Jennie’ye Ne Kadar Benziyorsun? Güncel Test

Jennie ye Ne Kadar Benziyorsun: BLACKPINK kızlarından hiçbirini kaçırmayanlardansanız ve her birinin grup için neyi temsil ettiğini biliyorsanız, Jennie testimizle yüzleşmek için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. 😉

Jennie Kim, çıkışından önce birden fazla ağzı açık bıraktı. Boşuna değil, Coup D’état albümünün canlı promosyonları sırasında G-Dragon ile işbirliği yapmak üzere seçildi .

Ariana Grande’nin Cadılar Bayramı partilerinde ilgi odağı olduğu ve ikincisi ile JenJen’in çok iyi arkadaş oldukları söyleniyor. Tüm bu ilgi, sadece taşan yeteneğinden değil, aynı zamanda çok çekici bir kişiliğe sahip olmasından kaynaklanmaktadır.

YG prensesi detaylarıyla tanındığında onun mükemmel bir arkadaş olduğunu,Jennie ye Ne Kadar Benziyorsun ve bu dostluğun sonsuza kadar süreceğini anlamamak mümkün değil. 💕

Jennie’nin testi

Bir BLINK, neden bahsettiğimizi ve çok daha fazlasını doğrulayabilir. Bu testi Jennie’ye ne kadar benzediğini sorgulamak için tamda aradığın şey olabilir. Sana yönelik sorulan bu sorularda Jennie ile ne kadar benzediğinizin yüzdesi çıkacak. Hadi devam et ve başla!

Test aracımız hızlandırılmış mobil sayfalarda çalışmamaktadır, testin düzgün çalışabilmesi için sayfanın sonunda yer alan EXİT MOBİLE VERSİYON yazısına tıklayarak diğer versiyona geçmeniz gerekmektedir !

Jennie'ye Ne Kadar Benziyorsun?

Aşağıdaki renklerden en çok hangisini seviyorsunuz? ?
En sevdiğin hobi ne? ?
Seni en çok hangi özelliğin tanımlar? ?
Evcil hayvanınıza bu isimlerden hangisini verirdiniz? ?
Bir numara seçin: ?
Çiçekleri sever misin? Bunlardan birini seçin: ?
Jennie'ye Ne Kadar Benziyorsun?
Tebrikler ! 6 Soruyu da cevapladınız !
{{title}}
{{image}}
{{content}}

Hangi puanı aldın? Almayı beklediğiniz puan mıydı? Ne olursa olsun, umarız bu meydan okumayı beğenmişsinizdir.