Kore dizileri arasında ciddi bir izlenme potansiyeline sahip olan Strong Woman Do Bong Soon, bir kızın öyküsünün televizyon dizisine dönüştürülmüş halidir. Büyük bir izlenme kitlesine sahip dizi, sadece Kore’de değil, tüm dünya genelinde en çok izlenen diziler arasında yer almaktadır.

Strong Woman Do Bong Soon Konusu

Do Bong Soon, ailede kalıtsal olan ve sadece kadınlara özgü bir özel güce sahiptir. Bünyesine nazaran vücudunda inanılmaz bir kuvveti bulunmaktadır. Lakin bu güç kötüye kullanılır ya da masum bir insanın ölümüne sebep olursa o kişinin bu özelliği sonsuza kadar kaybolmaktadır. Bir gün otobüs şoförüne saldıran haydutları gören Bong Soon, minik boyu ile onlara kafa tutar ve adamları döver.

Bunu gören Min Hyuk, Bong Soon’un güçlerinden oldukça etkilerin. Uzun süredir kendini öldürmeye çalışan biri vardır ve kendisine koruma aramaktadır. Bir oyun şirketinde CEO olan Min Hyuk, minik kıza kendisinin koruması olmasını ve şirketinde çalışmasını teklif eder. Kendi oyununu üretme hayali olan Bong Soon iş teklifini kabul eder. Ve birlikte hareket etmeye başlarlar.

Dizi 16 bölüm ve 1 özel bölümden oluşmaktadır. Bölümler 60 ve 70 dakika kadar sürmektedir.

Is TV Show 'Strong Girl Bong-soon 2017' streaming on Netflix?

 

Strong Woman Do Bong Soon Karakterleri

Oyuncu kadrosu ile dikkat çekici Kore dizileri arasında yer alan Strong Woman Do Bong Soon, başarılı karakterleri sayesinde dünya genelinde izlenme rekoru kıran Kore dizileri arasında yer almaktadır. İşte dizinin karakterleri…

Do Bong Soon

Strong Woman Do Bong Soon Fashion: Do Bong Soon – Eukybear ♥ Dramas

Tatlı görünen fakat inanılmaz bir güce sahip olan asıl karakterimizdir. Gücü ailesinde kalıtsaldır ve sadece kadınlarda görülmektedir. Hayalı kendi oyununu yapmaktır. Uzun zamandır arkadaşı Gook Doo’ya aşıktır. Min Hyuk ile zorlukların üstesinden gelecektir.

Ahn Min Hyuk

5 reasons we'll miss "Strong Woman Do Bong Soon" | SBS PopAsia

Ainsoft oyun şirketinin CEO’sudur. Kendini ölrmek isteyen biri vardır ve onun kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Tesadüf eseri Bong Soon’un güçlerini görür ve koruması olmasını ister. Bong Soon ile sorunlarını çözecektir.

In Gook Doo

Strong Woman Do Bong Soon episode 11 – Noonas Over Forks

Bong Soon’un çocukluk aşkıdır. Kendisi de Bong Soon’dan hoşlanmaktadır fakat birbirlerinin duygularından haberleri yoktur. Polis dedektifidir. Mahallelerindeki kadınları kaçıran suçluyu bulmaya çalışmaktadır.

Strong Woman Do Bong Soon Dizisi

Dizi hakkında daha fazla bilgi almak ve diziyi izlemek için aşağıya sizin için videoyu bıraktık. Dizi ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşarak daha fazla kişinin izlemesine destek olabilirsiniz.