Arkadaşlık ve aşk konulu olan My Strange Hero, kimi zaman size üzebilecek kimi zaman ise sizi mutlu edebilecek bir dizidir. 2019’da yayınlanan en iyi ve en popüler dizilerden biridir.

My Strange Hero Konusu

Bok Soo, derslerinde başarısız fakat iyi kalpli bir gençtir. Arkadaşları ile her zaman iyi geçinen Bok Soo, Son So Jeong ile daha iyi geçinmek istemektedir. Çünkü ona aşıktır. So Jeong ise derslerinde oldukça iyidir. Bir gün okula Se Hoo adında bir çocuk nakil olur. Bok Soo ile aralarında tartışma geçer ve bu tartışmada Bok Soo haksız bulunarak okuldan atılır.

Yıllar sonra Bok Soo, iki arkadaşı ile “Sizin Ricanız” isimli bir iş yapmaktadır. Bu işte insanların istedikleri şeyleri para karşılığı yapmaktadırlar. Bok Soo çalıştığı bir zaman, 2 kişinin yüksek bir yerden suya düşerek, boğulduğunu görmüştür. Yanındaki çalıştığı kadın eğer bu inşaları kurtarırsa ona yüklü bir para vereceğini söylemiştir. Bunun ardından iki kişiyi kurtaran Bok Soo istemeden kendine yeni bir kapı açmıştır. Kurtardığı kişilerden biri lise aşkı Soo Jung’dur. Uzun süre sonra ilk karşılaşmalarıdır. Diğer kız ise Bok Soo’nun eski lisesinde okuyan genç bir kızdır. Kız okuldaki zorbalığa dayanamayarak intihar etmek istemiştir. Okulun müdürü, okulun adının kirlenmemesi ve insanların sakinleşmesi için eski öğrencileri Bok Soo’ya bir şans daha vermek istemişlerdir. Haksız yere eğitim hayatından olan Bok Soo, geri dönerek okuldan intikamını alacaktır.

My Strange Hero Dizisi Hakkında

Size eğlenceli anlar yaşatan bu dizi 32 bölüm ve her bölüm 35 dakikadır. Romantik-komedi ve dram türündedir. Arkadaşlık ve aşk üstünde durulmuştur.

ซีรี่ย์เกาหลี My Strange Hero ซับไทย Ep.1-32 (จบ) « ซีรีย์เกาหลี ซีรีย์เกาหลีมาใหม่ ซีรี่ย์เกาหลี รวมซีรีย์เกาหลี ซีรีย์เกาหลีล่าสุด ซีรีย์เกาหลี 2020 เรื่องย่อซีรีย์เกาหลี 2019 เรื่องย่อซีรี่ย์เกาหลี เรื่องย่อละครเกาหลี รวมเรื่องย่อซีรี่ย์เกาหลี

Stream kpop_lifeu2 | Listen to My strange hero ❤️ playlist online for free on SoundCloud

My Strange Hero Karakterleri

Sevecen tipleri ve sevecen davranışları ile My Strange Hero dizisindeki karakterler sizi gülümsetecektir. Karakterlerin ilişkileri ile kendini izletecek sahneleri bulundurmaktadır.

Kang Bok Soo

My Strange Hero Konusu ve Oyuncuları | Kore Dizi Detayları » Dizisel

Babası Çin restoranının sahibi olan Bok Joo; yakışıklı, nazik ve oldukça iyi kalpli biridir. Arkadaşları onu sevmekte ve iyi anlaşmaktadırlar. Fakat çok zeki biri değildir. Okula yeni gelen çocuk ile tartışması sonucu haksız yere okuldan atılmıştır. Okuldan atıldıktan sonra yarı zamanlı işlerde çalışmıştır. Mezun olmadığı için çok üzgündür. Yıllar sonra bir kızın hayatını kurtarması sonucu beklenmedik olaylar yaşamıştır ve okula tekrardan alınarak mezun olma hakkı verilmiştir. Bu şekilde hem okuldan intikamını alacak hem de mezun olacaktır. Tekrar liseye başlayarak intikamını alacaktır. Ayrıca lisedeki aşkı da bu okulda öğretmen olarak çalışmaktadır.

Son Soo Jung

My Strange Hero (복수가 돌아왔다) - Korean Drama Source - Where to watch K-Dramas online

Tüm hayatı boyunca kendi ayakları üstünde durmuş cesur bir kızdır. Güzelliği, zekiliği ve nazikliği ile lisede popüler bir kızdır. Bok Soo’nun kendine kibar davranışları sayesinde ona aşık olmuştur. Bok Soo’nun insanlara onun fakir olduğunu söylediğini düşünmüştür ve Se Ho ile onu okuldan attırmıştır. Fakat sonradan öyle bir şey olmadığını anlamıştır. Oh Se Ho onu tuzağa düşürmüştür ama iş işten geçmiştir. Yaptığına çok pişman olmuştur. Bok Soo okuldan atıldıktan sonra bir daha görüşememişlerdir. Lakin  kader onları okudukları eski lisede tekrar bir araya getirmiştir. Mezun olduğu lisede öğretmendir. Hasta büyükannesine bakmak ve iyi bir maaşa sahip olmak için sözleşmeli öğretmen olmaya çalışmaktadır. Tekrar okula dönen Bok Soo ile aşkları da yeniden ortaya çıkacaktır.

Oh Se Ho

My Strange Hero Konusu ve Oyuncuları | Kore Dizi Detayları » Dizisel

Ailesi tarafından hiç sevgi almamış olan Oh Se Ho, Bok Soo ile eskiden çok yakın arkadaşlardı. Fakat Kang Bok Soo’nun ailesi ve sevgilisi ile mutlu ilişkisini kıskandığı için Bok Soo’ya itiraf atarak okuldan attırmıştır. Eski lisesine yönetim kurulu başkanı olarak atanır. Okulu seçtin bir yer yapmak için çalışmaktadır. Annesi okulun sahibidir ve sürekli Se Ho’ya baskı yapmaktadır.

Cheon Ho Jin

Cheon Ho Jin » Güney Kore Sineması

Kang Bok Soo’nun Korece ve sınıf öğretmenidir. Her zaman Kang Bok Soo’nun yanında olmuştur. Okuldan atılsa bile onu desteklemiştir.

Lee Kyung Hyun

My Strange Hero Korean Drama – Kim Dong Young | Kdrama Kisses

Kang Bok Soo’nun yakın arkadaşıdır. Birlikte aynı işi yapmaktadırlar. Sevecen bir kişiliğe sahiptir.