Kpop İdolleri Neden Kaşlarını Boyar?

Kpop İdolleri Neden Kaşlarını Boyar: Boyayan Kpop idollerinin çoğu, saçlarını da boyayan idollerdir. Genelde iyi görünüyor ve büyük Kpop endüstrisinde bir trend haline geldi. Birçoğu bunu 2010’ların başından beri yapıyor ve bugün de yapıyor.

Çoğu kişiye bunu şirket tarafından yapmaları tavsiye edilir, çünkü zaten onların imajına sahipler.

Zaten performans gösteren pek çok idol tamamen yapılmış ve ne tür bir karakter yapacaklarını çok iyi düşünmüşlerdir. Oldukça gerçekçi göründüğü için muhtemelen fark etmeyeceksiniz, ancak Kpop idollerinin ilk çıkış yaptığı tüm karakterler çok iyi düşünülmüş.

ÖNERİLEN: Kpop İdollerinin Flört Etmesine İzin Veriliyor mu?

En Popüler Renkler İle İdoller Kaşlarını Boyar

Kpop idollerinin tercih ettiği ana renkler Kore’de oldukça normal olanlardır. Neredeyse hiç kimsenin kaşlarını boyamadığı batı ülkelerine bakarsanız durum böyle değil. İşte Kpop idollerinin kaşlarını boyarken kullandıkları en popüler 5 renk.

  • Mavi
  • Kahverengi
  • Kırmızı
  • Pembe
  • Sarışın

Gördüğünüz gibi, bu renkler oldukça normal ve çoğu idolde güzel görünüyor. Bunu kendiniz denemek istiyorsanız, yalnızca risk almaya istekli olduğunuzda denemeye değer. Boyanın gerçekten yıpranması uzun zaman alabilir.

Kpop İdolleri Kaşlarını Boyar mı?

Kpop idolleri kaşlarını çok boyar ve onlara yakışır . Bazen onlara uymadığı yerler vardı, ancak genel olarak, tüm görünüme uyuyor ve onu tamamlıyor. Ünlülerin kaşlarını boyadıklarını pek sık görmüyorsunuz.

Bunu yapmak onlar için gerçekten Koreli bir şey. Çoğu zaman kaşlarını boyayan idoller de saçlarını boyarlar. Pek çok insan yapsa da sağlıklı değil, kesinlikle denemeniz tavsiye edilmez.

Kaşlarını boyayan pek çok idol, çok güçlü saçlara sahip olanlardır. Özellikle saç dökülmeniz olduğunda çok korkutucu olan ağartılması gerekiyor. Özellikle bir idol olarak kaşlarınızın olmasını istemezsiniz.

ÖNERİLEN: BLACKPINK Ne Zaman Dağıtılacak?

Koreliler Düz Kaşları Nasıl Yapar?

Gördüğünüz gibi, Kore kaşları genellikle batı kaşlarına göre daha düzdür. Ayrıca oldukça karanlıklar ve son birkaç yıldır trend olan şey bu. Pek çok Kpop idolü bu görünümü gerçekten çok seviyor ve bu onların erkeksi görünmesini sağlıyor.

Aynı şey erkekler için de geçerli; ayrıca keskin ve düz kaşları severler. Temiz ve pürüzsüz bir görünüm verir, birçok insan da bunu başarmak ister, ancak göründüğü kadar kolay değildir. Kore’de makyaj yapmanın tamamen normal olduğunu unutmayın.

Batı ülkelerinde bunu yaptığınızda insanlar size tuhaf bakıyor. Birçoğu yabancı olduğunuzu düşünmeye başlayacak ki bu oldukça garip. Neyse ki yıllar içinde daha iyi hale geldi ve umarız bu yörüngede gider.

Kaşlarınızı Ne Sıklıkta Boyamalısınız?

Yapabiliyorsanız, muhtemelen kaşlarınızı asla boyamayın. Çamaşır suyu ve ısı içeren kaşlarınızı boyamak için bütün bir süreçtir. Bu ürünlerin genel olarak saça çok zararlı olduğu bilinmektedir. Kaşlarınızı boyamaktan kaçınabiliyorsanız, bundan kaçındığınızdan emin olun.

Aslında kaşlarını boyayan birçok idol, genellikle bunu kendi başına yapmak istemez. Şirket tarafından zaten yapılmış bir konsept. Ne giymek istedikleri konusunda pek fazla söz söylemez, aynı şey şarkı söylemek, dans etmek ve diğer aktiviteler için de geçerlidir.

Şirket bir plan yaratır ve idollerin buna bağlı kalması gerekir. Tersi değil. Ancak idol yeterince büyüdüğünde ve borcunu ödediğinde devam edebilir ve kendi işini yapabilir.