EXO Üyeleri Yaşları 2021

EXO Üyeleri Yaşları: EXO, Nisan 2012’de çıkış yapan ve üyeler hem Güney Kore’den hem de Çin’den geldiği için eskiden Koreli-Çinli erkek grubu olarak bilinen SM Entertainment altında bir erkek gruptur.

EXO, ilk çıkışlarında Suho, Xiumin, Lay, Baekhyun, Chen, Chanyeol, DO, Kai, Sehun, Kris, Tao ve Luhan gibi 12 üyeden oluşuyordu. Şu anda, Kris, Tao ve Luhan gruptan ayrılmaya karar verdiğinden beri EXO’da 9 üye kaldı. EXO üyelerinin gerçek yaşını öğrenelim!

EXO Üyelerinin Yaşı

Güney Kore’de bir kişinin yaşı, normal yaştan 1 yaş büyük olarak sayılır. Şu an itibariyle, EXO üyelerinin yaş aralığı 25 ile 30 arasındadır. EXO üyeleri, 1990 ile 1994 yılları arasında doğdukları için yıllar boyunca çeşitli tarihlerde doğum günlerini kutluyorlar. EXO üyelerinin gerçek yaşlarının ayrıntılarına göz atın. , İşte!

İLGİLİ: SNSD Üyelerinin Sevgilileri

EXO’nun Suho’nun Yaşı

EXO’dan Suho 22 Mayıs 1991’de doğdu ve 16 yaşındayken SM Entertainment’ın stajyeri oldu. Çıkış öncesi görünümünden, insanlar genç imajını, özellikle de onu daha da sevimli gösteren ‘hafif’ kabarık yanakları görebilirlerdi!

EXO’da Suho lider, vokalist ve görsel pozisyondan sorumludur. 2021 itibariyle Suho, uluslararası yaşta 30, Koreli yaşında ise 31 yaşında. Çıkış öncesi görünümüyle karşılaştırıldığında, Suho’nun şu anki görünüşü pek değişmedi çünkü çarpıcı görseli gençliğinden beri değişmedi!

Suho, doğum günü kutlamalarına gelince, yoğun programları nedeniyle günü daha çok EXO’da grup arkadaşları ile kutluyor. Ancak, dünyanın her yerindeki EXO-L’ler de yıllar boyunca idollerinin doğum gününü, ona daha da minnettar kılan özel hediyeler vererek kutluyorlar!

EXO Üyeleri Yaşları: EXO’nun Xiumin Yaşı

EXO’dan Xiumin 26 Mart 1990’da doğdu ve 2008’de SM Entertainment’ın stajyeri oldu. İnsanlar, Xiumin’in şu anki görünümündeki farklılıkları onun çıkış öncesi fotoğraflarından kolayca görebiliyorlar. Xiumin daha gençken tombul yanakları ve vücudu vardı, ancak bu onu çok sevimli gösteriyordu!

EXO’da Xiumin, alt vokalist ve alt rapçi pozisyonlarından sorumlu. 2021 itibariyle Xiumin, 31 yaşında, uluslararası yaşta, 32 yaşında ise Kore’de, bu da onu EXO’nun en yaşlı üyesi yapıyor. İlk çıkışından ve şimdiki görünümünden beri Xiumin çok değişti ve daha yakışıklı hale geldi ve orantılı bir vücuda sahip!

Xiumin, doğum günü kutlamalarına gelince, günü daha çok EXO’daki grup arkadaşlarıyla kutladı. Bazı durumlarda, bir varyete şovu için çekimleri sırasında ekipten bir doğum günü sürprizi de alırdı!

İLGİLİ: Kpop seçmelerine nasıl başvurulur?

EXO’nun Lay Yaşı

EXO’dan Lay, 7 Ekim 1991’de doğdu ve EXO’nun Çinli üyelerinden biridir. Çıkış öncesi fotoğraflardan, Lay’in görünüşü gençken zaten muhteşem olduğundan beri değişmedi!

Lay, EXO’daki ana dansçı, alt vokalist ve alt rapçi pozisyonlarından sorumludur. Lay, 2021 itibariyle 31 yaşında uluslararası yaşta; 32 yaşında ise Kore’de. Çıkış öncesi ve şimdiki görünümüyle karşılaştırıldığında, Lay’in görseli her zamanki gibi harika görünüyor!

Lay, Çin’de meşgulken ya hayranları ya da yakın arkadaşları ile doğum gününü kutluyor. Hayranlar ayrıca bir doğum günü projesi yaparak, ona lüks hediyeler satın alarak ve çok daha fazlasını yaparak doğum gününü kutluyorlar!

EXO’nun Baekhyun Yaşı

EXO’dan Baekhyun 6 Mayıs 1992’de doğdu ve SM Entertainment’a 2011’de katıldı. Baekhyun’un çıkış öncesi görünümünden itibaren sevimli görünüyordu ve bebek yüzlü bir görünümü var.

EXO’da Baekhyun, inanılmaz vokal becerilerine sahip olduğu için ana vokal pozisyonundan sorumlu. 2021 itibariyle Baekhyun 29 yaşında, uluslararası yaşta; Kore yaşında 30 yaşında. Zaman içinde Baekhyun’un görseli her zamanki gibi sevimli görünüyor!

