NCT Yangyang Diyet Listesi Ve Egzersiz Rutini

NCT Yangyang Diyet Listesi: Yangyang bir şarkıcı ve Kpop grubu NCT, NCT U ve WayV üyesidir. Oldukça genç ve sadece birkaç yıl önce grupla yolculuğuna başladı ve daha uzun yıllar devam etti.

Yangyang, vokal becerileri ve güzel görünüşüyle hayranları tarafından tanınır. Vokal öğrenmek o kadar kolay olmasa da hayranlar yine de ona benzemeye çalışıyor. Dolayısıyla, NCT Yangyang egzersiz rutini ve NCT Yangyang diyet planını da öğrenmek istiyorsanız , okumaya devam edin.

NCT Yangyang Vücut İstatistikleri

 • Yükseklik 5 ft 9 inç
 • Ağırlık 62 kilo
 • Yaş 20 yıl
 • Göğüs 40 inç
 • Bel 30 inç
 • Pazı 14 inç

NCT Yangyang Egzersiz Rutini

Yangyang, NCT, NCT U veya WayV grubu hakkında konuşsak da Kpop gruplarının aktif bir üyesidir. Bu nedenle, Yangyang’ın koreografiye ve diğer şeylere ayak uydurabilmesi için formda olmak oldukça önemlidir. Peki, Yangyang’ın zayıf şekline kavuşması için yapması gereken egzersizler nelerdir? Merak etmeyin; Yangyang hakkında bildiğim her şeyi tartışacağım.

Yangyang, herhangi bir tartışmada veya V-Live sohbetinde herhangi bir röportaj vermedi veya antrenmanından açıkça bahsetmedi. Ancak Yangyang’ın kesinlikle yaptığı dans gibi şeyler var. Hepimiz biliyoruz ki tüm Kpop sanatçıları, dans becerilerini keskin tutmak ve yeni koreografiyi öğrenmek için neredeyse her gün dans pratiği yapmak zorunda.

İLGİLİ: Jisoo Diyet Listesi Ve Egzersiz Rutini İpuçları

Yangyang da konu dans olduğunda aynıdır; Haftada neredeyse beş gün pratik yapması ve iki saat ortalama dans çalışması yapması gerekiyor. Germe ve belirli egzersizler gibi dahil olan başka şeyler de var. Ayrıca bir grup üyesi olan Kun’un Yangyang’ın bile desteklediği birkaç şey hakkında konuştuğu WayV grubu ile ilgili bir röportaj buldum.

Haklısınız röportajı buradan Kun kilo ve onlar gibi bir vücuda nasıl istedi bir fan giderir nerede. Kun, bunun basit olduğunu ve sıkı bir diyet uygulamanıza gerek olmadığını belirtti. Sabah ve gece uyumadan önce hareketli kalarak 8 km’lik tempolu bir yürüyüşe çıkarak başlayabileceğinizi söylemeye başladı. Kalp atış hızınızı sürekli yüksek tutun, böylece egzersiz yaparken daha fazla kalori yakılır.

Yangyang gibi forma girmenize yardımcı olacak bir rutin sunmama izin verin. Planda yaklaşık altı gün ve her gün antrenman yapacağız. Her gün kardiyo rutinine daha fazla odaklanacağız ve daha iyi bir egzersiz yapabilmeniz için bazı şeyleri değiştirirken aktif kalacağız.

NCT Yangyang antrenmanı şunları içerir:

Kardiyo

Kardiyo rutininde bir ila iki saat arasında antrenman yapacağız. Bir dans rutini yapmanızı ve Yangyang ile benzer bir model için bir dans sınıfına katılmanızı tavsiye ederim. Bununla birlikte, bunu kendi başınıza yapabilir ve hatta kaloriyi yakmak için antrenmanı bir saatlik dans pratiği ile 5km koşu ile değiştirebilirsiniz.

ÖNERİLEN: BLACKPINK Jisoo Diyeti Nasıl Yapılır?

Bu yüzden eğlenceli olacağı için bir dans rutinine bağlı kalmanızı tavsiye ederim ve kilonuza, boyunuza ve zindelik seviyenize göre birçok kalori yakacaksınız. Ayrıca, bu antrenmanı yapmadan önce tüm vücudu yeterince esnettiğinizden emin olun.

Tonlama Egzersizi

Tonlama egzersizinde, boks yapmayı ve bazı temel ve serbest vücut egzersizleri yapmayı öneririm. Kırk dakikalık boks antrenmanı, tüm karın, alt ve üst vücudunuzu çalıştırırken size çok yoğun bir kardiyo rutini verecektir.

Boksu bitirdikten sonra, şınav, egzersizi, bacak kaldırma, tahta vb. Egzersizleri içeren bir egzersiz yapabilirsiniz.

NCT Yangyang Diyet Listesi

Ne yazık ki belirli bir diyet yoktu, ancak aynı videoda WayV ile bir röportaj. Kun, herhangi bir diyet planına ihtiyacınız olmadığını söyledi; Yapmanız gereken tek şey, düzenli olarak yediğiniz yiyeceklerin miktarını azaltmaktır.

Bu yanlış değil ve kesinlikle kalori eksikliğinden dolayı kilo vermenize yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, bazı yiyeceklerinizi değiştirerek ve sağlıklı alışkanlıklar edinerek sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamaya başlayabilirsiniz. Antrenmanı takip ederseniz kesinlikle sonuç almanıza yardımcı olacak, takip etmeniz için basit bir yemek vereceğim.

İLGİLİ: Blackpink Lisa Diyet Listesi 7 Günlük Menü

NCT Yangyang diyeti şunları içerir:

Kahvaltı

 • Yulaf ezmesi
 • Meyve suyu

Abur cubur

 • Yeşil smoothie (ıspanak, brokoli, lahana ve kuşkonmaz)

Öğle yemeği

 • Tavuk göğsü
 • Küçük bir kase pirinç
 • Küçük bir kase çorba
 • salata

Akşam yemegi

 • Tatlı patates