BTS Jungkook Hakkında Bilinmeyen 100 İlginç Bilgi

Bireysel BTS üyeleri hakkındaki makale dizimizde şimdi BTS Jungkook hakkında bilinmeyen 100 ilginç bilgiyi açıklıyoruz .

Jeon Jungkook rapçi, görsel ve ana vokalisttir. Ayrıca Golden Maknae, çünkü o çok yönlü. Şimdi BTS Jungkook hakkında ilginç bilgiler listemize geçelim!

O büyük bir RM hayranı ve sadece onun sayesinde şirkete ve gruba katıldı. Superstar K’ya katılımıyla tüm büyük şirketlerden kartvizitler aldığından (seçmesi hiç yayınlanmadı, ancak videoları bugün internette dolaşıyor), katılması şirket ve grup için bir mucizeydi.

Jungkook video oyunlarını sever. Şarkıcı olmasaydı, profesyonel bir oyuncu olmayı arzulayacaktı. Ona olan sevgisi o kadar ileri gitti ki, o ve erkek kardeşi, PC’yi kimin kullanmasına izin verildiği konusunda o kadar çok kavga ettiler ki, sol yanağında hala küçük bir yara izi var.

Ağabeyi Junghyun ve kendisine ek olarak, ailesi de elbette anne ve babasından oluşuyor. Bu arada, annesi babasından daha yaşlı ve tam tersine, birçok Koreli gibi, ondan hoşlandığı için ona da asıldı. Ha!

Namjoon’un fil korkusunu mu yoksa Yoongi’nin inek korkusunu mu tuhaf buluyorsun? Jungkook mikrodalgaları sevmiyor! Her an patlayabileceklerinden korkuyor, bu yüzden etrafta olmaktan veya onları kullanmaktan nefret ediyor. Nasılsa onları kullanıyor. Ama korku devam ediyor!

İLGİLİ: TEST: Jungkook Ne Kadar Tanıyorsun?

Grubun Maknae’si inanılmaz derecede atletik. Koşmada şimşek hızındadır, aylardır boks antrenmanı yapmaktadır ve vücut geliştirme ile de çok ilgilenmektedir. Ayrıca uzun yıllardır Taekwondo yapıyor.

İştahı buna paralel olarak büyüktür. Yemek görür görmez yüzünü içine gömmek ister, çok derinlere!

İlk başta fark etmesen bile, Jungkook inanılmaz derecede utangaç! Eskiden o kadar kötüydü ki diğer üyeler hala uyanıkken duş almaya cesaret edemiyordu. Öyleydi taehyung Maknae en kabuğu kırmak ve onu kendisi çıkıp yardım için elinden geleni yaptı.

O büyük bir IU fanboyu . Ayrıca satın aldığı ilk CD’yi de yazdı.

Aynı zamanda Justin Bieber’ın da büyük bir hayranı.Onu ilk kez sahnede gördükten sonra gitar çalmayı öğrenmeye karar verdi. En sevdiği şarkı Hiçbir Şey Bizim Gibi Değil .

O ve Yoongi’nin çok özel bir ilişkisi var. Onun için Yoongi, her zaman saygı duyacağı ağabeyi ve Yoongi, tam tersine, Jungkook’u büyütmüş gibi hissediyor. Maknae, erkek kardeşine 2017’deki doğum günü için çok özel bir hediye verdi. Aynı zamanda bir üye için yaptığı tek video!

BTS daha sonra ortadan kalkarsa, ya bir ördek eti restoranına sahip olmak ya da bir dövme sanatçısı olmak istiyor.

İlk çıkışını yapmadan önce Amerika Birleşik Devletleri’nde birkaç ay geçirdi ve her türlü dans stilini öğrendi.

Video oyunlarını sever. Onun odası, bu konuda toplam geek odası. Ama bir keresinde bir oyunu kaybettiği için cep telefonunu imha etti. Hata!

İLGİLİ: BTS Jungkook Dövmeleri ve Anlamlarını Keşfedin

Nispeten uzun ön dişleri olduğu için genellikle tavşan olarak anılır. BT21 karakteri Cooky bu nedenle aynı zamanda bir tavşandır.

Save Me en sevdiği danslardan biridir – J-Hope ile ortak bir yanı vardır .

O, Jin ve Yoongi’nin her birinin bir Hyundai Black Card’ı var. Bu kredi kartı için sekiz kişiden oluşan bir komitenin kartın verilmesini onaylaması ve ayrıca karta ayda en az 8.000 ABD Doları harcaması gerekmektedir.

