yuri ve Hanshin Tigers’ın atıcısı Oh Seung Hwan’ın bir yıl önce bir tanıdık aracılığıyla çıktıklarını ve birbirleriyle tanıştıklarını doğruladı.

SNSD Üyelerinin Sevgilileri: Yuri ve Oh Seung Hwan’ın Flört Stili

Tıpkı diğer çiftler gibi, hem Yuri hem de Oh Seung Hwan birlikte birkaç randevuya çıktı. Birlikte yemek yerken, film seyrederken ve şarkı söylerken birbirlerinin arkadaşlığından zevk alıyorlardı. İşte tarihlerinden bazı fotoğraflar.

Sıkışık programlarına rağmen, birbirlerini daha iyi tanımak için aramalar ve mesajlar yoluyla iyi iletişim kurdular. Yuri ve Oh Seung Hwan da  birlikte Ode to Babam filmini izlerken yakalandılar  . İki ila üç gün boyunca birbirleriyle zaman geçirdiler ve Oh Seung-hwan, Yuri’yi aldı ve randevulardan sonra onu geri bıraktı.

Yaklaşık 6 ay birlikte olduktan sonra, tatlı çiftin Nisan 2015’te yollarını ayırdığı ortaya çıktı. Uzun mesafeli ilişki hem Yuri hem de Oh Seung Hwan için zor görünüyordu. Yuri günlerini Güney Kore’de geçirirken, Oh Seung Hwan bir beyzbol oyuncusu olarak kariyeri nedeniyle sık sık Japonya’daydı.

Hyoyeon’un Sevgilisi CEO mu?

SNSD’nin dans makinesi Hyoyeon bir röportajda ideal tipini ortaya çıkardı. Özellikle çift göz kapağı olmayan, iyi bir mizah anlayışı olan ve işinde çok çalışkan bir adamı sevdiği belirtildi. Spesifik tanımı, insanların aklında zaten biri olup olmadığını merak etmesine neden oldu. Gerçek daha sonra ortaya çıktı!

Büyük bir şirketin CEO’suyla çıkmak herkesin hayali olmalı. Hyoyeon için olan tam olarak buydu. Hyoyeon’un erkek arkadaşı küresel bir pazarlama markası CEO’su, yazar, akıl hocası ve Güney Kore’de çok saygın bir işadamı olan Kim Jun-hyung’du. Aralık 2012’de çıkmaya başladıkları biliniyordu. İlgi alanları, hobileri, sporları ve dinleri açısından pek çok benzerlikleri olduğu için birbirlerine aşık olmaları zor olmadı. Aralarında 10 yıl olmalarına rağmen, çift arasında büyük bir sınır haline gelmedi. Hem Hyoyeon hem de Kim Jun Hyung yürüyüş, golf, kayak vb. Aktiviteler yapmayı severler ve bir toplantıda tanıştıktan sonra birbirlerine karşı sevgi kazandılar.

SNSD Üyelerinin Sevgilileri: Hyoyeon ve Kim Jun-hyung Ayrıldı

Birbirleriyle 2 yıl çıktıktan sonra, Hyoyeon ve Kim Jun-hyung’un ayrıldıkları bildirildi. Netizenler, dağılmalarının arkasındaki nedenin 1 Nisan Şakası Günü’nde meydana gelen olay olduğunu varsaydılar. Hyoyeon, erkek arkadaşı Kim Jun-hyung tarafından 1 Nisan Şaka Günü’nde polise ihbar edildi. İlk olarak Hyoyeon’un şiddet nedeniyle ihbar edildiği biliniyordu.

Ama sonra Kim Jun Hyung, Star Today ile yaptığı röportajda olayı açıkladı. Hyoyeon’un itibarı için bir röportaj yapmaya karar verdiğini kendisi söyledi. “Bu olay yüzünden Hyoyeon’da hayal kırıklığına uğrayanlara onun ne kadar harika bir insan olduğunu söylemek istedim” dedi. Nisan Şakası Günü’nde olan şeyi tam olarak açıklayarak, “Ayaklarını kaybederse Hyoyeon’un düşmesinden korkuyordum. Düşüş 5 metreydi, gerçekten korkmuştum. Şaka olsa bile, yine de ciddi şekilde yaralanabileceğini veya bir şeylerin ters gidebileceğini düşündüm. Bu yüzden polisten yardım almam gerektiğini düşündüm. Yardım istemek için aramıştım, ancak onu şiddetten şikayet ettiğim için yanlış bildirildi. “

