Jisoo Diyet Listesi Ve Egzersiz Rutini İpuçları

Jisoo Diyet Listesi: Jisoo, Koreli bir şarkıcı ve BlackPink adlı K-pop grubunun bir üyesi , hepsi süper ünlü ve tüm dünyada tanınıyor. Jisoo ayrıca Vogue ve diğerleri gibi moda dergilerinin ön sayfasında yer aldı.

Aynı zamanda ince ve çekici vücut şekli ile tanınır, bu nedenle Jisoo egzersiz rutini ve diyet planı arıyorsanız , o zaman başka yere bakmanıza gerek yok.

Jisoo Vücut İstatistikleri

  • Yükseklik 5 ft 2 inç
  • Ağırlık 45 kilo
  • Yaş 25 yıl
  • Meme 32 inç
  • Bel 24 inç
  • Kalça 33 inç

Jisoo Egzersiz Rutini

Jisoo’nun egzersiz rutini sizi şok edebilir; sizin düşündüğünüz türden bir yöntem olmayabilir. Jisoo ve BlackPink’in diğer üyeleri formda ve sağlıklı kalmayı severler. Bununla birlikte, hepsi kondisyonlarını günlük antrenmanlardan farklı alır; boks, pilates, spor salonu vb.

ÖNERİLEN: BLACKPINK Jisoo Diyeti Nasıl Yapılır?

Kore kanalı , YG Moonlight Amiral Gemisi’nin Jisoo ve diğer BlackPink üyeleriyle antrenman sırlarını ve diyet planlarını öğrenmek için yaptığı bir röportajdan bahsediyor. Bu röportajda Jisoo, Jennie ile dans pratiği ve uçan yoga yaparak çalıştığını açıkladı.

Jisoo egzersiz rutini şunları içerir:

Dans sınıfı

Tüm BlackPink üyeleri, sağlıklı kalmalarına yardımcı olan mükemmel bir kardiyo egzersizi olarak çalışan günlük dans pratiği yapar. Her dans pratiği seansı iki saatten üçe kadar çıkabilir; bazen bunu yarım gün, özellikle de gösterilerden önce yapıyorlar. Tüm bu dansları yapmak kesinlikle her üye için çok fazla kalori yakar, böylece hepsi şişmanlamaz ve fazla kilo almaz.

Uçan Yoga

2017 civarında Jennie ile uçan yoga yaptığını açıkladı; şimdi, uçan yoga yoga gibidir, ancak pozların çoğu havada yapılır. Başka bir tür dans formuna benziyor ama bu bir yoga egzersiz rutini.

Uçan yoga, her ikisinin de vücut şeklini, esnekliğini korumasına ve aynı zamanda kasları gevşetmesine yardımcı olur. Bununla birlikte, Jisoo’nun şu anda bu egzersizi yapıp yapmadığını bilmiyorum, çünkü yoga yaparken yakın zamanda çekilmiş herhangi bir resmini bulamadım.

İLGİLİ: Blackpink Lisa Diyet Listesi 7 Günlük Menü

Jisoo Diyet Listesi

Jisoo’nun diyet planı sadece normal bir diyet planıdır; Jisoo belirli bir yemek yemiyor. Çoğu zaman, tüm üyeler restorandan yemek sipariş eder ve yemeyi sevdikleri şeyleri tadarlar.

Ancak Jisoo, kilo alması kolay olduğu için küçük bir porsiyonda yer. Jisoo’nun günlük diyeti ayrıca bir akşam yemeğiyle günde üç öğün yemek yemeyi de içerir, buna akşam yemeğinden önce akşam atıştırması da diyebilirsiniz.

Akşamları Jisoo büyük olasılıkla çilekleri, elmaları veya sahip olduğu meyveleri yer. Sabahları dans antrenmanına gitmediği zamanlarda bile, sabah kahvaltısı sadece bir elma ve hepsi bu.

Bu diyeti takip etmek sağlıklı değil, çünkü çok çalıştığınız zamanlar çok yemelisiniz, bu yüzden size aynı diyeti yemenizi tavsiye etmem.