Hoseok sık sık Jungkook’a geri çekilmesini hatırlatmak zorunda kaldı. Bunu yaptığında, o kadar çok çalışır ki vücudu pes eder ve çöker.

Bowlingde çok yeteneklidir. Babası, denemesi için ona ilham verdi, çünkü o da çok iyi.

BTS’in çıkışından beri düzenli olarak uluslararası sanatçıların şarkılarının cover versiyonlarını Spotify’a yüklüyor.

Jungkook anıları videoya çekmeyi seviyor. YouTube kanalında, kendisinin çektiği ve düzenlediği birçok seyahatinden sayısız hatıra videosu var.

Atıştırmalık yerken, onunla bir karton süt içmeyi sever.

Eski el yazısını artık sevmiyordu, bu yüzden son birkaç yılda onu değiştirdi.

Yoongi, Jungkook’un şarkı sözü yazmada çok iyi olduğunu ama onları kullanmak için çok az özgüvene sahip olduğunu söyledi. Still With You şarkısı için Hyung’undan tavsiye istedi, o zaman ona yardım etmek için ne yapacağını bilemedi çünkü kulağa harika geliyordu.

Gruba çok genç yaşta katıldığı için onu bir nevi büyüttüler. O zamanlar sadece 15 yaşındaydı (Kore yaş hesaplamasında). Bu yüzden kişiliğinin grubun geri kalanının bir karışımı olduğunu düşünüyor.

Çok yaramaz ve hyunglarını kızdırmayı seviyor. Bununla Evil Maknae rolüne kadar yaşıyor.

Bir konser için gerginse, diğerinin kıçına vurur.

Twinkies almak istediğinde aklına isim gelmedi. Bu nedenle Google’da “Zombie Movie Bread” için arama yaptı, çünkü Twinkies, Zombieland filmiyle bağlantılı olarak çalışan bir tıkaç haline geldi.

Jungkook, hayranlarının onun hakkında ne söylediğini görmek için düzenli olarak sosyal medyayı kontrol ettiğini itiraf etti. Ayrıca ARMY’den birkaç iç şaka biliyor. Ancak hangisi olduğu tam olarak bilinmiyor.

Maknae kokulara karşı çok hassastır. Bu yüzden Hoseok’a sarılmayı sever çünkü o her zaman vanilya gibi kokar.

Bir süre Dubsmash’a gerçekten bağımlıydı. Bu, küçük videolarınıza ünlü alıntılar veya hayvan sesleri ekleyebileceğiniz bir uygulamadır. Bazen diğer üyeleri de getirdi. Daha sonra Taehyung’a da bulaştırdı .

O ve Yoongi birlikte bir yemek programı çekerken, tavayı doğrudan eve götürdü çünkü her zaman paslanmaz bir kızartma tavası istemişti.

Çok sık VLive yapmıyor. Diğerleriyle değil ve kesinlikle yalnız değil. O zaman nasıl davranacağını asla bilemez ve her zaman utanır.

Uyurken genellikle iki bacağını da ondan uzağa doğru uzatır.

Önceki yurtlardan birindeki odası çok kalabalık olduğu için sürekli olarak diğer üyelerin yataklarında uyurdu – çoğunlukla Jimin’inkilerde.

Üyeler, Jungkook’un her zaman yemek önüne gelir gelmez yemeye başladığını söylüyor. Önceden aç olmadığını veya hiçbir şey istemediğini söylese bile. Bu yüzden genellikle otellerdeyken ve yemek yerken onun için sipariş verirler. Hatta Jimin çoğu zaman doğrudan Maknae’nin odasına gönderiyor ve sonra birlikte yemek yiyebilmeleri için onu ziyaret ediyor.

Jimin gibi, Jungkook’un da şu ana kadar sağ elinde ve kolunda olan birkaç dövmesi var.

Ama aynı zamanda piercingle de ilgileniyor. Sol kulağında üç, sağ kulağında altı tane var. Ancak taktığı küpelerin tam sayısı her zaman değişir.

Çok yardımsever ve düzenli olarak personele yardım ediyor. Ayrıca, bir program sona erdiğinde her zaman çöpleri temizlemeye yardımcı olur.

Bir şey öğrenmesi gerekiyorsa, YouTube videolarını kullanmayı seviyor. Örneğin, bir zamanlar somonu mükemmel bir şekilde hazırlayabiliyordu.