“Anlayamadığım söylentiler vardı … Hyoyeon’un gerçek kişiliğini bilseydin, bu söylentiler asla ortaya çıkmazdı … Özetleyecek olursam, insanların hayal güçlerinin çılgına döndüğünü söyleyebilirim. Hyoyeon aslında çok hoş ve harika bir kişiliğe sahip bir atmosfer oluşturucu. Ailesi gibi üyelerine de çok yakın. Anne babası, kardeşi ve köpeği ile mutlu zamanlar geçirirken her zaman gülümseyen biri. Dikkatini böyle söylentilere bile odaklamayan ve onları başından savan bir tip. Ne zaman yanlış anlaşılsa, “Sadece daha iyisini yapmalıyım, sadece daha çok çalışmalıyım, sadece iyi bir imaj göstermeliyim” diyecek türden biri. “

Kim Jun Hyung, olaydan önce ayrılmaya karar verdiklerini açıkladı. Ayrıca oppa ve dongsaeng olarak kalmaya ve hala iyi bir ilişkiye sahip olmaya ve arkadaşlarıyla birlikte yemek yemeye karar verdiklerini açıkladı. “Tanıştığım en kibar, en dürüst ve en pozitif insanlardan biri … Hala iletişim halinde kalıyoruz ve birbirimizin nasıl olduğunu soruyoruz ve birbirimizi neşelendiriyoruz” dedi.

İLGİLİ: En iyi 7 Kpop Diyeti Ve Popüler İdol Diyetleri

Tiffany Hwang’ın Sevgilisi Kimdir?

Tiffany, SNSD’nin en popüler üyelerinden biri olarak biliniyor ve elbette erkek ünlüler arasında da popüler. 2016’dan beri Tiffany’nin AOMG’nin rapçisi Gray ile çıktığından şüpheleniliyor. Bilinmeyen bir kişi muhabire şöyle dedi: “İkisinin sık sık müzikle ilgili düşüncelerini paylaştığını gördüm. Yirmili yaşlarındaki sıradan bir çift gibi, randevuların tadını çıkararak çevrelerindeki insanların kıskançlığını bile artırdılar. ” Kişi ayrıca, “Birbirlerine olan şefkatlerini sergiledikleri için çevrelerinden gelen ilginin farkında değiller. Görünüşe göre güzel bir şekilde ve hiç utanmadan çıkıyorlar. Gerçeği söylemek gerekirse, ilişkileri rapçiler arasında yaygın olarak biliniyor. “

Ancak söylenti, Tiffany’nin ajansı tarafından “İkisi çok yakın. Tiffany, Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşadıktan sonra buraya geldiğinden ve rahat bir kişiliğe sahip olduğundan, konu tenli olma konusunda tereddüt etmiyor. “

Seohyun’un Gizli Sevgilisi

Seohyun, We Got Married’de bir çift olarak oynadıktan sonra CN Blue’dan Yonghwa da dahil olmak üzere her zaman ünlülerle birlikte olmuştur . Ancak maalesef söylentilerin hiçbirinin doğru olduğu ortaya çıkmadı. İnsanlar onun bir ilişki içinde olup olmadığını merak etmeye başladı. Gerçek, Seohyun ve diğer SNSD üyeleri A Hyung I Know programında göründüklerinde ortaya çıktı . Heechul doğrudan “Onun hiç ilişki yaşamadığını sanmıyorum” dedi. Sessiz olmak yerine Seohyun, “Bu doğru değil” diyerek herkesi şok etti. Ayrıldıklarında ağladığını bile açıkladı. Ancak, adamın adı hala bir sır olarak kalıyor. Seohyun, ünlü olduğunu ancak sektörden emekli olduğunu söyleyerek sadece bir ipucu verdi. Sence bu adam kim olabilir?

Sooyoung’un Tatlı ve Romantik Sevgilisi

Birçok ünlü çift ayrılsa da, bazıları zorludur ve Sooyoung da dahil olmak üzere ilişkilerini sürdürür. Sooyoung ve erkek arkadaşı çok tatlı bir çift olarak biliniyor. Sooyoung, Koreli aktör Jung Kyung Ho ile çıkıyor. 5 yıldan fazla bir süredir çıkıyorlar ve tatlı ilişkilerini hala sürdürüyorlar. Sooyoung ve Jung Kyung-ho da kariyerlerinde birbirlerine destek olurlar. Sooyoung bir keresinde Jung Kyung-ho’nun draması Prison Playbook’u desteklemek için bir kahve kartı gönderdi . Birçok röportajda Jung Kyung-ho, Sooyoung ile çıktığı için ne kadar mutlu olduğunu ve şahsen ne kadar nazik ve pozitif olduğunu açıkladı.

