NCT Jaemin Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Diyet Listesi

NCT Jaemin Kaç Kilo: NCT Jaemin, NCT grubunun bir parçası olduğu bilinen bir şarkıcı, rapçi ve aktördür. Jaemin ayrıca NCT, the NCT Dream ve NCT U’nun alt birimlerindedir. Ayrıca Method to Hate You ve My English Puberty 100 Hours gibi bazı TV şovları yaptı.

Jaemin başka şeylerle de tanınır; biri çok ateşli ve seksi görünmek içindir. Birçok hayran onun vücut fiziğini seviyor ve ona benzemek istiyor. Dolayısıyla, NCT Jaemin egzersizini ve NCT Jaemin diyet planını da bilmek istiyorsanız , okumaya devam edin.

NCT Jaemin Vücut İstatistikleri

Yükseklik 5 fit 9 inç

Ağırlık 60 kg

Yaş 20 yıl

Göğüs 40 inç

Bel 30 inç

biceps 14 inç

İLGİLİ: NCT Yuta Nakamoto Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Diyet Listesi

NCT Jaemin Egzersiz Rutini

Jaemin, Kpop endüstrisinde yükselen yeteneklerden biri ve hala nispeten çok genç. Zaten çok fazla ün kazandı ve kesinlikle gelecekte bu sektördeki en büyük isimlerden biri olacak. Ancak, tüm bunların devam etmesi için Jaemin’in fiziksel görünümünü en iyi durumda tutması gerekiyor. Peki Jaemin kendini nasıl zayıf ve kaslı bir formda tutuyor?

Birkaç şeyi aradım ve egzersiz rutini hakkında her şeyi bulmak için pek bir şey bulamadım. Ancak, hepsinin bir şekilde işe yaradığını biliyorum. Hatta burada izlediğiniz , NCT üyelerinin bazı esneme ve özel egzersizler yaptığı bu videoyu bile gördüm . Çoğu NCT üyesinin spor salonuna gitmediğini ve bu kadar çok egzersiz yapmadığını ve sadece kilo vermeleri gerektiğinde antrenman yapma eğiliminde olduğunu söyleyebilirim.

Dans pratikleri NCT üyelerini formda tutmak için bir egzersiz olarak fazlasıyla yeterli. Dansın Kpop endüstrisinin temel parçalarından biri olduğunu hepimiz biliyoruz. Kpop sanatçısındaki her şarkıcı veya sanatçının dans etmesi gerekiyor ve aynı şey Jaemin için de geçerli. Ayrıca formunu ve becerilerini korumak için haftada en az beş gün iki saat dans ediyor. Danstan önce ve sonra germe, vücut ağırlığı egzersizleri gibi pek çok şey yapıyor.

Jaemin ile benzer bir şekle girmek için izleyebileceğin bir rutin yapıyor olurdum. En sevdiğim Kpop modelini takip edeceğiz: günde iki kez antrenman ve kardiyo ile tonlama antrenmanlarını bölme. Antrenman süresini de günde üç saat olarak tutacağız ve antrenmanlar haftada beş gün yapılacak.

NCT Jaemin antrenmanı şunları içerir:

Sabah rutini

Sabah rutininde kardiyo rutinine odaklanacak egzersizler yapacağız. Ya tavsiye ettiğim Jaemin gibi tam bir dans pratiği yapabilirsiniz. Ancak dans etmek istemiyorsanız, koşu, bisiklet, yoga, pilates gibi diğer egzersizleri yapabilirsiniz. En az bir ila iki saat boyunca bu bizim ana antrenmanımız olacak.

Akşam Rutini

Akşam rutininde serbest vücut egzersizleri ve biraz germe içeren egzersizlere odaklanacağız. NCT’nin V-Live’daki NCT kanalında gösterdiği video antrenmanlarını da deneyebilirsiniz. Buradaki amaç, şınav, squat, plank, mekik, burpe vb. ekleyerek kasları güçlendirmenize yardımcı olacak tüm vücut egzersizine odaklanmaktır. Antrenmanınız bittiğinde bu en iyi seçenek olacak ve esneme hareketleri yapacaktır. .

NCT Jaemin Diyet Listesi

NCT Jaemin bazı sağlıklı yiyecekler yer, ancak yemek yerken bazı alışkanlıklar çok aşırıdır. Jaemin’in ramen yerken çok fazla kişniş koymak, tatlı patateslere çok fazla şeker koymak gibi bazı yöntemlerini açıkladıkları AllKpop’un bu makalesini görebilirsiniz .

Evet, lütfen bunu yapma, seni sevdiğin şeylerden alıkoymayacağım ama her zaman bir ölçülülük ve uyman gereken bir sınır vardır. Jaemin gibi bir vücuda sahip olmak için bu diyet planımı da takip edebilirsiniz.

NCT Jaemin diyeti şunları içerir:

Kahvaltı

  • Meyveli yulaf ezmesi
  • Meyve suyu

Abur cubur

  • Proteinli smoothie

Öğle yemeği

  • Tavuk
  • Pirinç
  • Çorba
  • sebzeler

Akşam yemegi

  • Biftek veya somon
  • sebzeler
  • Çorba