Jungkook Kaç Yaşında,Boy,Kilo ve Instagram Hesabı

Jungkook Kaç Yaşında: 23 yaşındadır.Jungkook veya JK olarak daha çok bilinen Jeon Jung kook, popüler erkek grubu BTS’in ana vokalisti ve en genç üyesidir. Jeon Jung kook, Güney Koreli bir K-pop sanatçısı, şarkıcı, dansçı, söz yazarı ve plak yapımcısıdır. Billboard, Grammy, stadyum turları ve konserler gibi ödüllü gösteri aşamalarından genç adamın tecavüzleri, sesi ve dans hareketleri ile izleyiciyi canlandırdığı biliniyor.

Jungkook’un tam adı Jung Jung-Guk, 전 정국 Hangul’da. Jungkook 23 yaşında. Aynı gün 1997’de Güney Kore’nin Busan kentinin Buk bölgesinde doğduğundan beri 1 Eylül’de doğum gününü kutluyor .

İLGİLİ: Ailee Sevgilisi,Boy,Yaş,Kilo ve İnstagram Hesabı

Ad Soyad:

Jungkook Jeon

Doğum tarihi:

01 Eyl 1997

Yaş:

23 yıl

Burçlar:

Başak

Şanslı numara:

9

Ailesi, annesi, babası ve ağabeyinden oluşur. Ailesi hakkında fazla bilgi yok.

Jungkook, lise eğitimini Beak Yang Ortaokulundan aldı. 2017’de Jeon, Seul Sahne Sanatları Okulu’ndan mezun oldu.

Jeon, Seul Sahne Sanatları Okulu’ndayken break dansa başladı. Powerful dances, urban style gibi diğer dans stillerini 2012 yılında Los Angeles’ta öğrendi.

Profesyonel hayat

Jungkook, 12 Haziran 2013 tarihinde ‘2 Cool 4 Skool’ single’ıyla hip-hop erkek grubu BTS altında çıkış yaptı. Bundan sonra Jungkook, grup arkadaşlarıyla birlikte birbiri ardına hit albümler çıkardı.

BTS altında Jeon Jungkook iki solo şarkı söyledi; ilki 2016 albümü Wings’in pop parçası “Begin”. İkinci parça olan “Euphoria” 5 Nisan 2018’de BTS’in “Love Yourself” serisinin giriş bölümü olarak yayınlandı. Euphoria, Gaon Dijital Listesini 13 hafta boyunca geride bıraktı.

Jungkook’un solo projelerine gelince, şimdiye kadar Purpose and Nothing Like Us (Justin Beiber), Lost stars (Adam Levine) ve Paper Hearts (Tori Kelly) gibi popüler single’ların kapaklarını yayınladı. artık konuş (Charlie Puth tarafından). Jungkook ayrıca youtube’da montaj videoları yayınladı ve fotoğrafçılığa düşkün.

4 Haziran 2020’de BTS’in yıllık çıkış kutlamalarının bir parçası olarak SoundCloud gibi platformlarda “Still With You” şarkısını ücretsiz olarak yayınladı. Şarkısı “tıngırdayan synth’ler ve hafifçe tıngırdatılmış gitarlar ve fırçalanmış davullar” olarak tanımlandı. Parçayı kendisi üretti.

Şarkıcı olma yolculuğu

Jungkook’un ağabeyinin adı Jeon Jung Hyun. Instagram sayfasında küçük erkek kardeşine düzenli olarak sevgi gösterdiği için destekleyici bir erkek kardeş gibi görünüyor.

Jungkook başlangıçta gençken bir badminton oyuncusu olmayı hayal etmişti, ancak ünlü Koreli sanatçı G-Dragon’u televizyonda gördükten sonra şarkıcı olmaya başladı. Bu nedenle, G-Dragon’u rol modeli ve müzikal etkisi olarak görüyor.

