BLACKPINK Diyet Listesi | Stajyerden İdol’e

BLACKPINK diyet listesi nasıl uygulanır merak ediyor ve kilo verme yolculuklarını okumak mı istiyorsunuz? O zaman bu makaleye bir göz atın!

BLACKPINK üyeleri, çok iyi bilinen bir YG eğlence grubudur. İlk çıkışlarını 2016 yılında “Boombayah” şarkısıyla yaptılar. YG Entertainment, 2NE1’den beri yeni bir kız grubu yaratmadığı için başından beri büyük bir başarıydı.

Bildiğiniz gibi, üyeler normal bir başlangıç ​​yapmadan önce diyetlerden geçtiler. Her idol bundan geçmek zorundadır ve sonunda, çıkış yaptıklarında bunun karşılığını alacaktır. Bununla birlikte, çok zor olduğu birçok kez var ve benim fazla enerjim yok.

İLGİLİ: ITZY Diyeti: Hızlı Kilo Verme Püf Noktaları

Bu genellikle birçok zorluğun üstesinden gelmek ve geçmek zorunda kaldıkları zamandır. Bir arkadaşınızla çok uzun süre antrenman yapmak da çok zor ve o da çıkış yapmak için son gruba gelemeyecek.

Bu çok sık olur. Ancak bugün ‘BLACKPINK’in diyetinden bahsedeceğiz, bu yüzden ilgileniyorsanız okumaya devam edin.

BLACKPINK Üyeleri Kimlerdir?

Grubun dört üyesi vardır ve her üyenin bir uzmanlığı vardır. Hepsi yetenekli ve sonunda bir çıkış yapmak için yıllarca eğitimden geçtiler . İdollerin kilo verme programlarından geçtiğini görmezsiniz ama gerçekte bu her gün olur.

Hayranlar sadece sonuçları görür ve idollerin neler yaşadığını düşünmezler. BLACKPINK’in Korece ve Japonca’da birçok hit parçası var. Yavaş yavaş dünyayı ele geçiriyorlar ve hatta Dua Lipa ile hitleri bile var.

İLGİLİ: Bae Suzy Diyet Ve Kilo Kaybı Dönüşümü

Jisoo’nun Diyet Dönüşümü (BLACKPINK Diyet Listesi)

Jisoo, BLACKPINK’in bir üyesidir ve görsel olarak bilinir. Bununla birlikte, şarkı söyleme ve dans etme konusunda da çok yetenekli. Çoğu insan onun vücudunu başından beri grubun en kalınsı olarak gördü. Ama durum hiç de öyle değildi.

2016’da çıkış yaptıklarında Jisoo, yıl boyunca aynı görünüyordu. 2017’nin sonlarında, BLACKPINK geri geldi ve Jisoo hala çarpıcı görünüyordu. Sebze yemeyi sevmediğini ama yine de her şeyi yediğini söyledi.

Jisoo genellikle görsel güzellik olarak görülüyor ve bu neslin en güzel idollerinden biri olarak kabul ediliyor. Şans eseri, ağırlığı nedeniyle halk tarafından alay edilmedi.

Muhtemelen yağlı yiyecekleri sağlıklı yemekten daha çok seviyor ve bunu örneğin salatalardan daha sık yiyor. 2018’in başında, BLACKPINK ara verdiğinde, biraz kilo aldı ama yine de harika görünüyordu.

Ancak, performans sergilerken oldukça hızlı bir şekilde kaybetti. Çalışmayı sevmediğini ve dans pratiğinin yeterince iyi olduğunu söyledi, bu doğru. Kızlar çok uzun süre dans ediyor ve çoğu insan, bu zaten çok fazla.

2019’da BLACKPINK, “Bu Aşkı Öldür” ile geri döndü Jisoo kilosunu korumaya devam etti ve her zamanki gibi çarpıcı görünüyordu. Umarım hayatı boyunca sağlıklı ve mutlu kalır. Ne yaparsa yapsın onu desteklemeliyiz.

Jennie’nin Diyet Dönüşümü

Jennie, BLACKPINK’in bir üyesi ve gruptaki vokalist ve rapçi. 5’4 fit boyunda ve bence en tatlısı. Üyeler, son derece aktif ve normal bir yaşam sürmelerine rağmen ince figürlerinden çok nefret alıyorlar.

Neredeyse tüm idoller zamanla normal ve sağlıklı bir şekilde kilo alırlar. Ne yediğinin biraz bilincinde olduğunu söyledi.

Bazı insanlar “sağlıksız güzellik standartlarını” desteklediklerini söylüyorlar ama Kore’de herkes bunu yapıyor. Oradaki güzellik standartları , çoğu insanın gördüğü ABD’dekilerden çok farklı.

