Uee Diyeti Listesi ve Kilo Verme Yolculuğu

Uee Diyeti Listesi: Uee’nin diyet ve yemek planının ne olduğunu merak mı ediyorsunuz? Yemek planını kendiniz denemek istiyorsanız bu makaleye göz atın!

Uee After School üyesidir ve 2009 yılında çıkış yapmıştır. O zamanlar Kpop hala çok küçüktü ve yurtdışındaydı. Neredeyse kimse onu dinlemedi.

Uee sahneye çıkmaya başladığında birçok kişi ona çok zayıf dedi. İlk başladığında oyuncu olmak istedi, ancak birkaç ay sonra After School’a üye oldu.

ÖNERİLEN: Twice Momo Diyeti ve 4 Üye Diyet Listesi

İlk çıkış grubuna katılmadı. 4 ay sonra gruba eklendi. Ortalama bir idolden daha çok çalıştığını gerçekten görebiliyordunuz. Birçok insan hala nasıl diyet yaptığını bilmiyor ve kaç kalori yediğini merak ediyor.

Başlangıçta hayran kitlesi gerçekten küçüktü, ancak şirket ona herhangi bir replik ya da ekran süresi vermedi. Bir süre sonra daha popüler olmaya başladı ama yine de diğer üyelerin gölgesinde.

Uee Diyeti Listesi

Uee’nin kilo verme yolculuğu için kesin bir yemek planı yok. Aşağıda, diğer Kpop diyetlerinin birleşiminden oluşturduğumuz benzer bir yemek planını bulabilirsiniz. Pek çok araştırma yaptıktan ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığını bulmaya çalıştıktan sonra, işte Uee diyeti listesi .

ÖNERİLEN: Kpop Diyetleri: Kpop İdollerinin Yediği 8 Yemek

Uee’nin Kilo Verme Yolculuğu 2009 – 2021

Birkaç ay sonra Uee, “Evlendik” adlı yeni bir televizyon programıyla başladı. Bu, bugüne kadarki en popüler televizyon programlarından biri oldu. Ne yazık ki, gösteri bittikten sonra idollerin aldığı nefret yüzünden artık yayınlanmıyor.

Televizyon programı bittikten sonra biraz kilo vermeye başladı. Bunun nedeni muhtemelen dans pratiği ve geri dönüşe hazırlanmaktı. İdollerin biraz kilo vermek için aşırı kpop diyetlerinden geçtiği biliniyor.

Bu da uzun bir süre değil çünkü geri dönüş bittikten sonra birçok idol kilolarını geri alıyor. Bu tür kpop diyetlerini asla kendi başınıza denememeyi unutmayın. İnsanlar ondan nefret etmeye başladı ve rastgele fotoğraflara fotoşoplandı.

2011 – En İyi Kadın Yeni Oyuncu Ödülü

Daha sonra yanlış olduğu kanıtlandı ve Kasım ayında soju için solo bir CF aldı. CF’ler Kore’deki ürün promosyonlarıdır . Birçok kişi sebepsiz yere “şişman” diye seslendi, bu birçok kez oluyor ve hayranlar genellikle bunu bilmiyor çünkü sır olarak saklanıyor.

Birkaç ay sonra Uee, hak ettiği ilgiyi görmediği için yeni başlayan “En İyi Kadın Yeni Gelen” ödülünü aldı. Bu gerçekleştiğinde, okuldan sonra 3 ay ara verildi.

2012 – Nefret Edenler

2012’nin sonunda birçok fotoğraf çekimi ve onay anlaşması yaptı. O zamanlar Uee hala çok ince ve tenli görünüyordu. Arkadaşlarının çoğu onun için endişelendi ve Uee, mevcut kilosunu korumak istediğini söyledi. 

Bu muhtemelen günlerde aldığı çok sayıda nefret yorumundan kaynaklanıyor. Uee bu korkunç yorumları tekrar görmekten korkabilir. Bu, onun çok çalıştığı ve pilates yapmaya başladığı zamandı.

Şaşırtıcı olan şey, Kore dizilerinde hala büyük roller üstleniyor olması, bu da bazı televizyon programlarındaki insanlar sebepsiz yere ona vurmaya devam ederken, insanların hala onunla ilgilenmesi anlamına geliyordu.

2014 – Okulun Son Dönüşünden Sonra

2014 yılında okuldan sonra ayrılmaya karar verdi. İnsanlar solo çıkışına hazırdı ve sonunda imzaladığı şirketten özgürleşti.

Ancak, Uee’nin imzaladığı şirket Pledis başta olmak üzere herkes bundan memnun değildi. Grup için tüm faaliyetleri durdurdular ve tüm üyeler ara verdi.

Hızlı ileri sar, Japonya’da son bir single yayınladılar, ancak şimdiye kadar yaptıkları en kötü geri dönüşlerden biri olduğu ortaya çıktı. Halk grubu ve Uee’yi unutmaya başladı.

2015 – Hiatus

İşe geri döndü ve bazı Kore dramalarında rol aldı. O sırada Uee, Hiatus’tayken aldığı kiloların bir kısmını kaybetti. Şimdi yine halkın gözü önünde olduğuna göre, muhtemelen yemeğine ve yediği şeylere çok dikkat ediyordur.

Ne yazık ki, insanlar her zaman sebepsiz yere ünlüleri dövüyor olacak ve bunun nedeni genellikle kıskanç olmaları ve diğer insanların başarılı olmasını istememesidir. Bu çok kötü bir zihniyet, ama her zaman olan budur. Umarım bu gelecekte ortadan kalkar.

2017 – Pledis Entertainment’tan Ayrılıyor

Mayıs ayında Pledis Entertainment’tan ayrıldı ve insanlar garip bir hashtag başlattı #OverParty, bu çok yanlış. O kadar çok nefret aldı ki, Instagram’ını tüm nefretçilerden silip süpürdü. Uee, 2017’de yalnızca 1 Kore dizisi aldı ve büyük bir hit olmadı.

Reytingler ve izleyiciler oldukça kötüydü ve insanlar Uee dizide oynadığı için onu izlemediler bile. Bu çok kötü bir sebep ve o asla yanlış bir şey yapmadığı için insanlar sebepsiz yere Uee’den nefret etmeye devam ediyor.

ÖNERİLEN: Uygulayabileceğiniz En İyi 8 Kpop Diyeti Listesi

2018 – Rekor Kıran Dram

Uee, ülke çapında rekorlar kıran büyük bir dramla geri döndü. 10 yılın en büyük ve en popüler dizilerinden birinde oynadı. İnsanlar onu tekrar kabul etmeye başladı ve yavaş yavaş kilo almaya başladı.

Uee’nin çok hızlı kilo verdiği ve hemen sonra geri kazandığı başlangıç ​​kadar kötü değildi. 2019’a hızlı bir şekilde ilerledi ve Uee’nin oynadığı oyuncular eve 10 ödül aldı. 2019’dan sonra Uee çok daha mutlu ve sağlıklı görünüyordu.

2021 – Gelecek

Umarım harika diziler yayınlamaya devam eder ve sağlıklı kalır. Çok yeteneklidir ve çoğu insan tarafından genellikle gözden kaçırılır. Günlerde insanların sırtından nefret etmesi bir serseri, neyse ki artık öyle değil ve insanlar yavaş yavaş onu kabul etmeye başlıyor.