Lee Sung Kyung Diyeti İpuçları Ve Diyet Listesi

Lee Sung Kyung Diyeti: İnce bir vücuda, ince bir bele, uzun bir vücuda ve güzel bir yüze sahip olmak, kozmetik, cilt bakımı ve modanın yanı sıra her kızın görünüşü hakkındaki hayalidir. Lee Sung-kyung bir model olarak harika bir imaja sahip ve modaya uygun görünümüyle her yönden çok övgü aldı.

Lee Sung-kyung’un vücut şekli birçok kişi tarafından beğenildi ve birkaç kız vücudunu formda tutmanın sırrını ya da kilo vermek için uyguladığı diyetini sormadı. Mayıs 2016’da Lee Sung-kyung , JTBC’de yayınlanan Please Take Care of My Refrigerator’da konuk olarak göründü   ve Cheese In The  Trap’ta Baek In-ha’yı oynayan aktris,  figürünü korumak için neler yaptığını açıkladı. şekil.

Dürüst olmak gerekirse, tuzlu yiyecekleri hiç sevmedim. Çocukken tuzlu yiyecekler yerdim ve çok severdim ama sonunda kolayca şişirildim. Tuzlu yiyecekler dışında, undan yapılan hiçbir yemeği sık sık yemem ve glütenin benim için iyi olduğunu düşünmediğim için kimchiden de kaçınıyorum. Hâlâ okuldayken, öğretmenim bir keresinde, kaçındığım yemeği menüye eklemem için beni zorladı, ancak travma nedeniyle yemedim. Kızarmış kimchi pilavı yersem sorun olmaz, ama dilimler çok büyükse kimchi parçalarını bir kenara koyacağım. “

“Diyete gidersem kendimi asla aç bırakmam çünkü yoyo etkisini deneyimlemekten korkuyorum. Harika bir vücut şeklini korumak için yemek pişirmekten zevk alıyorum ve yavaş yavaş sağlıklı besleniyorum. Metabolizma hızımı sabit tutmak için bir egzersiz olarak temel egzersiz yapıyorum. ” –  Lee Sung-kyung

İLGİLİ: Seulgi Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Temel egzersiz, Lee Sung-kyung’un diyet planını tamamlayan basit bir egzersizdir. Women’s Health Magazine’de bildirildiği gibi  , temel egzersiz rutini evde yapmak kolaydır ve tüm merkezi işlevsel, zeminden yükselen hareketlerle hedefler. Altı paketli kaslarınızı nokta şekillendirmekten daha etkilidir ve her harekette çok daha fazla kası çalıştırdığınız için, vücudunuzun yağ yakma gücünü artırır. Temel egzersiz yapmanın diğer yararı kolları, göğsü, omuzları, sırtı ve bacakları güçlendirmektir.

Lee Sung-kyung bir zamanlar Weightlifting Fairy Kim Bok-joo’da Kim Bok-joo  rolünü oynarken kilo  aldı ve bunu MBC’de yayınlanan Section TV’de göründüğünde açıkladı   . Allkpop’ta bildirildiği üzere Lee Sung-kyung 5 kilo aldı ve dizideki rolünü desteklemek için sağlıklı bir figür oluşturmak için çok çalıştığını açıkladı.

Kprofiles’da bildirildiği üzere Lee Sung-kyung, 176 cm (5’9 ”) yükseklikte yaklaşık 49 kg (108 lbs) ağırlığındaydı. Lee Sung-kyung, 5 kg (~ 11 lbs) kazandığı dizide göründükten sonra, çekimler bittikten sonra, çekimler sırasında önceki kilo alımıyla ilgili makaleyi görünce daha da fazla kilo aldığını açıkladı ve bunu yapmadı. Halter sahneleri yüzünden vücudu kaslı hale geldiğinden beri kilo verme düşüncesi yok.

Lee Sung Kyung Diyeti İpuçları

“Karbonhidrat yemeyi sevmeye başladım ve yüksek karbonhidrat içeriği olan yiyeceklere bağımlı hale geldim. Kilo alma sırasında vücudumda bir çatlak oluştu ve ondan kurtulmak oldukça zor olduğu için biraz üzüldüm. Ama sonra Bok-joo rolümü hatırladım ve artık beni rahatsız etmiyor. “

Lee Sung-kyung, Weightlifting Fairy Kim Bok-joo’daki rolü için biraz kilo almaya ihtiyaç duyduktan sonra kilosuyla ilgili endişelenmeye başladı   ancak modelden aktris, son zamanlarda kamuoyundaki görünümlerinde hala çarpıcı görünüyor. ince bir vücuda sahip olmak için doğmuş. Kilo vermiş ya da kilo almış olsun, Lee Sung-kyung görünüşünde yine de çekici ve kusursuz görünecektir. Gelecekte kariyeri için en iyisini umalım!

İLGİLİ: RED Velvet Seulgi Diyeti Nedir? Ne Yiyebilirsin?

Güzel Model Oyuncu Lee Sung-kyung kimdir?

Lee Sung-kyung’u tanıyor musunuz? O, oyunculuk kariyeri yükselttiği için artık dünya çapında popülerlik kazanmış, mankenliğe dönüşen bir aktris. Weightlifting Fairy Kim Bok-joo  (2017),  Cheese In The Trap  (2016),  Doctors  (2016) ve  About Time  (2018) gibi çeşitli dizilerde rol almıştır  .

Ancak, Lee Sung-kyung başlangıçta bir aktris olarak çıkış yapmadı; kariyerine 2008 yılında YG K-Plus  etiketiyle model olarak başladı ve W Magazine’de haber verildiği gibi ona “Kore’nin Gigi Hadid’i” unvanını kazandırdı  .

