Korelilerin Fotoğraf Çekmek İçin Kullandığı Uygulamalar

Bugün sizlere Korelilerin fotoğraf çekmek için kullandığı uygulamaları listeleyeceğiz. Koreliler fotoğraf çekmeyi çok seviyorlar ve bunu son derece iyi yapıyorlar! Yetenekleri o kadar olağanüstü ki, bizler gibi amatörler onun sırrını ne pahasına olursa olsun bilmek istiyoruz.

Neyse ki, bu sır oldukça iyi biliniyor. K-Beauty önemli bir rol oynasa da, kamera, efektler ve filtrelerin de bununla ilgisi var . Selfilerinizin en sevdiğiniz idollerin ve oyuncularınki gibi görünmesini istiyorsanız Korelilerin fotoğrafları için en çok kullandığı uygulamaları keşfedin.

Korelilerin fotoğrafları için kullandıkları uygulamalar

1. Snow

Snow’un 200 milyondan fazla indirilmesinin birçok nedeni var . Bazıları yüzlerini yumuşatmak, makyaj yapmak ve diğer güzellik efektlerini uygulamak için kullanırken, sevimli ve esprili filtreleri nedeniyle telefonundan asla silemeyecek olanlar var.

Ancak eğlence burada bitmiyor, Snow tüm bunları ve daha fazlasını hem fotoğraflarda hem de videolarda yapmayı teklif ediyor . Ek olarak, BTS ve TWICE gibi gruplarla işbirliği yaptılar, bu yüzden filtrelerinden ve çıkartmalarından bazılarını alırsanız şaşırmayın.

İLGİLİ: Koreli Erkek Arkadaş Nasıl Bulunur? Faydalı 9 İpucu

2. Kwai

Fotoğrafları düzenlemek için bir uygulamadan daha fazlası olan Kwai, zorlukları ve trendleri bulabileceğiniz kısa videolar için bir sosyal ağdır . İlk olarak, kendi kmoji’nizi oluşturabileceksiniz .

Aynı zamanda efsanevi grup Girls’ Generation’dan Yoona gibi , filtrelerle oynayabilir ve sesinizi Kore programlarından ve şarkılardan diyaloglarla senkronize ettiğiniz videolar kaydedebilirsiniz !

3. B612

B612 ile mükemmel selcaya bir adım daha yakın olacaksınız . Yüzünüzü güzelleştiren, cildinizi mükemmel görünmesi için pürüzsüzleştiren ve estetik bir filtre ekleyen bir yüz şekli seçerek başlayın .

4. Ulike

Son zamanlarda piyasaya sürülen Ulike, feminen tasarımı ve stiliyle dikkat çekiyor. İdolleri özellikle kızları en çok çeken şey ise manuel olarak ayar yaparak 0’dan 100’e çıkabildiğiniz için çene düzeltmesinde hassas ayarlamalar yapmanıza veya yüzü inceltmenize olanak sağlamasıdır.

Aynı şekilde, uygulama çok güzel doğal makyaj araçları sunuyor ve bir sonraki fotoğrafınız için nasıl poz vereceğinizi bilmiyorsanız, Ulike’nin 200’den fazla poz içeren bir kılavuzu var. Instagram’ınızı en şirin fotoğraflarla doldurun !

5. Snapchat

Şimdiye kadar Snapchat’i biliyor olmalısın. Hatta birkaç dakika önce indirip kapatmış olabilirsiniz. Bu uygulama, özellikle kullanıcılarının gizliliğini koruyan bir haberci olduğu için popülerdir . Ancak komik fotoğrafların yanı sıra günlük hayatınızı da paylaşabileceğiniz bir mecra olmasıyla da ünlüdür.

Ve komik özçekimlere gelince, idoller orada . Bebek filtresi gibi sansasyon yaratan sayısız Snapchat filtresi var. Miss A’dan IU ve Suzy gibi sanatçılar bunu kullanma fırsatını kaçırmadılar.