Köpeği Gureum sokaktan geliyor, onu bir evden evlat edindi. Maltalı ve ailesiyle birlikte yaşıyor. Gureum bulut olarak tercüme edilir – ona, onu düzgün bir şekilde emzirebileceğini umduğu için götürdüğünde kabarıktan başka bir şey olmamasına rağmen, adını verdi. Bazı K-Netizen’ler o sırada köpeğin delicesine çirkin olduğunu söyledi, ancak Jungkook asla umudunu kaybetmedi ve her fırsatta köpeğinin ne kadar güzel olduğunu vurguladı. Gureum’un çok şirin olduğunu düşünmüyor musun?

Kendisi için özellikle önemli olan bir şey söylediğinde kulakları kızarır.

Hala Euphoria’yı gerçekleştirmeyi zor buluyor. Konsere hazırlanır hazırlanmaz solo şarkısını önceden prova edebilmek için diğerlerinden 30 dakika önce kalkar.

Piyano çalmayı öğrenmek ister ama bunu yapmak için Yoongi’ye gidemez. Hata yaptığında bile ona iyi olduğunu söyleyip duruyor.

2016’da Google Korea tarafından 2016’nın En Güzel Uygulaması seçilen Sseum adlı bir şiir uygulaması var. Bu, kendi şiirsel düşüncelerinizi konuşturmakla ilgili, kullanıcılar ne beğenebilir ne de yorum yapabilir, sadece kendilerini yayınlayabilir ve diğer yayınlardan ilham alabilirler. Jungkook da birkaç gönderi yazdı, ancak bunların hangileri olduğunu açıklamadı.

Haftada yedi gün olduğu için bir keresinde yedi benzer kova şapka satın aldı.

Yedi yıl sonra bile fotoğraf çekimleri için poz vermekte zorlanıyor.

Jungkook umutsuz bir romantik ve bu noktada animeden çok ilham alıyor. Ruh eşiyle tanıştığında zilin çaldığını duyması gerektiğine kesinlikle inanıyor.

Jungkook büyük bir Iron Man hayranıdır.Jimin ile Avengers Endgame’i izlerken, karakter öldüğünde sinemada ağlamaya başladı.

Gösteri yaparken ağlamaya başlamasından hoşlanmaz. Çünkü o zaman artık net göremez ve etraflarındaki ARMY’yi artık doğru bir şekilde tanıyamaz.

Gerçekten çizmeyi seviyor. Bunu yaparken de klasik çizimde, dijital çizimde ve resimde eşit derecede çalışır.

Gökyüzünün, güneşin ve bulutların fotoğraflarını çekmeyi sever. Bir sebep sorulduğunda, her zaman farklı bir şekle sahip oldukları gerçeğiyle ilgiliydi.

Paris’teki bir konserde, tekerlekli sandalyedeki bir hayrana geldiği için teşekkür etmek için sahneden atladı. Hatta onunla İngilizce konuştu. Eylem elbette güvenlik görevlileriyle anlaşılmıştı, ancak diğer taraftarların şiddetli tepkisi nedeniyle çok kaotik bir hal almıştı. Tekerlekli sandalyedeki söz konusu taraftar da tehlikeli olabileceği için bunu yapmaması gerektiğini söyledi. Neyse ki, kimse yaralanmadı!

O kadar güçlü ki, tüm üyelerini toplayabilir ve çıplak elleriyle bir ananası yırtabilir.

Kendi başına, en çok doğal saç rengini sever.

Mısır gevreği yemeyi sever. Önce bir elmayı dilimler halinde keser, sütün içine koyar ve ıslanınca biraz müsli eklenir. İşte! Jungkook müsli hazır.

Chaerin , kız grubu üyesi Kiraz Bullet’te bir stajyer olarak kullanılan, Big Entertainment Hit ve ayrıca Jungkook bir çocukluk arkadaşıydı.

Büyük beden kıyafetleri sevdiği ve giymesi özellikle rahat olduğu için genellikle XL ürünler alır.

Dans eğitimi ve antilerine olan nefreti ne kadar zor olursa olsun, Jungkook asla şikayet etmez. Ama diğer üyeler kötü durumdayken onun için özellikle kötü olan şey. Sonra gözyaşlarına boğulur.