İLGİLİ: Park Hae Jin Boyu,Kilo,Yaş ve İnstagram Hesabı

2011’de Güney Kore yetenek şovu Superstar K’da seçmelere katıldı, ancak maalesef jüri tarafından seçilmedi ve bu nedenle eleme turu sırasında elendi. Bundan sonra çeşitli eğlence şirketlerinden oyuncu seçimi teklifleri aldı.

Sonunda, BangTan SoNyeonDan (BTS) üyesi ve lideri Rap Monster’ı gördükten sonra Big Hit Entertainment bünyesinde stajyer olmayı seçti. 4 Haziran 2020’de BTS’in yıllık çıkış kutlamalarının bir parçası olarak SoundCloud gibi platformlarda “Still With You” şarkısını ücretsiz olarak yayınladı. Billboard, şarkıyı “tıngırdayan sentezler ve hafifçe tıngırdatılmış gitarlar ve fırçalanmış davullar” olarak adlandırdı. Parçayı kendisi üretti.

Ödül ve Net Değer

2019’da MTV Millenial ödülü Jungkook, Global Instagrammer Ödülü’nü kazandı. BTS ile birlikte, arka arkaya üç kez Billboards En İyi Sosyal Sanatçı Ödülü’nü kazandı.

Guinness Dünya Rekorları organizasyonu da Jungkook’un grubuyla birlikte toplamda üç büyük rekor kırdığını doğruladı.

Jungkook’un tahmini net değeri yaklaşık 8 milyon dolar. Yetenekli bir şarkıcı ve sanatçı olmasının yanı sıra, Jungkook karizmatik bir kişiliğe sahiptir. Çekici görselleri başarısına katkıda bulundu.

İlişki durumu

Aşk hayatına bakıldığında, medyanın flört hayatıyla ilgili hiçbir bilgisi yok. İlk çıkışından önce, kendisiyle aynı ortaokula giden Park Se-won adında bir kızla çıktı. Her şeyden önce, Jeon tüm çabasını işe koyabilmek için ondan ayrıldı.

2015 yılı civarında, eski bir CUBE stajyeri kızı Ko Seo Hyun ile ilişkisi olduğunu söyleyen söylentiler ortaya çıktı. İnternetteki bazı kişiler Jungkook ve Lovely’ten Jeong Ye In’in bir ilişki içinde olduğunu iddia etti. Her şeyden önce, ne kendisi ne de şirketi flört hayatı hakkında hiçbir şey onaylamadı.

Vücut ölçüleri

Jungkook, 69 kg ağırlığına mükemmel şekilde uyan 5 fit 10 inç yüksekliğe sahiptir . Göğüs, bel ve pazı boyutları sırasıyla 38, 30 ve 13 inçtir. Aynı şekilde koyu kahverengi gözleri ve siyah saçları var. Çoğu ünlü gibi Jungkook da saç stilini sık sık değiştirmeye devam ediyor. Ekim 2019’daki BTS konserinden önce nispeten uzun saç sporu yapardı.

Aynı şekilde vücudunda da birkaç dövmesi var. En belirgin ve anlamlı dövmeler elinde. Bazı anlamlı dövmeler, diğerleri arasında taç, “ARMY” ve “J” dir. Her küçük dövmenin sanatçı için olduğu kadar hayranları için de kendi anlamı vardır.

Ayrıca Jungkook, konserler ve performanslar sırasında hayranlarına absini gösterme konusunda utangaç olmadığı için de dikkat çekti. Bu, sadık hayranlarına sunulan harika bir hayran hizmetidir ve hayranların en genç üyeye gittikçe daha fazla aşık olmasını sağlar.

Sosyal medya

Jungkook ve grup şimdiye kadar sadece Güney Kore’de değil dünyanın diğer bölgelerinde de büyük bir hayran kitlesi ve popülerlik kazandı. Örneğin, BTS’in resmi twitter hesabı yaklaşık 22 milyon takipçiye sahip. On Instagram , o kolları gider @ neredeyse 7,1 milyon takipçisi ile bts.jungkook.