Rose’ye Ne Kadar Benziyorsun? Güncel Test

Rose ye Ne Kadar Benziyorsun: Blackpink üyeleri tüm dünyanın merkezine oturmuş durumda. Genç kızların gözdesi olan grup üyeleri; Jisoo,Lisa,Jennie ve Rose adeta güzellikleri ile baş döndürüyor. Dansları, güzellikleri ve sempatik davranışları ile herkes onlara hayran, tabiki sende! Burada olduğuna göre Rose’ye sempati duyuyorsun ve ona karakter olarak ne kadar benzediğini merak ediyorsun.

Rose’nin günlük hayatta yapmaktan zevk aldığı bazı alışkanlıkları var. Seninde hobilerin ve sevdiğin şeyler acaba Rose ile ne kadar benzerlik gösteriyor. O halde fazla merakta kalmadan hemen teste başla ve % kaç oranında Rose’ya benzediğini gör!

Test aracımız hızlandırılmış mobil sayfalarda çalışmamaktadır, testin düzgün çalışabilmesi için sayfanın sonunda yer alan EXİT MOBİLE VERSİYON yazısına tıklayarak diğer versiyona geçmeniz gerekmektedir !

Rose'ye Ne Kadar Benziyorsun?

Aşağıdaki renklerden en çok hangisini seviyorsunuz? ?
En sevdiğin hobi ne? ?
Seni en çok hangi özelliğin tanımlar? ?
Evcil hayvanınıza bu isimlerden hangisini verirdiniz? ?
Bir numara seçin: ?
Çiçekleri sever misin? Bunlardan birini seçin: ?
Rose'ye Ne Kadar Benziyorsun?
Tebrikler ! 6 Soruyu da cevapladınız !
{{title}}
{{image}}
{{content}}

Sonucun bence başarılı çıktı! Sen tam bir Rose hayranısın. Hangi % puanı alırsan al sen onu hep sevmeye ve takip etmeye devam edeceksin. Haydi bu eğlenceli testi arkadaşlarınla da  paylaş ve onlarda ne kadar benziyormuş görsünler…