Yanında taşımayı sevdiği bir Bluetooth hoparlörü var (veya eskiden vardı) ve daha sonra diğer üyeleri seslendirmek için kullanıyor. Ancak, kesin model tekrar tekrar değişir.

Sarhoş olduğunda garip seçimler yapmaya eğilimlidir. Şarkı söylüyor, mırıldanıyor ve bir anda konuları değiştiriyor. Ayrıca, daha sonra tamamen anlaşılmayan şeylerden bahsediyor. (Gece ​​Elması Zehirli Elmadır’ı hatırlayan ama JK olduğu için onlara bir şey yapamayanlar?:D)

Namjoon bir keresinde Jungkook’un çıplak poposunu gösteren videolar çektiğini söylemişti. Ve Hoseok bir keresinde Maknae’nin duş alırken banyoya girdiğinden şikayet etti, sadece “Yahhhhh” gibi bir şey söyledi ve sonra gitti.

Takma adlarından biri Trending Fairy çünkü adı çok sayıda platformda dünya çapındaki trendlerde sık sık yer alıyor.

Jungkook’un da çok ünlü hayranları var. Örneğin aktris Kim Jungnan , Mal’a Jungkook’un yaralandığını öğrendiği anda ağladığını söyledi.

Jungkook ve Taehyung ortak bir çalma listesi paylaşıyor.

Moda onun için özellikle önemli değil. Bu nedenle, kendisine verilen her şeyi şiddetle giyer. Sadece beden kesinlikle yanlışsa, değiştirir veya verirdi.

Dişlerini fırçalarken, her seferinde bir şey yapar. Öz bakımının bir parçası çünkü stresten sakinleşmesine yardımcı oluyor.

Yaptığı işe tutkuyla bağlı olan sanatçılara hayrandır. Tatilde sokak müzisyenlerini izlemeyi sever ve Seul’de sokak dansçılarının BTS dahil çok sayıda grubun danslarını coverlamasını izlediğinde hayranları tarafından keşfedildi.

Yurtta çamaşırları yıkamaktan sorumludur. Downy yumuşatıcıyı çok seviyor ve 2019’un başında bahsettiği için çok kısa sürede tüm mağazalarda tükendi. Şirketin müşteri hizmetleri departmanı daha sonra genellikle iki aylık satış rakamlarının sadece bir günde sipariş edildiğini açıkladı. İş haberlerine odaklanan bir televizyon kanalı olan SBS CNBC bile bu konuda haber yaptı. Kısa bir süre sonra yumuşatıcısının bittiğini ve her yere gittiği için bir tane alamadığını tweetledi.

https://twitter.com/BTS_twt/status/1087262438704046082?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1087262438704046082%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.ansoko.info%2F100-fakten-ueber-jeon-jungkook%2F

Rahat uyuyabilmesi için yatağının yanında üç küçük hava filtresine ihtiyacı var.

Çocukken çok ağladığını ve sürekli ağladığını söylüyor. Sevinçten, üzüntüden, hatta öfkeden. BTS’e katıldığından beri, bu biraz daha az oldu.

Dinlemediği müzik yoktur çünkü her zaman ufkunu genişletmek ve her yerde ilham bulmak ister.

İyi ve formda bir vücudu var, ancak daha önce personel tarafından çok fazla şeker ve çok fazla abur cubur yediği için azarlandı. Bazen midesinin yarısını çikolatalı kekle doldururdu.

O gerçek bir otaku. Bekleme salonlarında cep telefonundan anime izliyor, diğer idoller ödül şovlarının sahne arkasında gergin bir şekilde beklerken, bir Kung Fu Panda filmi izliyor ve ne zaman vakti olursa bir sürü video oyunu oynuyor. Ve okumadığında da çizgi roman, manga ve manhwas okur.

En sevdiği yemekler unla yapılan tüm yemekleri içerir. Pizza, ekmek, makarna,…

Kendi stüdyosu olan vokal hattının tek üyesidir. Onu Altın Dolap olarak vaftiz etti.

Jungkook, genellikle diğer solunum yolu hastalıkları ile ilişkili olan, kronik bir burun iltihabına denk gelen alerjik rinitten muzdariptir; sinüzitten astıma. Bu yüzden sürekli burnunu çekiyor ve sonuç olarak sık sık hapşırıyor. Hapşırma saldırıları çok çeşitli şeyler tarafından tetiklenebilir; Toz, hayvan kılı, ağaçlar, çimen ve hatta polen.