SNSD Üyelerinin Sevgilileri: Sooyoung ve Jung Kyung-ho Tarihi

Ocak 2014’te halka açıldıktan sonra, Sooyoung ve Jung Kyung-ho genellikle boş zamanlarında buluşmaya giderler. Bir zamanlar 24 Nisan’da Itaewon’da yürürken görülmüşlerdi.

Tatlı bir çift olarak birlikte öğle yemeği de yediler. Sooyoung, Jung Kyung-ho tarafından çekilmiş olabilecek bir fotoğrafını ve onların tarihlerine ait bir salata fotoğrafını bile yükledi. Sonsuza kadar süreceklerini düşünüyor musun? İşte Sooyoung’un Instagram’da yayınladığı fotoğraflar.

Jessica Jung’un Sevgilisi

Jessica Jung’un 2014’ten beri Tyler Kwon ile ilişkisi olduğu söyleniyor. Tyler şu anda Jessica’nın BLANC & ECLARE markası için yatırımcısı ve Jessica’nın yeni ajansı Coridel Entertainment’ın başkanı. Çift nihayet Mayıs 2016’da halka açıldı.

“Aslında [ilişkiyi] kabul etmedim veya inkar etmedim. Ancak, o zaten benim resmi erkek arkadaşım oldu. Çıkmaya başladığımızdan bu yana üç yıldan fazla zaman geçti. Onunla şimdiye kadar çıktığım erkekler arasında en uzun süre çıktım ”dedi Jessica. Evlenme konusundaki düşünceleri sorulduğunda, “Sanırım daha sonra doğru zaman geldiğinde evleneceğiz. Bu günlerde birçok arkadaşım evleniyor ve onları görmek benim evlenmek istememe neden oluyor. Bebeği olan bir arkadaşım var. Arkadaşıma hediye alırken hamile olduğum söylentileri başladı. ” Çift için en iyisini umalım!

SNSD Üyelerinin Sevgilileri: Sunny’s Secret Eski Sevgilisi

Tıpkı Seohyun gibi, Sunny’nin flört söylentileri ve gerçekleri hakkında pek bir şey açığa çıkmadı. Ancak, SBS varyete şovu Roommate’de göründüğünde , Sunny eski erkek arkadaşı hakkında biraz konuştu. Sunny, “Bir ünlüyle çıktım. İkimiz de sanatçı olduğumuz için kolay olacağını düşünmüştüm, ama değildi. Her kişiye göre farklıdır. Yoğun programlardan dolayı sadece mesajlaşma tarihlerine sahip olabiliyorduk. Onu ciddi bir aşk ilişkisi haline getirmek zordu, bu yüzden bir yıldan fazla bir süredir bir ilişkim olmadı. “

SNSD’nin Eski Erkek Arkadaşları Arasındaki En Ateşli Kişi

Yıllarca, SNSD üyeleri hayranları tarafından birçok erkek grubu ile birleştirilmişti, ancak bunun gerçekleşebileceğini kim bilebilirdi. Sports Seoul tarafından bildirilen birçok fotoğraf olduğu için Tiffany’nin Tayland Prensi lakaplı Nickhun adlı 2PM üyesiyle birlikte olduğu söylendi.

Ortak bir arkadaş, hem ABD’de yaşadıkları hem de Güney Kore’de idol olduklarından beri yıllarca arkadaş olduklarını açıkladı. Aşkları yıllarca arkadaş olduktan sonra çiçek açtı ve çıkmaya başladılar. “Tiffany ve Nichkhun en iyi hallyu yıldızları olduklarından, çok dikkatli bir şekilde buluşuyorlar. İkilinin uzun süredir yakın olduğu haberleri doğrudur. İkisinin Amerika’da yaşama benzerliği olduğu için daha fazla konuşmaya başladılar ve arkadaş oldular. Ancak, tanıdık, yalnızca yaklaşık dört aydır çıkıyorlar ”dedi. Ayrıca 11 Mart 2014’te bir Asya füzyon restoranında bir randevunun tadını çıkardılar.

Gazeteciler tarafından birçok kez fark edildikten sonra, hem Tiffany hem de Nickhun’un ajansları sonunda ikisinin de çıktığını açıkladı. SM Entertainment, Mydaily News’e “Arkadaş olduktan sonra sevgili olmaya daha da yakınlaştı” dedi. JYP Entertainment ayrıca “Raporların dediği gibi, Nichkhun ve Tiffany yaklaşık dört aydır çıkıyorlar. Lütfen onlara nazikçe bakın. “