Kpop İdollerinin Bir Günlük Rutini Ve Programı

İşte ortalama stajyerin ve Kpop İdollerinin Bir Günlük Rutini Ve Programı!

Artık bu makaleye geldiğinize göre, muhtemelen günlük Kpop programıyla ilgileniyorsunuz, idollerin her gün takip etmesi gerekiyor. Pekala, sandığın kadar zor değil. Aslında oldukça kolay.

Ancak, pes etmeden önce en az 3 ila 4 hafta buna bağlı kalacağınızdan emin olmalısınız.

Geçmişte bu programı kendim denedim ve o zamandan beri harika bir deneyim oldu. Yine de bu güne kadar bu rutini takip ediyorum ve en az birkaç yıl daha bu rutini takip etmeye devam edeceğim.

Hayatımı dramatik bir şekilde değiştirdi ve kpop idol programını takip etmeye gerçekten çaresiz kaldığınız sürece sizin için aynı olacak.

İLGİLİ: Koreli Erkekler Ve Kpop İdolleri Neden Sakalsız?

Genel olarak konuşursak, kpop idol programı şu şekildedir:

04:00 Kahvaltı
4:30 Esneme
SABAH 5.00 Dans pratiği
09:00 Break
09:30 Vokal Çalışması
01:00 Öğle yemeği
17:00 Dans pratiği
18:00 Lokanta
ÖĞLEDEN SONRA 7:00 Serbest zaman (ders çalışma, egzersiz, duş)
ÖĞLEDEN SONRA 10:00 Uyku

Bu idol stajyerleri için mükemmel bir program olmayabilir, ancak buna benzer. Gördüğünüz gibi, 10 yıla kadar bu şekilde eğitimde kalmaları kolay değil.

Bunu bir hafta boyunca yaşadığınızı hayal edin, kendinizi tükenmiş hissedeceksiniz ve bu yüzden idollerin çalışma ahlakına her zaman saygı duymalısınız.

İLGİLİ: BTS Diyeti | Jimin Ve Jin 7 Günlük Diyet Deneyimim

Kpop İdolleri Kaç Saat Çalışıyor?

Dans, vokal ve sosyal uygulama gibi idollerin yaptığı pek çok şey vardır. Bunların hepsi dikkate alınması gereken şeylerdir. Bu 3 ana şeyi pratik yaptıkları saate bölerseniz, muhtemelen her biri en az 3 saattir.

  • Dans pratiği (3 saat)
    • Bu genellikle kendi koreografisini yapmak veya bir şarkının koreografisini ezbere öğrenmeye çalışmaktır . Herkes için farklıdır, ancak dans becerilerini mükemmelleştirmek çok zordur.
  • Ses pratiği (3 saat)
    • Vokal pratiği, şarkı söyleme becerilerini geliştirmek için her gün yapmaları gereken bir şeydir. İdol oldukları için bunu yapmak zorunda oldukları bir gerçektir. Bununla birlikte, bazı idoller için, ton sağırlığı nedeniyle bunu öğrenmek diğerlerinden çok daha uzun sürer.
  • Sosyal Beceriler (2 saat)
    • İdoller ortaya çıktığında sosyal beceriler çok kullanışlı hale gelecektir. Çıkış yaptıktan sonra televizyon programlarına, youtube videolarına ve radyo röportajlarına gidecekler. Sosyal becerilerin onlar için çok önemli olacağı yer.

Gördüğünüz gibi, kpop idolleri becerilerini geliştirmek için her gün saatlerce pratik yapıyorlar. Bu yüzden hayranları tarafından çok beğeniliyorlar. Kpop idolü olmak kolay değil, binlerce saat alıyor ve biraz yetenekli olmalısınız.

Kpop Putları Ne Sıklıkta Duş Yapar?

İdollerin çoğu her gün duş alır. Genel olarak konuşursak, her gün çok terleyecekleri yerde egzersiz yaparlar ve dans ederler.

Bu yüzden her gün duş almak sadece hijyeniktir. Cildi nemli tutmak için doğru vücut yıkama losyonu, losyon ve diğer ürünleri kullanmak çok önemlidir .

Cildi nemlendirmek ve süt beyazını korumak için birçok iyi rutin var. Sizin için doğru rutini bulmanız biraz zaman alabilir, ancak doğru ürünleri bulduğunuzda, hemen hemen hayata hazırsınız demektir.

İdoller Ailelerini Ne Sıklıkta Görüyor?

Bu gerçekten ailenin nerede yaşadığına bağlı. Aileniz yakın yaşıyorsa, onları her gün veya onlarla yaşıyorsanız görebilirsiniz. Ancak idollerin çoğu, takip etmek zorunda oldukları yoğun program nedeniyle ailelerini haftada yalnızca bir kez görüyor.

Yurt dışından gelen idollere gelince, ailelerini yılda sadece bir kez görüyorlar, bu diğerleriyle karşılaştırırsanız çok fazla değil.

Ancak yurt dışından gelen putların bir sebebi olduğunu unutmayın; hayallerinin peşinden gitmek istiyorlardı ve birçok fedakarlığı olduğunu biliyorlardı.

İdoller iyi bir gelir elde ettiklerinde, ailelerinin evini satın alabilirler. Sizin de fark ettiğiniz gibi, idoller bu işi son derece zorlaştırıyor ve nihayet bir çıkış yapmaya kararlılar. Hayranların idollerine her zaman hayranlık duymalarının ana nedeni budur.

İLGİLİ: Kpop İdolleri Neden Kaşlarını Boyar?

Bir Kpop Idolüne Ne Kadar Uyku Gerekir?

Ortalama bir idol çok fazla uyumaz. Çoğu zaman sadece 6 saat veya daha az uyudukları çok sıkı bir programa sahip oldukları biliniyor . Bu çok sağlıksız ve bunu asla kendi başınıza denememelisiniz.

Özellikle geri dönüş sırasında idoller daha da az uyur. Program, gösteriler, röportajlar ve biraz tükenmişlikten daha fazlasıyla dolu olacak.

Birçok kez oldu. Kısa sürede birden fazla geri dönüşünüz olursa, idoller çok yorgun oldukları için yaralanacaklar bile.

Çoğu büyük grupta genellikle en az bir veya iki kişi tükenmiş olur. Twice, BTS veya EXO gibi çok popüler gruplar bile bu sorunu yaşadı.

Bu Çizelgeyi İzlemelisiniz?

Bu program, size aslında bir idol / stajyer gibi göründüğüne dair bir fikir vermek içindir. Gördüğünüz gibi, çok zor ve gerçekten çıkış yapmadan önce çok uzun zaman alıyor. Yani, idol veya stajyer değilseniz, bu programı takip etmeniz için hiçbir sebep yok.

Bu programı takip edecek insanlardan biriyseniz, her zaman sağlıklı yiyecekler yediğinizden ve egzersiz yaptığınızdan emin olun. Bu, genel sağlığınıza fayda sağlayacaktır ve bu, tükenmesini önlemek için son derece önemlidir.