EXO Chen’in Karısı Kimdir?

EXO Chen’in Karısı: Hiç bir idolün kız arkadaşı ya da karısı olmayı düşündün mü? Aklınızdan hayal gücü gibi geçmiş olmalı, ama bu durum farklı çünkü gerçek! EXO’dan Chen, EXO hayranı olarak da bilinen ünlü olmayan kız arkadaşıyla evlendi. Bu, tüm fandomu karısının kimliği hakkında meraklandırdı ve onun hakkında daha fazla bilgi edinmek istedi. EXO’nun Chen’in karısı kimliği hakkında daha fazla bilgiyi burada bulalım!

EXO Chen’in Karısı

EXO’dan Chen, düğününün duyurulmasıyla hayranlarını şaşırttı! Üstelik eşinin ünlü olmayan bir çevreden gelmesi de hayranları gerçek hayattaki kimliğini gerçekten meraklandırdı. Chen’in 2012’de EXO ile ilk çıkışından bu yana, hayranları ani düğün duyurusuyla gerçekten şaşırtan ve hayrete düşüren herhangi bir flört söylentisine karışmadı.

Dünyanın her yerindeki EXO-L’ler, çevrimiçi topluluklar aracılığıyla bile idolleri hakkında her şeyi biliyor gibiydi, EXO’nun Chen’in karısının kimliği hakkında böyle bir tartışma yaptılar. Bir ipucundan başka bir ipucuna, onunla ilgili her şeyi açıklamaya çalıştılar. Bu bir kargaşaya neden oldu ve insanları Chen’in karısının kimliği ve ilişkileri hakkında ipucu arama çılgınlığına sürükledi; hayranlar onların eski fotoğraflarını bile buldular ve bunları internete yaydılar.

İLGİLİ: EXO Üyeleri Yaşları 2021

Jang Min-hee kimdir?

EXO’dan Chen ve karısının geçmiş ilişkisi özel olsa da, hayranlar karısının kimliğini hala merak ediyordu. Ünlü olmadığı için onun hakkında bilgi aramak oldukça zor. Bununla birlikte, EXO-L’ler ayrıca EXO’nun Chen’in karısının kimliği hakkında daha fazla bilgi edinmenin yolunu buldu!

Hayranların varsayımlarına göre kadının adının Jang Min-hee olduğu ortaya çıktı. Hayranlar, ikisinin birkaç yıldan beri bir ilişki içinde olduğunu ve Chen’in düğünü söylentisinin bir zamanlar 2019’da yayıldığını iddia etti. Hayranlar bile @ mihee.xoxo adlı bir Instagram hesabının Jang Min olarak olduğundan şüphelenildi. hee’nin Instagram.

Ancak hesap kaldırıldı. Hayranlar, hesaptan, Jang Min-hee’nin EXO konserine katıldığı ve Chen’in posterinin önünde bir fotoğraf çektiği anı yayınladığını tahmin ettiler.

SM Entertainment’ın EXO’nun Chen’in Karısı Hakkındaki Resmi Açıklaması

SM Entertainment sonunda EXO’nun Chen’in düğün haberleri hakkında resmi bir açıklama yaptı. SM Entertainment, Chen’in kendisi için gerçekten değerli biri olduğunu ve yakında evleneceklerini açıkladı. Kız arkadaşı ünlü olmadığı için düğün töreni özel olarak yapılacaktı.

Ajans ayrıca medyadan ve hayranlardan ailelerin görüş ve endişeleriyle ilgili olduğu için özel düğünlerine saygı duymalarını istedi. Daha sonra SM Entertainment, EXO’dan Chen’in kariyerine bir sanatçı olarak devam edeceğini ve hayranların ona bir sürü sevgi ve destek göndereceğini umduğunu açıkladı.