Issa Rae Diyet Listesi ve Egzersiz Rutini

Issa Rae Diyet Listesi: Issa Rae, çoğunlukla YouTube dizisi Awkward Black Girl ile tanınan bir oyuncu, yazar ve yapımcıdır. Issa Rae aynı zamanda tüm siyahlar için kendinden emin ve iyi görünmek istediğini söylediği tüm Siyah topluluğu temsil ediyor. Bu yüzden Issa Rae fiziksel görünüşüne ve sağlığına odaklanmaya başladı, bu yüzden Issa Rae egzersiz ve diyet planını da bilmek istiyorsanız , o zaman başka yere bakmayın.

Issa Rae Vücut İstatistikleri

  • Yükseklik 5 ft 9 inç
  • Ağırlık 60 kilo
  • Yaş 35 yıl
  • Meme 34 inç
  • Bel 24 inç
  • Kalça 33 inç

İLGİLİ: Şarkıcı Rosé Diyet Listesi ve Egzersiz Rutini

Issa Rae Egzersiz Rutini

Issa Rae’nin egzersiz rutininde pek bir şey yok; Egzersiz rutinini sosyal medyada pek paylaşmıyor, ancak Issa Rae’nin sağlıklı ve formda kalmak için ne yaptığını öğrendim. Issa Rae, Egzersiz konusunda eskiden nasıl daha erken olduğu ve şimdi nasıl olduğu hakkında Kadın Sağlığı ile çok konuştu.

Issa Rae Kadın Sağlığına, egzersiz yapmaktan ve sağlıklı beslenmekten nefret ettiğini söylüyor; her zaman ciddi bir şekilde başlayabileceği bir yıl daha olacağını düşünürdü. Issa Rae birçok yeni yıl kararı bile verdi, ancak sonunda bozulmaya devam ettiler.

Bu yüzden, bir süre sonra, egzersiz yapması için ne kadar gerekli olduğunu anladığında, Issa Rae formda ve sağlıklı kalmak için bir kardiyo rutini yapmaya başladı. Hala spor salonundan veya ağırlık antrenmanlarından hoşlanmıyor.

Issa Rae Egzersiz İçeriği: –

Kardiyo

Issa Rae’nin kardiyo egzersizi, her gün yaklaşık bir saat yürüyüş ve koşudan oluşur . İyi yemeye başladığımda, işim nedeniyle spor salonuna gidip egzersiz yapmaya zaman ayıramadığımı söyledi. Bu yüzden her güne bağlı kalan bir zaman seçtim ve o zaman Issa Rae sabah 4: 55’te antrenman yapmak için uyanmaya başladı.

Antrenman çoğunlukla çok sayıda tepenin olduğu mahallesinde yapılır. Issa Rae bu tepelerde yürümeyi ve koşmayı sever; ayrıca ona mükemmel bir Crossfit antrenmanı verdiğini söyledi.

Bu tamamen Issa Rae Egzersiz Rutini ile ilgili.

Issa Rae Diyet Planı

Merak ediyorsanız, Issa Rae tam olarak ne yiyor? O halde Kadın Sağlığı ile yaptığı röportajlardan birinde endişelenmeyin Issa Rae, paleo eğilimli bir diyet uyguladığını belirtti. Meyveler, sebzeler, domuz eti, biftek, tavuk, balık, kabak çekirdeği, badem gibi yağsız etleri içeren bir diyettir .

Bu diyet, zayıf vücut şekline girmenize yardımcı olabilir ve ayrıca vücudunuzun kas kazanmasına yardımcı olabilir. Şimdi Issa Rae’nin antrenmanı pek kuvvet antrenmanından oluşmuyor, bu yüzden onun için diyet tamamen bir yağsız protein sallaması olarak çalışıyor. Ayrıca, Issa Rae gün boyunca çok fazla su içiyor.

Yani Issa Rae’nin egzersiz rutini ve diyet planı için hepsi bu. Kendine güvenen Issa Rae gibi, bir vücut elde etmek için rutin ve diyet planını takip etmekten çekinmeyin.