Baekhyun, doğum günü kutlamaları için V-Live seansları sırasında EXO üyeleri veya EXO-L’ler ile günü kutluyor. Farklı ülkelerde ayrı olsalar bile basitçe küçük bir etkileşim kurarlar ve günü birlikte geçirirler!

EXO Üyeleri Yaşları: EXO’nun Chen’in Yaşı

EXO’dan Chen 21 Eylül 1992’de doğdu ve 2011’de SM Entertainment’ın stajyeri oldu. Chen’in görseli şimdiki görünümüyle tamamen aynı görünüyordu ve şimdi olduğundan çok daha zayıf görünüyordu.

Chen, vokal becerileri kesinlikle şaka olmadığı için ana vokal pozisyonundan sorumlu! 2021 itibariyle Chen uluslararası yaşta 29 yaşında; Kore yaşında 30 yaşında. Çıkış öncesi ile karşılaştırıldığında, Chen’in şu anki görünümü de daha taze ve yakışıklı görünüyor!

Chen, doğum günlerini ya EXO üyeleriyle ya da EXO’nun konserleri sırasında kutluyor! Kalabalıklar genellikle onun için bir doğum günü sürprizi yapar ve Chen sahnede doğum günü pastasının mumlarını patlatırdı!

EXO’nun Chanyeol Yaşı

EXO’dan Chanyeol 27 Kasım 1992’de doğdu ve SM Entertainment’a 2008’de stajyer olarak katıldı. Çıkış öncesi görünümünden itibaren Chanyeol’un görseli çok muhteşem görünüyordu. EXO’nun görsellerinden biri olmasına şaşmamalı, değil mi?

Chanyeol, grubun ana rapçisi, alt vokalisti ve görselidir. 2021 itibariyle, Chanyeol 29 yaşında, uluslararası yaşta; Kore yaşında 30 yaşında. Çıkış öncesi çıkışını şimdiki görünümüyle karşılaştırdığımızda, Chanyeol’un görseli aynı kaldı, ancak karizması daha da arttı!

Chanyeol, 2019’daki doğum günü kutlaması sırasında hayranlarıyla bir doğum günü partisi düzenledi. Üstelik hayranları için yapboz, bilezik, el kremi gibi pek çok hediye hazırladı!

EXO’nun D.O’sunun Yaşı

EXO’nun DO’su 12 Ocak 1993’te doğdu ve 2010’da SM Entertainment stajyeri oldu. DO, küçüklüğünden beri zaten kanıtlanmış olan sevimli ve bebek yüzlü imajıyla tanınıyordu!

DO, kendisini grubun ana vokalisti yapan inanılmaz vokal becerileri ile tanınır. 2021 yılı itibariyle DO, 28 yaşında, uluslararası yaşta; Kore yaşında 29 iken. O zamandan beri DO hala genç görünüyor ve bebek yüzü pek değişmedi, değil mi?

Yıllar boyunca DO, diğer EXO üyeleri ve hayranları ile birlikte doğum gününü kutluyordu! Ona bir doğum günü pastası verir, birlikte bir dilek tutar ve bir sürü iç açıcı doğum günü mesajı gönderir!

EXO Üyeleri Yaşları: EXO Kai’nin Yaşı

EXO’dan Kai, 14 Ocak 1994’te doğdu ve 2010’da SM Entertainment stajyeri oldu. Kai, çıkış öncesi fotoğraflarında çok genç ve sevimli görünüyordu. Ama yine de güçlü karizmasını kanıtladı!

Kai, grubun ana dansçısı, alt rapçisi, alt vokalisti, merkezi ve görselidir. 2021 itibariyle Kai, 27 yaşında uluslararası yaşta; Kore yaşında 28 yaşında. Şu anki dönemle karşılaştırıldığında, Kai’nin görsel görünümü her zamanki gibi muhteşem ve erkeksi görünüyor!

Kai, doğum gününü çoğunlukla hayranları ve diğer EXO üyeleriyle kutluyor. Hayranlarıyla yaptığı doğum günü partilerinden birinde Kai, en tatlı jestlerini sergiliyor ve hayranlarını içtenlikle karşılıyordu, bu da onları çok etkiledi!

ÖNERİLEN: Kpop Stajyeri Olmanın 5 Adımı Ve İpuçları

EXO’nun Sehun Yaşı

EXO’dan Sehun 12 Nisan 1994’te doğdu ve 14 yaşındayken SM Entertainment stajyeri oldu. Sehun, daha gençken zaten tanınan ruhani görseliyle ünlüdür ve çıkış öncesi fotoğraflarından da görebiliyorduk!

Sehun, grubun görsel, baş dansçısı, baş rapçisi ve maknae’sidir . 2021 itibariyle Sehun 27 yaşında uluslararası yaşta; Kore yaşında 28 yaşında. O zamandan beri ve şimdi, Sehun’un görünümü daha da muhteşem hale geldi ve gerçekten de zahmetsizce çarpıcı, değil mi?

Yıllar boyunca, tüm dünyadaki EXO-L’ler, Sehun’un doğum günü için bir doğum günü kutlaması ve hediyeler hazırladı. Ona İskoçya’daki arazi, reklam panolarındaki doğum günü mesajları ve çok daha fazlası gibi olağanüstü hediyeler verirlerdi!