Hangi BTS Üyesisin? (BTS Bias Testi) 2021

Bir gün uyanıp en çok hangi BTS üyesine benzediğinizi merak ettiyseniz, Şanslısınız çünkü hangi BTS üyesisin testi ile bugün bunu öğreneceksiniz . Şu anda BTS, dünyadaki en büyük K-Pop referanslarından biri, resmi hayran kulüpleri ARMY’yi çok gururlandıran bir şey.

Aslında, Bangtan, Amerikan Müzik Ödülleri’nde (AMA) performans sergilemeye davet edilen türün tek grubudur. Ayrıca, Billboard Müzik Ödülleri tarafından verilen En İyi Sosyal Sanatçı ödülünü üç yıl üst üste kazandı. Elbette bunlar, yaydıkları yetenek, stil ve enerji sayesinde bu adamların elde ettiği başarılardan sadece birkaçı.

Şimdi, kişiliğinizi sizinle paylaşan şeyin önyargınız olup olmadığını merak ediyor musunuz? BTS’ten kim olduğunuzu ortaya çıkaracak bu testte öğrenin. ✨

BTS’in hangi üyesisin?

Teste başlamadan önce size bazı önerilerde bulunmak istiyoruz. Testin mümkün olduğunca dürüstçe cevaplanması gereken 6 sorudan oluştuğunu bilmelisiniz. Kişiliğinize en uygun sonucu elde etmek için bu testi yanıtlarken kalbinizi dinleyin.

Testi başlatmak için START QUİZ yazan butona tıklayınız !

Hangi BTS Üyesisin? ?

Aşağıdaki renklerden en çok hangisini seviyorsunuz? ?
En sevdiğin hobi ne? ?
Seni en çok hangi özelliğin tanımlar? ?
Evcil hayvanınıza bu isimlerden hangisini verirdiniz? ?
Bir numara seçin: ?
Çiçekleri sever misin? Bunlardan birini seçin: ?
Hangi BTS Üyesisin? ?
Tebrikler ! 6 Soruyu da cevapladınız !
{{title}}
{{image}}
{{content}}

Sizce hangi BTS üyesi olduğunuzu öğrenmek için yaptığımız test nasıl geçti? Umduğunuz BTS üyesini buldunuz mu? Yoksa tam bir sürpriz miydi?

Ek olarak, sonucunuzu diğer ARMY’lerle paylaşmak istediğinizi biliyoruz bunun için aşağıda bıraktığımız sosyal medya butonlarını kullanın. Devam et! 💕