Twice Momo Diyeti ve 4 Üye Diyet Listesi

Twice Momo Diyeti: Momo, kız grubunun ana dansçısı ve çok popüler. Vücuduyla ilk çıkışlarından hemen sonra ünlendi. Kilosuna rağmen diyete başladı ve bu bence çok sağlıksızdı.

Çok fazla kilo almadan istediği her şeyi yiyebilir. Momo, 2016’dan 2018’e kadar egzersiz yapmaya çok takıntılıydı.

Twice’ın en iyi dansçısı olarak tanınmasına rağmen, kolay bir eğitimi yoktu. Nihayet ilk çıkışını yaptığında, tüm o yıllar sonunda onun bedelini ödedi.

Bununla birlikte, birçok kişi Sixteen’de elendiğini unutur, ancak daha sonra beklenmedik bir şekilde Twice’ın son üyesi olarak geri döner.

Bu, sonunda dokuz üyeden iki katını oluşturdu ve çok çalışmaya devam etti. Momo, ilk yıllarda kendini nasıl aç bıraktığından yıllar sonra, 2018’e kadar bahsetmedi.

Bazı canlı yayınlarda sadece bir haftada 7 kilo verdiğinden bahsetti ki bu kulağa son derece sert geliyor.

ÖNERİLEN: Kpop Diyetleri: Kpop İdollerinin Yediği 8 Yemek

Ne yazık ki idol / stajyer olan birçok insan için durum böyledir. İlk çıkış ihtiyaçlarını karşılamak için aşırı önlemler alıyorlar. Sadece pirinç suyu içti ve açlıktan kaçınmak için hemen uyumaya gitti.

Çok sağlıksız olabileceğinden, özellikle de yakınlarda profesyonel yardım yoksa bunu asla kendi başına yapmamaya dikkat et. Ayrıca bir Canlı Akışta çok az yediğinden dudaklarının beyaz olduğunu söyledi.

Momo grubun ana dansçısı olduğu için birçok kişi onun çok formda görünmesini bekliyordu. Bu baskı muhtemelen çok kötüydü çünkü bu yüzden mümkün olan en iyi şekle kavuşmak için çok uğraştı.

Sana’nın Diyeti

Sana aslen Japonya’dan ve Sixteen’e de katıldı. Sevimliliği ve aegyo’su ile tanınır. Pek çok insan, kilosunu yıllarca başarıyla korumuştur ve görünüşü konusunda hiçbir zaman rahatsız veya stresli görünmemişlerdir.

Her zaman birçok insanın sevdiği pozitifliği gösterir.

Taraftarlar, ne zaman kilo alırsa ya da kaybederse Sana iltifat ederdi. Bununla birlikte, çoğu insan hala aşırı diyetlerden geçtiklerini bilmiyor ve özellikle başlangıçta bunu görebilirsiniz.

Sana oldukça zayıftı ama çok hızlı kazandı ve tekrar sağlıklı görünüyordu. Ayrıca çok egzersiz yapmadığını ama şimdi yaptığını söyledi. 

Twice, Ekim ayında “Ooh Ahh” ile çıkış yaptığında Sana biraz kilo aldı ama umursamıyor gibiydi. Bu, hepimizin uğruna çabaladığımız türden bir zihniyet. Sana’nın sevdiğim yönü bu. Kilosu konusunda kaygısız görünüyor ve başkalarının fikirlerini önemsemiyor.

Nisan 2016’da “Cheer Up” ile Twice geri dönüş ve Sana’nın ağırlığı aynı görünüyordu. Bununla birlikte, değişen bir şey, varyete şovlarındaki görünüşü ve tabii ki sevimliliği nedeniyle delicesine popüler hale gelmesiydi.

Bununla birlikte, promosyonlar sırasında Sana biraz kilo almaya başladı, bu da pek çok insan promosyonlar sırasında kilo aldığı için önemli değil .

Şimdi bir sonraki geri dönüşe geçiyoruz: “TT” Twice, bir Canlı yayında geri dönüş sırasında çok kilo verdiklerini söyledi.

Tekrar kilo almaktan korktukları için kilolarına bakmak bile istemediler. Şimdi yıllar sonra Sana kilosunu koruyor ve harika görünüyor. Umarım bizim için performans göstermeye devam eder ve bizi mutlu eder.