Ağustos 2016’da BLACKPINK ilk kez sahneye çıktığında, performans sırasında sağlıklı görünüyordu ve aynısı “Playing with Fire” ı yayınladıklarında da oldu. Birçok insan kızların diyetlerini ve ne yediklerini merak etti.

2016 yılının tamamı boyunca, Jennie kilosunu korudu ve performans sergilerken harika görünüyordu. 2017’de de kilo almış gibi görünmüyordu. Bununla birlikte, Instagram’da uçan yoga yaptığına dair bazı fotoğraflar yayınladı.

Genel olarak, yoga genel olarak vücut için çok iyidir ve esnemeye yardımcı olur. Eğer okumadıysanız, bununla ilgili biraz araştırma yapmaya değer.

Jennie’nin belinin küçük olduğu biliniyor ve birçok insan bunun takip ettiği aşırı diyet nedeniyle olduğunu düşünüyor, ancak durum hiç de öyle değil. Muhtemelen o şekilde doğmuştur.

Bir radyo programında, uyandıktan sonra egzersiz yaptığını ve egzersiz yaptıktan sonra sağlıklı beslendiğini söyledi. Bu, sağlıklı bir yaşam sürmek ve egzersiz yapmak için hepimizin çabalaması gereken bir şey.

İLGİLİ: KPop İdol Diyeti: 2021’de nasıl kilo verilir?

Rose’un Diyet Dönüşümü (BLACKPINK Diyet Listesi)

Rose, BLACKPINK’in bir üyesi ve grubun vokalisti. Çok ince bir beli olduğu biliniyor ve dans etmede ve şarkı söylemede harika. Vücudu biraz daha ince olabilir ama bu tamamen normal.

Her zaman yemek yiyor, ancak birçok insan hala onun sağlıklı ve doğal olduğuna inanmayı reddediyor. Açlıktan öldüğüne kendilerini ikna ettiler, ki durum hiç de öyle değil. Rose, kilosu veya yeme alışkanlıkları hakkında hiçbir zaman endişe veya endişe göstermedi .

Onun çıkış öncesi bazı fotoğraflarına bakarsanız, her zaman zayıf olduğunu ve çıkış yaparken aynı göründüğünü görebilirsiniz.

2017, 2018 ve 2019 boyunca aynı görünüyordu. İnsanlar gülün ince belinin sağlıklı olmadığını düşünüyor, ancak bu onun değiştirebileceği bir şey değil. Kendini sağlıklı hissediyorsa, ne isterse yemeli ve kamuoyunu görmezden gelmelidir.

Rose sağlıklı görünüyor ve muhtemelen kilo vermek yerine kilo alması gerekiyor. Bir radyo programında Rose, diyetinden dolayı Pilates’e odaklanmaya başladığını söyledi.

Yıllar boyunca, BLACKPINK inanılmazdı. Çok fazla geri dönüş olmasa da, var olan en iyi kız gruplarından biri. Yani, Rose’u ne yaparsa yapsın onu desteklemen yardımcı olur.

Is BLACKPINK Tarihi İzin ?

Hayır, BLACKPINK’in bugün itibariyle bu makaleyi yazmasına izin verilmiyor. İdollerin gizlice çıktığı biliniyor, böylece hayranlar öğrenemez. Neredeyse hayranlar idolün randevusunu öğrendiklerinde, birdenbire sebepsiz yere bir ton nefret alıyorlar.

İdoller de insan ve flört etmelerine izin verilmeli. Ancak buna şirketler açısından bakarsanız anlaşılabilir. İdoller buluştuğunda ve hayranlar fark ettiğinde, muhtemelen onlara takıntılı birçok hayranı kaybedecekler.

BLACKPINK Ne Kadar Popüler?

BLACKPINK son derece popülerdir. Fark etmeyebilirsiniz, ancak bir kez bir etkinlik veya performans yaptıklarında. Fotoğraf veya imza çekmelerini bekleyen binlerce insan göreceksiniz. Bu pek çok kız grubunun yaşadığı bir şey değil.

BLACKPINK, 2021’deki en büyük kız grubu olabilir ve bu kadar çok hayranı olan çok fazla grup yok. Uzun ara vermelerine rağmen BLACKPINK, yeni müzik yayınlamadan her ay binlerce hayran kazanmayı başarıyor.

Instagram profillerini oldukça sık güncelliyorlar ve etkileşimlerine bakarsanız çok popüler olduklarını görebilirsiniz. Güney Kore’de ve dünya çapında, neredeyse tamamı tükenen bir dünya turu bile yaptılar.