Kpop Diyetleri: Kpop İdollerinin Yediği 8 Yemek

Kpop Diyetleri: Kpop idollerinin yediği birçok farklı yiyecek var. İşte kpop idollerinin yediği en yaygın yiyeceklerin bir listesi.

Bir kpop diyeti uyguladığınızda veya kilo vermek istediğinizde harikadır ve bu yiyecekler yüksek besinler içerir ve birçok profesyonel tarafından tavsiye edilir.

Araştırmalar, bu yiyecekleri yemenin enerjiyi artırdığını ve bu da sizi gün boyunca daha üretken hale getirebileceğini göstermiştir. Diyet yapan birçok idol bu gıdalardan birini yiyor ve bunlardan birine odaklanıyor çünkü en çok işe yarayan şey bu.

Bununla demek istediğim, tüm bu yiyecekleri sırf listede oldukları için yememeniz gerektiğidir. Kalorinizi takip ettiğinizden ve atıştırmaktan kaçındığınız dan emin olun.

Kilo vermenin en kolay iki yolu bunlar. Kilo vermenin bir başka kolay yolu da egzersize başlamaktır. Kpop idollerinin yemeyi sevdiği 8 yiyeceğe geçelim.

ÖNERİLEN: Hızlı Kilo Kaybı İçin Kpop Diyet İpuçları

1. Salatalar

Salatalar diyet yaparken son derece sağlıklıdır ve çoğu insan çok fazla yemek veya çok fazla pansuman yapmakla hata yapar. Bu, özellikle diyet yapıyorsanız kaçınmanız gereken bir şeydir. Kpop idolleri de dahil olmak üzere salata yiyen insanların çoğu genellikle çok fazla yer.

Kpop idolleri için, profesyonel eğitmenlerin onlara yardım ettiği yer burasıdır. Kişisel bir antrenörünüz olmadığını varsayalım. Kalorileri kendiniz takip etmeli ve aşırı yemekten kaçınmalısınız. Aşırı yemek, çoğu insan için büyük bir hatadır ve odaklanamazsanız çok kolay kayar.

Bu hatayı kendim defalarca yaptım ama şimdi sadece yiyebileceğimi tabağa koyuyorum. Bu, aşırı yemekten ve bilinçsizce kilo almaktan kaçınmama yardımcı oluyor.

2. Yosun Çorbası

Deniz yosunu çorbası, diyet yapmak isteyen ancak aynı zamanda tok hisseden insanlar için harikadır. Deniz yosunu çorbası yemenin / içmenin en iyi ve kolay yolu, üzerine biraz sade pirinç eklemektir. Hala doymuş hissederken çok fazla kalori eklemeyecektir. Birkaç saat acıkmayacaksın.

Bu, birçok Kpop idolünün kilo vermeye çalışırken kullandığı bir numaradır . Düşük kalorili sade pirinci yiyorlar, aynı zamanda deniz yosunu çorbasıyla karıştırıyorlar. Ekstra lezzet için garnitür olarak biraz kimchi de ekleyebilirsiniz.

Yemekler fena değil ve diyete gerçekten yardımcı oluyor. Kolay olmayabilir ve genel olarak deniz yosunu sevmiyorsanız. Listede daha çok sevdiğiniz başka bir yemeği denemenin daha iyi olacağını öneririm.

3. Kimchi (Kpop Diyetleri)

Kimchi, Kore’de çok iyi bilinir ve aynı zamanda geleneksel yemeklerdir. Pek çok idol kimchi’yi garnitür olarak yer, ancak diyet için de harikadır. Bir var 14 günlük kimchi diyet size kontrol etmek için ilginç olabilir.

İdollerin çoğu kimchi yemeyi gerçekten seviyor ve diyet yaparken harika çalışıyor. Kimchi diyetini denemediyseniz, takip ettiğim en iyi diyetlerden biri olduğu için bunu yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. Pek çok insan, temelde garnitür olduğu halde kimchi’nin neden listeye eklendiğini soruyor.

Nedeni, kimchi’yi diğer birçok yemekle karıştırabilmenizdir. Kimchi’yi tek başına yemek iyi değildir, bu yüzden bunu yapmaktan kaçının. Kimchi jjigae veya kimchi krepleri gibi farklı yemekleri deneyin. Bunlar idoller ve gençler arasında çok popüler.

Kimchi’nin bağışıklık sistemini iyileştirmek ve çok daha fazlası gibi birçok sağlık yararına sahip olduğu bilinmektedir. Faydalarından yararlanmak için arada bir kimchi yemeyi deneyin.

ÖNERİLEN: Uygulayabileceğiniz En İyi 8 Kpop Diyeti Listesi

4. Somon

Somon balığının genellikle çok sağlıklı olduğu bilinmektedir. Neredeyse tüm vücut geliştiricilerin bunu yediğini görebilirsiniz, öyleyse Kpop idolleri neden somon yiyor? Somon, kasları iyileştirmek için harika olan yağ ve protein bakımından zengindir.

