TEST: Jungkook Ne Kadar Tanıyorsun?

Jungkook Ne Kadar Tanıyorsun: Jeon Jungkook dünya çapında yüz binlerce ARMY’nin kalbini çaldı ve onu ne kadar takdir ettiğinizi bildiğimiz için bu sınavda size meydan okumak istiyoruz. Bunny ayrıca Altın Maknae unvanının yanı sıra hyunglarının sevgisini, saygısını ve hayranlığını da kazandı .

Bu isim BTS’in ilk günlerinde RM’nin bir icadı olmasına rağmen, Kookie’nin şarkı söyleme, dans etme ve rap yapmadaki inanılmaz yetenekleri göz önüne alındığında, hala devam ediyor ve yıllar geçtikçe, Jungkook her zaman şaşırtabileceğini göstermeye devam ediyor. sayısız yetenek .

En iyi bilinen becerilerinden bazıları, inanılmaz yaratıcı çizgisi ve elbette spor aktiviteleri sırasındaki el becerisidir. JK, sürpriz yetenek kutusu diyebileceğimiz bir şey ve gelecekte neler ortaya çıkaracağını görmekten asla bıkmıyoruz . 👀

Jungkook testi, biasını biliyor musun?

İster sonsuz yetenekleri, ister gülümsemesi, ister sadece kişiliği olsun, Kookie’ye karşı bir zaafınız olduğundan eminiz . Bu nedenle, bu BTS üyesi hakkında ne kadar bilgili olduğunuzu göstermek ve yüzünü güldürmek için bir Jungkook testi hazırladık.

Test aracımız hızlandırılmış mobil sayfalarda çalışmamaktadır, testin düzgün çalışabilmesi için sayfanın sonunda yer alan EXİT MOBİLE VERSİYON yazısına tıklayarak diğer versiyona geçmeniz gerekmektedir !

Jungkook Ne Kadar Tanıyorsun?

Başlaması kolay, gerçek adı ne?
Senin rol modelin kim?
Bu güzel çocuğun doğum günü ne zaman?
Kookie hangi yıl doğdu?
Kookie'nin boyu kaç?
Aşağıdakilerden hangisi takma adlarından biri DEĞİLDİR?
Ses Tipi Nedir?
Jungkook Ne Kadar Tanıyorsun?
Tebrikler ! 6 Soruyu da cevapladınız !
{{title}}
{{image}}
{{content}}

Bize söyle! Jungkook testimizde aldığınız puandan memnun musunuz? Mükemmel miydin, adil miydin, yoksa söylememeyi mi tercih edersin? Sonucunu bizimle paylaşman için sana meydan okuyoruz yoksa en kötüsünün olduğunu düşünürüz. cesaretin var mı

Ayrıca ARMY’nin yanı sıra Jungkook Biased olan arkadaşlarınızla da paylaşmayı unutmayın . Bunu takdir edeceklerinden eminiz.