Koreli Erkek Arkadaş Nasıl Bulunur? Faydalı 9 İpucu

K-Drama veya K-Pop müziğinin hayranıysanız, Koreli erkek arkadaş nasıl bulunur sorusu aklınıza gelmiş olmalı ve Koreli bir erkek arkadaş nasıl edineceğinizi merak etmiş olabilirsiniz. Ve gerçek şu ki, iç çekişler arasında ben de düşündüm. Misyonumuza ulaşmak için bazı ayarlamalar yapmalıyız ve bizde bir sorun olduğundan değil, sadece kültürel farklılıklardan dolayıdır .

Koreli bir erkekle flört etmek için ne yapmalıyız?

Başarımızı sağlamak için, yaşlılara saygı gibi Kore kültürünün çeşitli nüanslarını dikkate almalıyız . Bizim için çok faydalı olacak diğer önerileri keşfedin.

1. Gelenekleri ve kültürleri hakkında bilgi edinin

İlginç! Güney Kore kültürünü tanımlayacak daha iyi bir sıfat bulamıyorum ve aynı zamanda o ülkede doğup eğitim görmüş bir insanla ilişki kurmanın da başlangıç ​​noktasıdır.

Aklınızda bulundurmanız gereken bir diğer husus ise, Asyalıların geleneksel olarak pek sevecen olmayan insanlar olarak tanımlanmalarıdır , en azından halka açık bir şekilde sevgi göstermezler. Ancak yeni nesil “90’ların Koreli erkekleri” bu konuda daha açık.

Ve genellikle kızlarına sevgilerini toplum içinde gösterirler ama koruyucu, sevecen ve şövalye bir şekilde . Evet, K-Drama’da iç çekmemizi sağlayan kişi ozzy, ozzy! Bu nedenle, çocuğunuzun tercihinin ne olduğuna dikkat etmelisiniz.

Unutmayın Asyalılar çok geleneksel insanlardır . Bu yüzden kültürleri hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmek, neyi sevip neyi sevmeyeceğiniz konusunda size bir fikir verecektir.

İLGİLİ: Do Ji Han Dizileri, Filmleri, Sevgilisi 2021

2. Dili öğrenin

Koreliler çok disiplinli, uygulamalı ve çalışkandır, bu yüzden kesinlikle bu benzerliklere sahip bir kız arayacaklar . Ve ona çalışkan olduğunu göstermenin yollarından biri de onun ana dilini öğrenmektir.

Bu bilgi sadece zekanızı geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda erkeğinizi, fikirlerini ve kültürünü daha iyi tanımanıza da yardımcı olacaktır. Ve Güney Kore’yi ziyaret ederseniz, şüphesiz başa çıkabilecek ve iddialı bir şekilde iletişim kurabileceksiniz.

3. Erkek arkadaşınızın sevgilisi ama cep telefonunuzun sevgilisi

Koreliler cep telefonlarını çok seviyorlar, günümüzde gençler akıllı telefonlarına çok bağımlı hale geldi, ancak Güney Kore’den gelenler başka bir seviyede. Seul “gezegendeki en bağlantılı şehir” olarak bilinir .

Bu nedenle, Koreli bir erkekle çıkıyorsanız veya bunu yapmayı planlıyorsanız , cep telefonunuz aracılığıyla her zaman bağlı ve sürekli iletişim halinde olmaya hazırlanın . Saatlerce konuşun ve ne yediğiniz, içtiğiniz, nerede olduğunuz veya çeşitli manzaralardaki özçekimleriniz gibi ayrıntıları paylaşın.

4. Sessiz bir arkadaş olun

Hayır, panik yapma! Her zaman değil, ama bazen sessiz kalabilmek, Korelilerin ve Asyalıların genel olarak takdir ettiği bir erdemdir . Bu tür sessizlik anları dakikalar hatta saatler sürebilir.

Her zamanki şey bir parkta, bir caddede yürümek ya da sadece oturup sessizce manzarayı izlemek. Bu onlar için normaldir ve bu sizin sohbetiniz den hoşlanmadıkları anlamına gelmez, elbette hoşlanırlar, ama bu şekilde.

Batılılar için can sıkıcı olan şey, Koreliler için tamamen normaldir. Bu nedenle, Koreli çocuğunuzu seviyorsanız, sessizlik sanatını geliştirmelisiniz, onlar için biz Batılıların aksine, sürekli kişisel bir konuşma yapmanıza gerek olmadığını unutmayın.