Jungkook’un da tripofobisi var, bu yüzden çok fazla deliği olan şeylere bakamıyor. Krep yapmak bile onun için rahatsız edici.

En sevdiği TV programı King of Masked Singer’dır ve burada da ara sıra sahne almıştır.

Diğer takma adları Nochu, Kookie ve Jungkookie – özellikle Yoongi ona öyle diyor.

Orta okulda, bazı arkadaşlarıyla bir kulüpte b-boy yapmayı öğreniyordu.

BTS’e katılmadan önce düzenli olarak hentbol oynadı. Daha sonra zaman yetersizliğinden vazgeçmek zorunda kaldığı bir hobi.

Onun büyük rol modeli G-Dragon’dur .

Jimin bir keresinde Jungkook’un küfür ettiğinde her zaman sırıttığını söylemişti.

Öğrenmek onun işi değil. Okulda müzik ve beden eğitimi dışında hiçbir dersi sevmiyordu.

Ünlü öğrencileri ile tanınan Seul’deki Sahne Sanatları Okulu’na gitti.

İLGİLİ: Jungkook Kaç Yaşında,Boy,Kilo ve Instagram Hesabı

Daha uzun konuşursa, lehçesi her zaman ortaya çıkar.

Aslında böcekleri pek sevmiyor ama geyik böceklerinin ve diğer büyük böceklerin havalı olduğunu düşünüyor. Evcil hayvan olarak bir geyik böceği vardı. Ne yazık ki, ona gerektiği gibi bakmadığı için vefat etti. Daha sonra yaz aylarında birkaç kerevit avladı ve onları evcil hayvan olarak yetiştirmek istedi. Ama onlara bir isim bile verememiş, çünkü onları çok uzun süre doğrudan güneşte bıraktığı için daha önce ölmüşlerdi. Üyelerine yurtta köpek beslemesine izin verilip verilmediğini sorduğunda hepsi hemen hayır dedi. O zamanlar kimse evcil hayvanının uzun süre hayatta kalacağına gerçekten güvenmiyordu…

Bu arada, birçok yeteneği ailede var. Kendisi, büyük yeteneğinin babasının yeteneğinin sadece %1’i olduğu görüşündedir. İşte babasının ARMY için çizdiği bir resim:

En çok hüzünlü şarkıları sever.

Uyuyamadığında, üzerinde ay parlayan ve havada kiraz çiçekleri uçuşan bir nehirde yüzdüğünü hayal eder.

Birçok dans eğitimi seansından sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne döndüğünde, BTS üyesi olmak yerine profesyonel bir dansçı olmayı kısaca düşündü. Jimin onu grupta kalması için ikna etti.

Taehyung’un en küçük kardeşleri Namjoon ve Jimin, Jungkook ile aynı yaşta.

Hayalindeki kadın fikri, o da ergenliğe girdiği için son birkaç yılda birkaç kez değişti. Bu arada onun sevimli olması, optik olarak onun tarzına uyum sağlaması ve iyi şarkı söyleyebilmesi gerektiğini düşünüyor. Ayrıca ondan biraz daha büyük olmalı, ama daha büyük değil. Burada her zaman 1.60 ile 1.68 arasında değişir. Kız arkadaşı daha büyük olsaydı, ona iyi bakması onun için önemli olurdu. Ondan daha büyük olsaydı, ilişkide başı çekmek isterdi.

Kore Müzik Ödülleri’nde Yılın Müzisyeni Ödülü’nü alan bugüne kadarki en genç sanatçıdır. O zaman 22 yaşındaydı (Kore yaş hesaplaması). Ondan önce , ilk ödülünü aldığında 23 yaşında olan şarkıcı Wheesung bu rekoru elinde tutuyordu (ayrıca Kore yaş hesaplamasına göre).

Sloganı: “Tutkusuz yaşamaktansa ölmeyi tercih ederim.”

Hayranları onu Tükenmiş Kral ve Midas Dokunaklı Çocuk olarak adlandırıyor çünkü çoğunlukla ticari ürünleri ilk tükenen favoriler arasında ve önerdiği her ürün kısa sürede tükeniyor. Giydiği kıyafetler bile kısa sürede hemen tükeniyor.

Jungkook, hayranlarının kendisinden büyük olduğu belli olan ona oppa demesinden hoşlanmıyor.

2019 yılında Ariana Grande’nin konserlerinden birinde ve sahne arkasında ziyaret ederek Instagram’a yüklediği bir fotoğraf çektirdi.