Jennifer Aniston Yeni Sevgilisi Kim?

Jennifer Aniston Yeni Sevgilisi: İlişki yolculuğunda zorlu bir yola girdikten sonra, Jennifer Aniston sonunda “The One”a yerleşmiş gibi görünüyor. Ancak yakın zamanda Friends Reunion bölümünde, Ross ve Jeniffer olarak bilinen David, eskiden birbirlerine aşık olduklarını itiraf ettiler. Bazı tatlı, sevimli anlar paylaştıklarını söylediler ama asla sınırı geçmediler. Kanepede kucaklaşıp birlikte uyuduklarını söylediler, başka bir şey değil. Hayranlar, neden birbirleriyle çıkmayı hiç düşünmedikleri sorulduğunda bu habere deli oldular. David’in cevapladığı gibi, bir şeyleri mahvetmek istemediklerini ve şov için olduğu kadar bu bireyler için de arkadaş kalsalardı daha iyi olurdu. David ve Jennifer duygularının geçmişte kaldığını iddia ederler ve bundan sonra ikisi de hayatlarına devam eder. Ancak bölümde Jennifer’ın eski kocası Brad Pitt’in adı alındı.

Brad Pitt, bir bölümde Ross kolejinin en iyi arkadaşı olarak göründü. Ve David, Brad’e “Fella” diye hitap etti. Yapar diyerek, arkadaşının göründüğü bölümü hatırlıyor. Açıklamanın tonu kulağa çok kaba geliyordu. Buna kıskançlık diyebilir miyiz yoksa sadece iki arkadaşın alay etmesi mi? David ve Jennifer’ın hala birbirlerine karşı hisleri var mı? Bize sadece zaman söyleyebilir.

ÖNERİLEN: Song Joong Ki Yeni Dizisi: The Youngest Son of The Chaebol Family

Jennifer Aniston Aşk Hayatıyla Çok Kayalık Bir Yoldan Geçiyor

Asla ölmeyen ünlü çift Brad Pitt ve Jennifer Aniston 1994 yılında resmen tanışmışlardı. Ancak birbirleriyle çıkmadan önce çok iyi arkadaştılar. 1998’de çıkmaya başladılar. Bir yıllık flörtün ardından Jennifer, Brad’in yanına taşındı ve 2001’de Jennifer’ın hayır diyemediği bir “Brad Pitt” teklifi yapıldı. Koridorda yürüdü ve sonsuza dek mutlu olduğunu hayal etti. Ama kahramanımız Brad, Jennifer’a pek de hoş görünmedi. Beş yıllık evliliklerinin ardından çift boşanmaya ve evliliklerini sonlandırmaya karar verdi.

Brad’in Jennifer’a karşı mütevazi olmadığı ve insanların önünde ona hakaret ettiği söyleniyor. Jennifer, evliliği hakkında Brad’in spot ışığını paylaşmaktan çekinmediğine dair bir açıklama yaptı. Ve bu bir evlilikte üretken bir özellik değildir. Boşandıktan sonra Jennifer bir röportajda ortaya çıktı ve kimsenin evreninin merkezi olmasına izin verme dedi. Çünkü bunu dikkatsizce yapacaksın, ama bunu kişisel alanın istilası olarak görecek.

ÖNERİLEN: Kpop Kraliçesi 2021 Güncel Top 10 Listesi

Görüşme açıkça Brad hakkında konuştuğunu söyledi. Ancak, yakınlaştırma çağrısı yoluyla bir röportajda göründükleri için ikisi arasında işler şimdi daha iyi gibi görünüyor. Birbirleriyle dalga geçiyorlar ve arkadaş gibi eğleniyorlardı. Jennifer’ın Brad’i hiç unutmadığı söylenir. O onun ilk aşkıydı ve hepimiz ilk aşkla olan anlaşmayı biliyoruz. Ne kadar zehirli olursa olsun ya da onları unutmak için ne kadar uğraşırsan uğraş, üstesinden gelemezsin. Boşandıktan sonra Jennifer bir toparlanma buldu. 2005 yılında Jeniffer, Vince Vaughn ile çıktı. Resmen bir toparlanma olarak adlandırabiliriz ve sadece eğleniyorlardı ve duygusal bir bağ paylaşmıyorlardı.

Jennifer, Justin Theroux ile Sonsuza Kadar Mutlu Olmayı Düşündü, Ama Yine Son Çıkmaz Oldu

Brad Pitt ile başarısız bir evlilikten ve muazzam bir ilişkiden sonra, Jenniffer kırık kalbini onarmak için Justin Theroux’a döndü. Jennifer ve Justin evlenmeden önce üç yıl nişanlıydılar. Yavaş almanın sendikalarına yardımcı olabileceğini düşündüler, ama ne yazık ki olmadı. 2018’de çift, birbirleriyle evli iki en iyi arkadaş olduklarını söyleyen ortak bir açıklama yaptı. Ve şimdi çift olarak yollarını ayırmaya karar verdiler ama paylaştıkları sağlıklı arkadaşlığı benimsemeye devam edecekler. Jennifer’ın ikinci evliliği de bu şekilde başarısız oldu. Jennifer kişisel hayatını çok özel tutar. Ama çıktığı kişiyi asla saklamaz. Sevgilisine gururla sahip çıkarak sevgisini gösterme şeklidir.

Jennifer Aniston Şimdi Kiminle Çıkıyor?

Friends Reunion bölümünden sonra Jennifer ve David birbirlerine olan duygularını itiraf edince her şey değişti. Ve söylentiler Jennifer’ın gizemli bir adamla çıktığını söylüyor. Geçenlerde 58. yaş gününü birlikte kutladılar. Ama bu konuda açık değil. David, 2017’de karısından boşandığı için bekar. Raporlar Jennifer’ın da bekar olduğunu söylüyor. Jennifer Aniston’ın David Schwimmer ile çıkması mümkündür. David onun gizemli adamı olabilir. Ancak Jennifer herhangi bir söylentiyi doğrulamadı, bu yüzden Jennifer’a göre şu anda kimseyle çıkmıyor.