Bts Ne Zaman Dağıtılacak? 2027’de Dağıtılacak mı?

Bts Ne Zaman Dağıtılacak: Bildiğiniz gibi, BTS kontratını 2027’ye kadar uzattı. O zamana kadar, dağılacaklar mı gerçekten bilmiyoruz. Bununla birlikte, askerlik hizmetinden gelen çoğu idol, hala çıkış yaptıkları orijinal şirkette.

BTS çıkış yaptığından beri zorunlu askerlik hizmetlerini yapmak zorunda olduklarını duyduk. Öyleyse, diğer üyeler ne zaman orduya hizmet etmeye başlayacak ve daha sonra dağılacaklar mı? Tüm ayrıntıları öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

Pek çok hayrana göre BTS muhtemelen bir grupta çok uzun süre kalacak ve askerliğe gidecek idoller ara verecek. Diğer BTS üyeleri solo aktivitelerini yapacak ve daha fazla müzik yayınlayacaklar.

Aynı zamanda Agust D olarak da bilinen BTS Suga, solo kariyeri boyunca birçok şarkı yayınladı ve gelecekte daha az grup aktivitesi olduğunda daha fazlasını yapmayı planladığını düşünüyoruz. BTS dünyayı fethetti ve şu anda var olan en büyük erkek gruplarından biri.

2027’de dağılacaklarsa çok kötü olurdu. BTS üyelerinin askerlikten sonra istediklerini yapabileceklerini, bu yüzden onlara asla kin beslememeliyiz. Bizim için harika müzikler yayınladıkları için minnettar ve mutlu olmayı tercih etmeliyiz.

BTS’i daha önce duymadıysanız, şu anda en büyük erkek grubunu kaçırıyorsunuz. BTS hayranlarının onlar hakkında çok tutkulu oldukları ve zamanlarının çoğunu onlara ayırdıkları biliniyor.

ÖNERİLEN: Kpop İdolleri Neden Kaşlarını Boyar?

BTS’in Askere Hizmet Etmesi Gerekiyor mu?

Evet, BTS’in zamanı geldiğinde orduya hizmet etmesi gerekiyor. Bununla birlikte, yasa Kpop üyelerinin hizmetlerini 30 yaşına kadar ertelemelerine izin veriyor. Bu, bazı idollere yeni müzik çalmaları ve yayınlamaları için fazladan 2 yıl veriyor.

Bildiğiniz gibi birçok idol askerlik yapmak istemiyor çünkü performanslarını sürdürmek istiyorlar. Bu, yıllar önce bir idolün başına gelmişti ve sonuç olarak, Kore’den men edildi ve bir daha geri dönmesine izin verilmedi.

Big Hit Entertainment büyük bir şirket haline geldi ve yapım aşamasında yeni gruplara sahip. BTS’in orduda hizmet edeceği önümüzdeki yıllarda muhtemelen daha fazla grup çıkaracaklar. Jungkook veya Jimin gibi genç üyeler muhtemelen bazı solo aktiviteler yapacak veya kendi başlarına müzik yayınlayacaklar.

Albümdeki bir şarkının bir üye tarafından söylenen bir şarkı olduğu geçmişte bunu yaptılar. Bu yüzden iyi müzik yayınlayabileceklerini ve çok tecrübeli olduklarını biliyoruz.

ÖNERİLEN: Kpop İdollerinin Flört Etmesine İzin Veriliyor mu?

BTS Orduda Ne Kadar Hizmet Edecek?

Yaklaşık 18 ay sürecek. Bazıları diğerlerinden daha uzun sürer, ancak genel olarak konuşursak, iki yıldan uzun olmayacak ki bu mantıklıdır. Çoğu insan aslında askerlik yapmayı seviyor çünkü bu onlara daha az stres veriyor. 

Askere hizmet ederken yapabileceğiniz üç rol vardır.

  • 21 ay Ordu
  • 21 aylık Denizciler
  • 23 ay Deniz Kuvvetleri
  • 24 ay Hava Kuvvetleri

Normal askeri rutini takip etmek dışında başka faaliyetler yapmak zorunda değilsiniz. Kulağa yapılmasından daha kolay geliyor, ancak bazı insanlar için daha az stresli. Kore’de askerlik yapmış bazı arkadaşlarımız olduğu için bunu anlayabiliriz.

Çoğu insanın söylediği kadar zor değildi, ancak hizmetin başlangıcında zaten çok formdaydılar. Umarım BTS hizmetlerinden döndüklerinde yeni müzikler çıkarır.