ÖNERİLEN: Uygulayabileceğiniz En İyi 8 Kpop Diyeti Listesi

Jihyo’nun Diyeti

İki kez Jihyo grup lideridir ve çoğu kişi başlangıçta şişman göründüğü için ondan nefret ederdi. Ancak durum hiç de böyle değildi.

Bazı insanlar biraz daha büyük ve tamamen iyi inşa edilmiştir. Yıllar boyunca diyetinden dolayı kilo vermeye başladı ve aradan yıllar geçtikten sonra artık oldukça sağlıklı görünüyor.

Umarım kariyeri boyunca sağlıklı ve formda kalmaya devam eder. On altıya katılırken, yargıçlar ona çok sert davrandılar ve onu tombul çağırdılar. İşte o zaman kilo vermeye karar verdi. Ancak şarkı söylemesi ve dans etmesi mükemmeldi.

JYP eğlence CEO’su bile ona daha fazla öz bakım yapmasını söyledi ve elinden gelenin en iyisini yapmak için cevap verdi. Sonraki birkaç ay, gerçekten sıkı bir diyet uyguladı ve çok fazla kilo verdi.
Bu tür kilo verme programları genel sağlık için çok kötüdür. Bu, Kore’deki güzellik standardı ve JYP, çok hızlı kilo verdiği için onu övdü.

İki kez grup olarak büyümeye devam etti ve 2016’da patlamaya başladılar. Jihyo’nun kaydettiği ilerlemeyi görebiliyordunuz; bacakları düzeliyordu ve egzersiz yapmaya başladığını görebilirsiniz. Hayranlar ona “Doğmuş Güzel” demeye başladılar ki bu çok hoş.

Birçok geri dönüş için, Jihyo ağırlığı korudu ve mükemmel performans gösterdi. Ne olursa olsun Jihyo’yu desteklemeyi daima aklınızda bulundurun.

Twice Üyeleri Kimlerdir?

Twice, dokuz üyesi olan bir kız grubudur. On altı adlı bir TV programında oluşturulurlar ve konsept şu şekildedir: birçok üyeden dokuzu hayranlar tarafından seçilir ve bunlar Twice olarak piyasaya sürülecek.

Artık yıllar geçti, Twice dünyadaki en büyük kız gruplarından biri. Her şarkı yayınladıklarında, patlıyor ve milyonlarca görüntüleniyor. Her üyenin farklı bir rolü vardır ve hepsi yeteneklidir, bu yüzden onları daha önce kontrol etmediyseniz, kesinlikle yapmanızı tavsiye ederim.

ÖNERİLEN: Kpop İdollerinin Güzellik Sırları Ve 7 Cilt Bakım Ürünü

Twice Momo Diyeti İpuçları

Birçok diyet ipucu Twice olabilir, ancak özellikle hangi ipuçlarını kullandıklarını hiç söylemediler, bu yüzden çok önemli birkaç genel ipucu bulduk. Bu ipuçlarının alakalı olmadığını düşünüyor olabilirsiniz, ancak bunlar.

Egzersiz yapmak , yürümek, dans etmek ve hatta yüzmekten herhangi bir şey olabilir. Egzersiz, kilo vermenin en önemli anahtarlarından biridir. Kilo almak için bile egzersiz yapmak harikadır. Pek çok insan bunu yapmaz ve diyetlerini değiştirmez.

Diyet de çok önemlidir, ancak egzersiz yapmanın da çok önemli olduğunu unutmayın.

Egzersiz yapmayan çoğu insan genellikle çok katıdır ve bir idol olarak bundan ne pahasına olursa olsun kaçınmak istersiniz. Sert olmak, bakmak harika bir şey değildir ve bunu kendin hissedeceksin.

Daha küçük, daha sık yemek yemek. Çoğu insan günde üç öğün yemek yer, ancak daha küçük öğünler ve günde beş kez yemek daha iyidir. Bu, gün boyunca açlığınızı çalacak ve kendinizi açlıktan ölmüş gibi hissetmeyeceksiniz. Bunu yaklaşık üç aydır yapıyorum ve harika çalışıyor.

Gün boyunca kendimi enerjik hissediyorum ve alacağım sonraki her öğünü dört gözle bekliyorum. Ayrıca her gün formda ve sağlıklı kalmak için egzersiz yapıyorum.