Red Velvet Joy Diyeti | Wendy ve Yeri Diyet Listesi

Üyelerin uyguladıkları diyetlerle ilgileniyorsanız özellikle de Red Velvet Joy diyeti ile, okumaya devam edin ve hangi diyetin size en uygun olduğunu bulun! Bu yazıda Red Velvet ve diyetlerinden bahsedeceğiz. Ne tür etkileri ve farklılıkları var.

Red Velvet Üyeleri Kimlerdir?

Red Velvet, beş üyesi olan Koreli bir pop grubudur. Dört üye ile çıkış yaptılar, ancak daha sonra gruba son üye eklendi, bu da bence daha eksiksiz hale geldi.

Son üyenin adı Yeri’dir. Yetenekli, dans edip şarkı söyleyebiliyor.

İLGİLİ: BLACKPINK Diyet Listesi | Stajyerden İdol’e

Aynı zamanda grubun en genç üyesi, bu da onu maknae yapıyor. Grup 2014’te çıkış yaptı ve Kore’nin en büyük üç pop ajansından biri olan SM Entertainment tarafından kuruldu .

Joy’un Kilo Verme Dönüşümü

Joy, K-pop endüstrisinin en güzel üyelerinden biridir ve birçok insan onu sever. O da biraz uzun boylu ama bunun yanında çok yetenekli. Bir Kore varyete şovunda, sağlıklı kalmak için hava yogası öğrenmeye başladığını söyledi.

Kendisi için çok faydalı olduğunu ve fermente sebzeleri yemeye başladığını anlattı.

Fermente sebzelerin vücut için çok sağlıklı olduğu bilinmektedir. Bir diğer artısı da portakal suyu içmeye başlaması.

İlk çıkış yaptıklarında Joy’un yüzünde biraz bebek yağı vardı, ama bu tamamen normal çünkü o zamanlar sadece 17 yaşındaydı. Bir süre geçtikten ve bazı geri dönüşlerden sonra, kilosunu korudu ve hala çok sevimli görünüyordu.

Bir sonraki geri dönüşleri başladığında, biraz değişmeye başladı. Tombul yüzü zayıflamaya başladı ve yağ vücuda eşit bir şekilde yayıldı. Bazıları daha kalın bacakları ve kalçaları nedeniyle “daha büyük” göründüğünü söyledi, ama durum hiç de öyle değildi.

İLGİLİ: ITZY Diyeti: Hızlı Kilo Verme Püf Noktaları

Rus Ruleti döneminde çok fazla kilo verdi ve ilk bedenine geri döndü. Eskisinden daha zayıf görünüyordu ama sağlıksız değildi. Şimdi bir sonraki geri dönüşe, grubun daha popüler olduğu “Kırmızı Lezzet” konseptine geçtik.

Bu geri dönüş sırasında çok daha sağlıklı ve uzun görünüyordu. Bacakları ve kalçaları önceki geri dönüş gibi değildi ve harika görünüyordu.

Ancak bu sadece bir gecede olmadı. Aşırı diyetler almış ve aynı zamanda egzersiz yapmış olabilir. Ne olursa olsun Joy’u her zaman desteklemeye devam edeceğim.

Wendy’nin Aşırı Diyeti

Red Velvet Wendy ilk çıkışından bu yana çok kilo verdi. Pek çok kişi fikrini ifade etti ve şişman olduğunu söyledi, ki durum hiç de öyle değildi. Biraz daha şişman ama hiç de kötü görünmüyor.

Şarkısı birçok kez tanındı, ancak Cube Entertainment görsellerinin eksik olduğunu söyledi. Kore’de şarkı söylemek idol olmanın sadece bir parçası. Bir idol olurken dans, görseller ve çok daha fazlası gibi birçok faktör önemlidir.

Red Velvet çıkış yaparken anlık bir başarıydı ve birçok insan onları sevdi. Sevimli bir konseptle başladılar.

Bir sonraki geri dönüşe geçtiğimizde, Wendy kilo almaya başladı, bu bir sorun değildi, ancak 2015’te “Dumb Dumb” ile geri döndüğünde.

Birçok kişi onun daha fazla kilo aldığını fark etti ve ona şişman demeye başladı. Ayrıca diyete uymadığı için “Tembel” olduğunu söylediler. İşte o zaman aşırı bir diyet izlemeye ve kilo vermeye karar verdi.

Seulgi ve Wendy bir varyete şovuna gittiklerinde bile, yönetici onların diyetlerini takip etmelerini izlemeye devam etti. Bence bu çok fazla çünkü kızların da diyetler arasında dolandırıcı yemek yemesi gerekiyor.

Bu normaldir ve pek çok insan hile yemekleri yapar. Bir sonraki geri dönüşe atladığımızda, “Russian Roulette”. çok sağlıksız görünüyordu, ancak hayranlar onun diyetiyle ve nasıl zayıfladığıyla çok ilgilendi.

Pek çok hayran, diyet uygularken onu çok zorladığı için Wendy hakkında endişelenmeye başladı. Umarım Wendy nasıl görünürse görünsün bizden çok daha fazla sevgi alır.

Onu her zaman seveceğiz ve sıska ya da şişman olması önemli değil. Taraftarlar ne olursa olsun Wendy’yi destekleyecekler.

Red Velvet Yeri’nin Diyeti

Yeri, Red Velvet’in en genç üyesi ve gruba en son katılan üye. Red Velvet ilk kez sahneye çıktığında, ancak grupta Yeri ile katıldı. Eskisinden çok daha eksiksiz.

Yeri, “Automatic” ve “Ice Cream Cake” ile çıkış yaptığında, o zamanlar normal görünüyordu, çok ağır veya çok zayıf değildi. 2015 yılında Sunny’nin Radyo programında birisi diyet yapmaya zorlandıklarından bahsetmişti.

Red Velvet, televizyonda daha da iyi görünmek için diyete uymak zorunda kaldı. İdoller geri döndüğünde bu her zaman bir sorundur.

Kilo vermeye başlamalı ve performans sergilerken ellerinden gelenin en iyisini yapmalılar. Red Velvet “Dumb Dumb” ı yayınladığında, Yeri biraz kilo almaya başladı, bu tamamen iyi.

Ancak, diğer tüm üyeler de kilo aldığı için çoğunlukla fark edilmedi. En çok kilo alan iki üye çok eleştiri aldı. Bu üyeler Joy ve Wendy idi, bu da beni gerçekten kötü hissettiriyor.

Kızlar gösteri yapıyor ve bizi eğlendiriyor, ama her zaman onlara sebepsiz yere vuracak insanlar var.

2017’de “Rookie” ile geri döndüklerinde. tekrar kilo vermeye başladı. Şimdi 2019’a geçiyoruz, Yeri kilosunu korudu ve çok daha mutlu görünüyordu.

Ancak taraftarlar görünüşünden hala memnun değildi ve bu gerçek hayranları kızdırıyor çünkü ne olursa olsun Yeri’ni destekleyeceğiz. Diğerlerinden biraz daha büyük ya da zayıf olsa bile, Yeri’ni her zaman destekleyeceğiz.