W (TWO WORLD) Kore dizileri arasında en çok izlenen dizilerden biridir. Oyuncu kadrosu ve konusu ile bir hayli ilgi uyandıran W (TWO WORLD) hakkında derlediğimiz bilgileri sizlere sunuyouz.

W (TWO WORLD) Konusu

Dizi bu dünya ve bir webtoon dünyası arasında geçmektedir. Oh Yeon Joon kalp ve göğüs hastalıkları doktorudur. İşini başarılı bir şekilde yapmakta fakat kendine göre bir iş olduğunu düşünmemektedir. Babası ise webtoon yazarıdır. Birkaç yıldır bir webtoon yazmaktadır. Bir gün yazdığı bölümlerin canlandığını ve aslında ikinci bir dünya olduğunu fark eder. Kontrolü eline almak istediği için webtoonun ana karakterini öldürecek sayfalar yazmaya başlar. Fakat hiçbir şekilde başaramaz. Ve webtoon kendi kendine ülkede yayınlanmaya devam eder.

Yeon Joon, babasını aramak için çalışma odasına girer. Babasının bilgisayarının içinde yatan birinin resmini görür. Ve ne olduğunu anlamadan webtoon dünyasının içine çekilir. Bir otelin teras katında uyanan Yeon Joon, karşısında webtoonun ana karakterini kanlar içinde, baygın bir şekilde yatar bulur. Bu kişi Kang Chul’dur.

Kang Chul ise anne ve babasını öldüren ve kendisini de öldürmeye çalışan birini aramaktadır. Hayatta tek amacı katili bulmak ve ailesinin intikamını almaktır. Yine bu şekilde katil Kang Chul’a zarar verdiği bir gün Yeon Joon yardım eder ve hayatını kurtarır.

Sürekli webtoon dünyasına giren Yeon Joon, her defasında kendi dünyasına dönmesinin bir yolunu aramaktadır. Birbirleri ile sürekli karşılaşan Yeon Joon ve Kang Chul birbirlerine aşık olmaya başlayacaklarıdır.

16 bölüm ve 60 dakika olan bu diziyi izlerken, katilin kim olduğunu delice merak edecek ve Yeon Joon’un evine dönmek için uyguladığı planlarla eğleneceksiniz.

W Kore Dizisi İncelemesi | onudaizledim | W | 더블유

Mor Düşler Kitaplığı: W - Two Worlds | Dizi Yorumu

 

 

 

W (TWO WORLD) Karakterleri

Kore dizileri arasında dikkat çeken ve tüm dünyada hayranlıkla izlenen W (TWO WORLD) dizisinin karakterleri de bir hayli ilgi çekici isimlerden oluşuyor. İşte W (TWO WORLD) dizisinin oyuncu kadrosu.

Oh Yeon Joon

W: two worlds dizi tanıtımı | Asialogy

Kalp ve göğüs hastalıkları doktorudur. Annesi ve babası boşanmıştır. Annesi ile kalmaktadır. Bir gün babasının ortadan kaybolması sonucu babasını aramaya gitmiştir. Fakat kendini bir webtoon dünyasının içinde bulmuştur.

Kang Chul

W Two Worlds] I Am Kang Chul | Lee Jong Suk [fan-made video] - YouTube

Webtoon dünyasının içinde yaşamaktadır. Annesi ve babası biri tarafından öldürülmüştür. Katili bulmaya çalışmaktadır. Fakat katil onu da öldürmeye çalışmaktadır. Tek isteği ailesinin katilini bulup intikam almaktır.

Oh Sung Moo

Oh Sung Moo - W - Two - Worlds | Han hyo joo, Kim, Singing

Webtoonun yazarıdır ve Yeon Joon’un babasıdır. Webtoonun bölümleri kontrolden çıkmıştır ve bunu durdurmaya çalışmaktadır. Fakat bir gün ortadan.

Yoon So He

Minerva'dan Notlar: Dizi Yorumu: W Two Worlds

Kang Chul’un liseden beri arkadaşı ve sekreteridir. Kang Chul’a platonik aşıktır. Fakat Kang Chul’un bunun farkında değildir.

Seo Do Yoon

A 'ㅅ' on Twitter: "#WTwoWorlds BTS Photos | Seo Do Yoon (Lee Tae Hwan) and Yoon So-hee (Jung Yoo Jin) ❤ Source: imbc https://t.co/mcNNGyjrDc" / Twitter

Dövüş konusunda mükemmeldir. Önceden dövüş sanatçısıymış. Kang Chul’un koruması ve arkadaşıdır.

W (TWO WORLD) Dizisinden Bir Bölüm

Sevilerek izlenen Güney Kore dizilerinden W (TWO WORLD) dizisinin en sevilen bölümlerinden bir bölümü sizlere sunuyoruz. Dizi hakkındaki fikirlerinizi ve görüşlerinizi yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.