Blackpink Lisa Diyet Listesi 7 Günlük Menü

Blackpink Lisa Diyet Listesi : Blackpink Lisa Egzersiz Rutini ve Diyet Planı | Black Pink Lisa gibi bir vücuda nasıl sahip olurum : Lalisa Manoban (Lisa) şu anda Koreli kızın Black Pink adlı grubunda şarkı söyleyen Taylandlı bir rapçi . Tabii ki herkes Let’s Kill This Love şarkısını ve diğer ünlü şarkıları da duymuştur.

Koreli bir idol olmaktan bahsederken, her Koreli idolün sahip olması gereken bir şey var ve bu ince ve tonlu bir vücut. Bu yüzden, Lisa’nın ince ve tonlu vücudunu nasıl koruduğundan bahsedeceğiz. Bu yüzden Lisa egzersiz ve Lisa diyet planına bir göz atacağız .

Blackpink Lisa Vücut İstatistikleri

  • Lisa Yüksekliği 1.62 Metre
  • Lisa Ağırlığı 52 Kg
  • Lisa Yaş 23 yıl
  • Meme 33 inç
  • Bel 23 inç
  • Kalça 33 inç

Blackpink Lisa Egzersiz Rutini

Lisa’nın veya herhangi bir Black Pink üyesinin egzersiz rutini, bakılacak kadar fazla değil. Jennie uçarak yoga yapmaya başlarken . Lisa ve Rose hala çoğunlukla dans pratiğine odaklanıyor . Yani Lalisa Manoban (Lisa) için egzersiz rutini onun her zamanki günlük dans çalışması ve boks çalışması.

ÖNERİLEN: IU Kore Diyeti (Lee Ji Eun) Nedir?

Blackpink Lisa alıştırması şunları içerir:

Dans

Stüdyoda her gün bol bol dans pratiği yapıyorlar, ayrıca birçok şov ve fonksiyonda çok performans sergiliyorlar. Hepimiz K-pop idollerinin bir şarkı söyleyip söylerken ne kadar hareket ettiğini ve dans ettiğini biliyoruz.

Boks

Şimdi BlackPink serisinin resmi videosundaki boks rutini için, Lisa’nın boks salonuna gittiğini ve antrenörüyle nasıl boks yapacağını pratik yaptığını gördük. Yani evet, onun da boks yapmayı sevdiğini söyleyebiliriz ve eğitiminin herhangi bir yerden bir saatten 2’ye kadar çıktığını söyleyebiliriz.

Pilates

Koreaboo’nun makalesi bize Lisa’nın pilates içeren antrenmanını anlatıyor. Ayrıca Lisa’nın pilates yaptığını söylediği bir gösterinin kısa videosunu gösteriyor. Esneklik, kas, ton, vücut ve çekirdek gücünü korumasına yardımcı olur. Yani o kısma da odaklanmalısınız.

Tüm bu antrenmanları haftalık rutininize adapte etmeyi deneyin. Haftada en az iki gün boks ve pilates yapmaya çalışın, isterseniz ikisini de karıştırabilirsiniz. Pilates ve boksun bir füzyonu olan piloxing sınıfları vardır.

Bununla birlikte, dans eden bir insan değilseniz: bunu her zaman 30 dakikalık kardiyo ile değiştirebilirsiniz. Hala rutini alamıyorsanız, o zaman şu rutinimi takip edin:

İLGİLİ: BLACKPINK Jisoo Diyeti Nasıl Yapılır?

Pazartesi

30 dakikalık kardiyo

Bir saat pilates

Salı

Yoga 30 dakika

Bir saat boks

Çarşamba

30 dakikalık kardiyo

20 dakika boyunca tüm vücut germe

Perşembe

30 dakikalık kardiyo

Bir saat pilates

Cuma

30 dakikalık yoga

Bir saat boks

Cumartesi

Bir saatlik yoga

Pazar

Dinlenme günü

Hepsi Blackpink Lisa egzersiz rutini için.

İLGİLİ: Jennie Diyeti ve Blackpink Diyet Listesi

Blackpink Lisa Diyet Planı

Blackpink Lisa ve herhangi bir Black Pink idolünün diyet planı, sadece yiyeceklerini kontrol etmek ve istediklerini yemekten başka bir şey değildi. Şimdi biraz değişti.

Hala istediklerini yerler ve tam şimdi istedikleri zaman hafif yiyecekler sipariş edip hazırlarlar. Yine de çoğu zaman pizza, makarna, çorba ve ramen tadını çıkarıyorlar.

Sadece biraz daha sağlıklı olmak için avokado ve diğer meyveler gibi birkaç sağlıklı şey eklediler. Ayrıca kendilerini sulu tutmak için gün boyunca bol miktarda su içerler. Bu tamamen Blackpink Lisa Diyet Planı ile ilgili.