İLGİLİ: Choi Woo Shik Sevgilisi, Dizileri, Filmleri

5. Duyarlılığınızı ve hassasiyetinizi gösterin

Koreli erkekler utangaç ve hassastır, çoğu az kelimeden ve yumuşak jestlerden oluşur. Başlarını belaya sokmayı veya tartışmayı sevmezler, ancak kızlarını savunmak zorunda kalırlarsa, bunu yapmaktan bir saniye bile çekinmezler.

Buna ek olarak, çok azı bunun karşılığında kapsamlı veya gereksiz konuşmalar yapıyor, daha doğrudan ve dakik olmayı tercih ediyor, bu yüzden karşılığında aynı hareketi bekliyorlar.

Bu şekilde, duygularını sözlü olarak ifade etmelerinin zor olduğu sonucunu çıkarmak kolaydır, bu nedenle “SENİ SEVİYORUM” demek, ancak gerçekse ve sizinle ciddiyse ondan duyacağınız bir şeydir .

6. Giyinme şeklinize dikkat edin

İyi giyinin, stil sahibi olun, ancak çok fazla göstermeden! Koreli bir erkek arkadaşın varsa kıyafetlerini seçerken üç anahtar. Erkekler iyi görünen, bakımlı ve bakımlı kadınlardan hoşlanır, ancak “omuzlarını sergileyen” kadınlardan hoşlanmazlar .

Koreliler, özellikle oğullarının veya torunlarının kızıysa, çok açık giyinen kızlarla rahat değiller. Buna özellikle dikkat edin, yetişkinlerin ve yaşlıların çok muhafazakar olduğunu ve Kore’de yaşlıların görüşüne çok değer verildiğini unutmayın.

7. Adamınız ciddiyse, onu Oppa’nız olarak kabul edin!

Oppa! Bir kızın ağabeyine atıfta bulunmak için kullandığı Korece bir kelimedir. Ama aynı zamanda, gerçekten güçlü bir bağ olduğu zaman erkek arkadaşlar arasında da uygulanır.

Bu, ilişkinin belirli bir noktasında, erkeğiniz basit bir erkek arkadaş olmayı bırakıp ilişkinin koruyucu figürü haline geldiğinde olur .

Çocuğunuzun size karşı büyük bir sevgi beslediğini gösteren işaretleri bekleyin, ona Oppa demeye başlayın, bu yüceltme ile ona ona güvendiğinizi gösterecek ve onu temsil ettiği bir figür olarak göreceksiniz .

8. Zevklerine saygı gösterin

Aranızda olabilecek farklılıkların tadını çıkarın, eğer aynı zevkleri paylaşmıyorsanız, en azından onlarınkine saygı duymalı ve kendinize onların hobilerinden bazılarını deneyimleme fırsatı vermelisiniz, bu onları daha bir araya getirecek ve sonunda kimleri tanıyorsunuz? bazı hobilerini sevmek. Kesinlikle yeni bir deneyim olacak.

Genç evli çiftler aşklarını aynı giyinerek ifade ederler, bu yüzden bu olasılığın gerçekleştiğini düşünmelisiniz. Güney Kore sokaklarında bu tuhaf alışkanlık çok yaygındır.

9. Onun ebeveynlerini fethedin

Kültürleri ve gelenekleri hakkında biraz bilgi sahibi olmak ilk adımsa, ilişkinizde Koreli çocuğunuzun ebeveynleriyle iyi geçinmek çok önemlidir . Koreli erkek arkadaşının ebeveynlerinin seni görme şekli, eğer ciddi bir ilişki arıyorsan çok alakalı.

Bunu yapmak için, yaşlı yetişkinlerin gelenekçi olduğunu ve Koreli erkek arkadaşınızın, özellikle de bir yabancıysanız, onun fikrine kesinlikle çok önem vereceğini hesaba katın. Bir “as” , örneğin masadaki etik kurallar gibi geleneklerinin yönlerini önceden öğreniyor .

Koreli erkek arkadaşını kazanmak için bu ipuçlarından bazılarını biliyor muydun? Bunları hayata geçirebileceğinizi düşünüyor musunuz? Bize izlenimlerinizi söyleyin.