Koreli Erkekler Ve Kpop İdolleri Neden Sakalsız?

Özellikle sürekli merak edilen konu Kpop İdolleri neden sakalsız sorusunu cevaplayalım, Kpop idollerinin sakalları yok çünkü halkın gözünde çekici görünmüyor. Çok daha yaşlı görünüyorlar, bu da onları temiz ve pürüzsüz göstermiyor. Bazı idollerin sakalları var ama hayranların çoğu bundan hoşlanmıyor.

Ayrıca birçok hayran idollerle aynı yaşta değil. İdolün çoğunlukla hedefledikleri izleyiciler 13-25 yaş arasındaki gençler, bu da yüz kıllarının tanıtımını düşündüğünüzden çok daha zor hale getiriyor.

Bununla birlikte, sakallı erkeklerden hoşlanan daha eski bir nesil de var. Muhtemelen sakallı idolleri tanımayacaksınız çünkü bunlar çoğunlukla tek Koreli TV insanı.

İLGİLİ: BTS Diyeti | Jimin Ve Jin 7 Günlük Diyet Deneyimim

Gördüğünüz idoller, YouTube’daki insanlar ve bu günlerde neredeyse tüm gençlerin bulunduğu yer de burası. Gençler gittikçe daha az TV izliyor çünkü izlemek istediklerini kendileri arayamıyorlar veya bir program yayınlanmadan önce belirli bir süre beklemek zorunda kalıyorlar.

Kpop İdolleri Saçlarını Ne Sıklıkta Boyar?

İdoller hareket halindeyken en az altı ayda bir saçlarını boyar. Saçlarını boyamadıkları, sadece saç stilini değiştirdikleri zamanlar da vardır, bu da onu ferahlatıcı gösterir.

Saçları boyamak birçok insan için çok iyi görünebilir, ancak saç derisine çok zarar verdiği için bunu çok sık yapmamalısınız. Birkaç yıl içinde, o döneme baktığınızda, saçınızı boyadınız ve saçlarınızı kaybetmeye başlıyorsunuz.

Saç dökülmesini önlemek için muhtemelen saçları boyamayı bırakmış olurdunuz. Ancak, bu tahmin edebileceğiniz bir şey değildir ve bazı insanlar sahip oldukları aşırı güçlü saç derisi nedeniyle asla kel olmayacaktır.

Genetik yüzünden kelleşen bazı insanlara bakarken, saç dökülmesini önlemek için yapabileceğiniz en iyi şey iyi bir saç rutini takip etmektir Bu, şampuandan sonra saç kremi ve saç maskesi kullanmayı içerir.

İLGİLİ: Red Velvet Joy Diyeti | Wendy ve Yeri Diyet Listesi

Saçımı Kpop İdolleri Gibi Nasıl Şekillendiririm?

Saçınızı bir Kpop idolü gibi şekillendirmenin birçok yolu vardır; ancak, en kolay yol bir kuaföre gidip onlardan tavsiye istemektir. Pek çok Batılı stilist Asya saçını nasıl şekillendireceğini bilmediğinden, bir profesyonele danıştığınızdan emin olun.

Bu problemi geçmişte batılı bir kuaförüne gidip saçlarımı tamamen mahvettiğim bir yerde yaşadım. Sadece ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını ve bir şeyler ters giderse onlara vurmamalısınız.

Bir kuaföre gitmek istemiyorsanız, YouTube’da birçok eğiticiye bakabilir ve onlarla aynı şeyi yapabilirsiniz.

Yukarıdaki gibi birçok öğretici, saçın uzaması için oldukça uzun bir zamana ihtiyaç duyar. Kısa değil, tepesi oldukça uzun. Kenarlar soluk ve iki bloklu bir saç kesimi. Bu saç kesimleri Asya’da oldukça popüler.

Son düşünceler

Artık bu makalenin sonuna geldiniz. İdollerin saçlarını çok sık boyadıklarını görüyorsunuz ve bu kafa derisi için iyi değil. Kısacası Kpop İdoller saçlarını ne kadar performans göstermeleri gerektiğine bağlı olarak haftada 3-4 kez yıkarlar.

Bazı günler daha sık performans göstermek zorunda kalıyorlar ya da müzik videoları çekerken saç stilini defalarca değiştirmek zorunda kalıyorlar. Yani, Kpop idollerinin saçlarını kaç kez yıkadığına dair kesin bir sayı yok .

Saçınızı bir Kpop idolü gibi şekillendirmek istiyorsanız, YouTube’da kendinizi takip edebileceğiniz birçok iyi rehber var. Ayrıca, kendiniz yapıyorsanız, dikkatlice yaptığınızdan emin olun.