Lee Sung-kyung, 2014 yılında It’s Okay, This Is Love adlı drama ile aktris olarak ilk çıkışını yaptı  Dizi SBS’de yayınlandı ve Ahn So-nyeo karakterini canlandırdı.

Lee Sung-kyung’a rolün nasıl teklif edildiğinin hikayesinin arkasında, kızı Lee Sung-kyung’un hayranlarından biri olan It’s Okay, This Is Love dizisinin yapımcısı Kim Kyu-tae  var. O anda Lee Sung-kyung başarılı bir modeldi ve Kim Kyu-tae dizisinde rol oynayacak bir oyuncu arıyordu. Lee Sung-kyung, Kim Kyu-tae’nin kızı It’s Okay, This Is Love’ın oyuncu kadrosunun bir parçası olduğunu söyleyerek dizideki oyunculardan biri olarak işe alındı  .

Bu, Lee Sung-kyung’un aktris olma hayalinin peşinde koşması ve ardından birçok popüler dizide çeşitli roller oynamaya başlamasında büyük bir adım. MBC’de yayınlanan Weightlifting Fairy Kim Bok-joo (2017), Lee Sung-kyung’un en önemli dizilerinden biridir. Eski erkek arkadaşı Nam Joo-hyuk ile birlikte Kim Bok-joo’nun başrolünü oynadıktan sonra daha da popüler oldu.

Lee Sung-kyung, Instagram’da 5.5 milyondan fazla takipçi topladıktan ve Instagram hesabının ardından 50 milyonluk ülkenin% 10’unu satın aldıktan sonra Amerikan manken Gigi Hadid ile karşılaştırıldı.

İLGİLİ: Momo Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

İnce vücudu ve güzel yüzüyle tanınan Lee Sung-kyung, Güney Kore’deki diğer bayan modellerle de karşılaştırıldı. Bunun nedeni, bir defileye katılırken, bir kozmetik markasını tanıtırken, hatta küçük ekranlardan birinde bir rol oynayan küçük ekranlarda olsun, toplum içinde her göründüğünde onu her zaman öne çıkaran farklı karizmasıdır. dramalar.

Diyet, Güney Koreli ünlülerin vücutlarını formda tutmak veya görünüşlerine göre kilo vermek için genellikle kullandıkları yöntemlerden biridir. Pek çok insan diyet yapmanın gerçekten zor olduğunu biliyor çünkü çok fazla kısıtlama var ve besin değerine ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürme hedefinize göre ne tür yiyecekler yiyeceğinizi seçmeniz gerekiyor. Bazı insanlar, rol modellerinin diyette olduğunu öğrendiklerinde, idolleriyle aynı vücut şekline girmek için çok çaba sarf ederler  .

Pek çok Güney Koreli ünlünün kilo vermenin gizli yolunun ortaya çıktığı ve vücutlarının kusursuz görünmesi için diyet veya egzersiz gibi çok çaba sarf ettikleri gerçekten çok açık. Diyet yapmanın zor bir iş olduğu, kendinizi yiyeceklerden uzak  tutmayı içeren yaygın bir bilgi olduğundan  , birçok insan yıldızlardan diyet tavsiyeleri arar. Sebzeler, meyveler ve küçük et porsiyonları yönünden zengin sağlıklı yiyeceklere dayalı bir diyet tarifi hazırlarken ve evde ya da spor salonunda yapılabilecek çeşitli egzersizler yaparken bir miktar kilo vermek için kendi diyet planlarına başlarlar.

Sg.style.yahoo.com’a göre, diyet yaparken yapılacak önemli bir şey, vücudumuzun yağ üretmesinin ana nedeni olduğu için tuzlu ve şeker açısından zengin gıdalardan kaçınmaktır. Ek olarak, abur cubur olarak da bilinen tatlı ve yağlı yiyeceklerin tüketimi konusundaki zihniyetinizi değiştirmelisiniz. İnce ve zayıf bir vücut yapmak istiyorsanız, tatlılardan, tuzlu yiyeceklerden ve abur cuburdan kaçınmak gerçekten önemli bir kılavuzdur. Ancak birçok çeşit besin alımımızı kısıtlarsak vücudumuz daha az besin alır ve bu nedenle günlük hayatımızdaki aktivitelerimiz sırasında sağlıklı ve güçlü kalabilmek için vitamin tüketmemiz gerekir. Ek olarak, yumurta ve tofu, kas kaybını en aza indirmek için önemli olan protein açısından zengin oldukları için diyet menünüz için mükemmel bir seçimdir.

İLGİLİ: Hyuna Diyeti Nasıl Yapılır? İpuçları Ve Diyet Listesi

Diyet yaparken, bazı insanlar diyete başladıktan ve buna çok çaba sarf ettikten sonra önemli bir kilo kaybı olmazsa strese girerler. Genellikle kilo vermenin başarılı bir yolu olmadığını söylerler. Birçok plastik cerrahi kliniği, liposuction’ı  kilo vermenin daha kolay bir yolu olarak önermektedir . Liposuction  ameliyatı yağları vücuttan ’emerek’  karın, uyluk, kalça, boyun, çene, üst arka kol, baldırlar ve sırt bölgelerinde yapılabilir  . Kim Kardashian, Jessica Alba, Beyonce, Mariah Carey, Demi Moore, Britney Spears ve çok daha fazlası gibi liposuction geçiren birçok yıldız var  . Yapıyor yıldızların çoğu  liposuction  gelmektedir  Hollywood Koreli ünlülerin de kilo vermek için aynı şeyi yapıp yapmadıklarına dair bir kanıt yok.

Bu arada, model olarak Lee Sung-kyung’un görünüşüne dikkat etmesi gerekiyor çünkü eğlence sektöründe çalışmak kişinin hayatında önemli bir şey gibi görünmesini sağlıyor.