Kpop idolleri her gün 10 saatten fazla dans eder ve yorulurlar. Somonun harika olduğu yer burasıdır.

Neredeyse tüm idollerin, sevmedikleri sürece diyetlerinde somon balığı vardır. Son birkaç aydır yaptığım şey yemek hazırlamak. Yemeklerimde her hafta somon var çünkü sağlıklı ve hoşuma gidiyor. 

Bu, Kpop idollerinin kimchi ile sade pilav yerine yemeyi gerçekten sevdiği yiyeceklerden biridir. Somon pişirmenin birçok farklı yolu vardır. Çoğu zaman profesyonel eğitmenleri veya şefleri idollerin yemeklerini pişiriyor. 

5. Yumurtalar

Yumurtaların çok iyi olduğu biliniyor, ancak onlar gibi tüm idoller hala sağlıklı. Pek çok idolün diyetinde yumurta vardır çünkü kişisel antrenör tarafından dahildir.

İdollerin haftalık diyet planlarını oluşturmalarına yardımcı olan her zaman kişisel antrenördür.

Diyelim ki kilo vermeye çalışıyorsunuz ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Her gün şeker yerine birkaç yumurta yemek, başlamak için harika bir yoldur. Çikolata veya kızarmış tavuk gibi kalorili yemekler yemekten kaçınmaya çalışın ve bunu yiyen idolleri görmezsiniz.

Bu nedenle, Kpop idollerinin ne yediğini takip etmeye çalışıyorsanız, yüksek kalorili yemeklerden kaçınmak harika bir plan. Bu şekilde yaşam tarzınıza uygun bir diyet oluşturmaya çalışın ve diyet sırasında kendinizi aç bırakmayacaksınız.

6. Brokoli

Brokoli, idollerin çok sık yediğini görmediğiniz bir şeydir ve bunun nedeni muhtemelen idollerin çoğunun bundan hoşlanmamasıdır.

Bununla birlikte, brokoli çok sağlıklı bir şeydir ve genel olarak sağlık için harikadır. BTS diyetine benzer birçok kpop diyetinde bir çeşit sebze bulunur.

Bu liste için ekledik brokoli çünkü bazı idollerin onları yediğini gördük. Daha önce hiç brokoli yemediyseniz, bir dolabın içinde yaşıyor olabilirsiniz veya hiç hoşunuza gitmiyor olabilir.

Ancak, idoller de yediği için mutlaka deneyin. Brokoli, performanslarından ve geri dönüşlerinden evde dinlenirken yenen yiyeceklerden biridir.

Bir deneyin ve kendiniz görün. Kim bilir, belki beğenirsiniz.

ÖNERİLEN: Kpop İdol Egzersizleri 15 Dakikalık Başlangıç

7. Tavuk Göğsü

Kpop diyetlerinde tavuk göğsü çok iyi bilinmektedir. Bunları neredeyse tüm kpop diyetlerinde görüyorsunuz. Tavuk göğsünün çok sağlıklı olduğu biliniyor ve profesyonel eğitmenler, idollerin onları yemesini şiddetle tavsiye ediyor.

Bu tavuk göğsünde neredeyse hiç tadı olmaması mümkün, ama buna gerçekten değer.

Özellikle çok fazla performans gösteren idollerin diyetlerini 7/24 kontrol altında tutmaları gerekiyor. Birkaç ayda bir geri dönüş yapan idollerin gerçekten sağlıklı beslenmeleri gerekiyor.

Sağlıklı beslenmezlerse performanslarında görebilirsiniz. Bu nedenle idoller her zaman sağlıklı beslenmelidir; ancak çalışmadıklarında istediklerini yiyebilirler. İdoller boş zamanlarında bir şeyler yemeye zorlanmamalıdır.

8. Tatlı Patates (Kpop Diyetleri)

Tatlı Patatesler IU’nun Diyetinde bulunabilir ve bu diyet diğerlerinden biraz daha aşırıdır. Aynı zamanda hızlı diyet olarak da bilinir. Çarpışma diyetleri, idollerin geri dönüşten birkaç hafta önce çok az veya hiç yemediği diyetlerdir.

Geri dönüş ve terfi süresi sona erdiğinde, normal diyetlerine geri dönecekler. Bu hiç de sağlıklı değil çünkü bunu çok fazla yaparlarsa hayatın ilerleyen dönemlerinde ciddi sorunlara yol açabilir. Bu yüzden yaşam tarzlarına uygun sağlıklı bir diyet bulmak en iyisidir.

Tatlı patatesler harikadır ve birçok Kpop idolü onları sever çünkü tatlı bir şeydir. Diğer yiyeceklerin çoğunun neredeyse tadı yokken tatlı patateslerin tadı vardır.

Diyet yapıyorsanız, kilo vermek ve diyet yapmak için harika olduklarından biraz tatlı patatesleri denediğinizden emin olun. Deneyin ve beğenip beğenmediğinizi görün. Belki tüm diyetinizi tatlı patates diyetiyle değiştirebilirsiniz .