Şarkıcı Rosé Diyet Listesi ve Egzersiz Rutini

Şarkıcı Rosé Diyet Listesi: Rosé, Black Pink adlı gruptaki Koreli bir şarkıcıdır. Hayranların en sevilen şarkıcılarından biri ve hepimiz Rosé’nin sesinin ne kadar güçlü olduğunu biliyoruz.

Tıpkı diğer tüm K-pop idolleri gibi Rosé’nin de grupta kalmak için formda kalması gerekiyor. Fitness ve ince bir vücut, her K-pop grubu ve her K-pop idolü için en önemli şeylerden biridir. Bu yüzden Rosé egzersiz rutini hakkında konuşacağız ve Rosé’nin diyet planına bir göz atacağız

Rosé Vücut İstatistikleri

  • Gül Yüksekliği 1.68 Metre
  • Gül Ağırlığı 45 Kg
  • Rosé Yaşı 23 yıl
  • Meme 34 inç
  • Bel 24 inç
  • Kalça 39 inç

İLGİLİ: Demi Lovato Diyet Listesi ve Egzersiz Rutini

Rosé Egzersiz Rutini

Grup oradaki herkes Siyah pembe ile başladığında pek işe yaramadı. Antrenmanları sadece günlük antrenmana gidiyordu ve hepsi bu. Düzenli bir diyetleri bile yoktu ama hepsi Kill This Love şarkısından hemen önce değişti.

Hepimiz bu şarkının onları dünyanın dört bir yanına götüren şarkı olduğunu biliyoruz. Şüphesiz Black Pink grubunun en harika şarkılarından biriydi.

Öyleyse şimdi Park Chaeyoung, tıpkı diğer Black Pink üyeleri gibi, kendilerini daha zinde ve sağlıklı tutmak için yapabilecekleri 1 ekstra şeyi uyarladı. kontrol edelim.

Rosé Egzersizi İçerir-

Dans

Yani dans etmek için hala Rosé günlerinin çoğunda yaptığı şeydir. Uygulama seansını hiçbir şekilde inkar edemeyecekleri için, onlara dayanıklılık ve Esneklik kazandıran budur. Black Pink üyelerinin geri kalanıyla yaklaşık bir veya 2 saat dans pratiği yapıyor.

Pilates

Şimdi Rosé, Pilates için yeni bir şey uyarladı, Pilates derslerine gidecek ve Pilates makinesinde egzersiz yapacak. Rose’un Pilates makinesinde çalışırken ve Medicine ball ile esneme hareketleri yaptığını gösterdikleri Black Pink resmi YouTube kanalında bile görebileceğiniz birçok esneme ve diğer şeyleri gerçekleştireceği yer. Bu tamamen Rosé egzersiz rutini ile ilgili.

Rosé Diyet Planı

Rosé diyet planı hakkında, BlackPink’in her üyesinin daha önce bir diyet planı yoktu veya kimse onlara ne yediklerini kontrol etmelerini söylemedi.

Hala sevdiklerini yiyorlar ve yedikleri yiyecek miktarını kontrol ediyorlar. Şimdi, bazı sağlıklı yiyecekleri ve hafif yiyecekleri orada günlük rutin olarak ayarladılar.

Ayrıca siyah pembenin her üyesi gün boyunca bol miktarda su içer. Bu sadece Rosé diyet planı ile ilgili.