BTS LGBT Destekliyor Mu? Güncel 2021

BTS LGBT Destekliyor Mu: Dünyanın gözde gruplarından biri olan BTS Kpop idollerinin cinsel tercihleri ve LGBT’yi destekleyip desteklemedikleri merak edilen konular arasında yer alıyor.

Grup içerisinde üyelerin her birinin cinsel eğilimleri farklılık göstermektedir. İdollerle yapılan farklı röportajlarda,kiminin cinsiyetsiz bir ilişkiye yakın olduğunun,kimisinin de normal kız arkadaş ile ilişki yaşanmasının savunulduğu görülüyor. Bu farklı görüşler içerisinde son günlerde eşcinsellik tanımını anlatan LGBT kavramının onlar için ne ifade ettiği merak konusu oldu.

Yapılan röportajlarda;

RM tarafından V için yazılan 4:00 şarkısı. Aslında, iki eşcinsel siyah Aşık’ın sadece geceleri gizlice buluşabildiği ve siyahi erkeklerin ay ışığında nasıl mavi göründüklerini anlatan bir eşcinsel aşk hikayesi olan Moonlight’a atıfta bulunuyor. RM filmden bahsediyor. Rap’te V moonchild’i çağırıyor. Şarkı söyleyen kuş (Şarkı Sözlerinde Jimin’e atıfta bulunur). V bile şarkının kendisi ve Jimin’in hamur tatlısı kavgasından sonra gece 4:00’te bir parkta buluşması hakkında olduğunu söyledi. Jimin sarhoştu ve V onu sarhoş ağlarken kaydetti. Jimin gülüyor ve V’ye “bunu kim yapıyor?” diye soruyor. Evet bunu geçen FESTA röportajında ​​söylediler. Sonunda şarkının anlamını ve RM’nin sözlerini tanımlayan V’ye dayanarak ne yapacaksan onu yap.

İLGİLİ: BTS Jungkook Hakkında Bilinmeyen 100 İlginç Bilgi

Rm raps “Hızlı yürüyorum, orta derecede yıpranmış bir şekilde
güneş beni boğuyor
Ve dünya beni çırılçıplak soyuyor,
elimde değil, başka yolu yok”

V, fotoğrafçı takma adını (Vante) açık bir eşcinsel Avustralyalı fotoğrafçı olan Ante Badzim’den aldı.

Şahsen her BTS üyesinin bununla gerçekten iyi olduğunu düşünmüyorum (geleneksel olan Jin gibi).

Suga’nın biseksüel olmasıyla ilgili, eski bir röportaja dayanarak, birinin kişiliği dışında cazibe tercihi olmadığını söylemesi, biseksüelliğe bir destek olarak alınabilir.

çoğunlukla RM ve Suga, ikisi de röportajlarında romantik ilişkileri sorulduğunda cinsiyetin önemli olmadığını belirttikleri için.

Ayrıca bir keresinde bir hayran imza gününde ona “Ben bir fanboyum ama Jungkook’u çok seviyorum ㅋㅋㅋㅋ, benimle çıkar mısın?” diye sorduğu için muhtemelen Jungkook da buna uygundur. ve Jungkook, “Cesaret ㅋㅋㅋㅋ Tamam!” diye yanıtladı.

 Namjoon bir keresinde kendisine aşk sorulduğunda “kız arkadaşlar mı erkek arkadaşlar mı” demişti ve cinsiyeti umursamadıklarını ve bir şeyleri nasıl dile getirdiklerini pek çok izleyiciyle iletişim kurmak istediklerini ima etmişti.