Kpop Kraliçesi 2021 Güncel Top 10 Listesi

Kpop Kraliçesi 2021 Güncel Top 10 Listesini sizler için hazırladık,en popüler idolden en az popülere kadar olan bu ilginç listeyi gelin birlikte inceleyelim.

1. Jisoo (BLACKPINK)

Jisoo, 2016 yılında YG Entertainment’ın kız grubu Blackpink altında çıkış yapan ünlü bir şarkıcı ve aktris . 2015 yılında The Producers adlı bir dramada kamera hücresi görüntüsü yaptı. Blackpink ile yaptığı ilk albümü ‘Square One’ adını taşıyordu. Grubun en yaşlı üyesidir. Ayrıca Samsonite için Lee Min Ho ile birlikte çeşitli reklamların bir parçası olmuştur.

2. Lisa (BLACKPINK)

Ünlü kız grubu Blackpink’teki Taylandlı rapçi, şarkıcı ve dansçı. Asıl adı, çocukken evlat edindiği Lalisa’dır. 2011 yılında YG Entertainment’a resmi stajyer olarak katıldı. Başlangıçta Taeyang’ın “Ringa Linga” müzik videosunda yer aldı. İlk modelleme işi 2015’te bir sokak giyim markası Nona9on içindi. Lisa, ajans altında çıkış yapan, etnik kökenli olmayan ilk Koreli oldu.

ÖNERİLEN: BTS Jimin Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Gerçek

3. Nancy (Momoland)

Nancy, Güney Koreli grup MOMOLAND’ın bir parçası olmanın yanı sıra, Koreli-Amerikalı bir sunucu, şarkıcı ve aktris. Mnet’in hayatta kalma şovu Finding Momoland’da yarışmacıydı. Bu gösteri, bu grubun üyelerini seçmekti. O ikinci kazanan oldu ve 2016 yılında grubun yanında çıkış yaptı.

4. Tzuyu (İKİ KEZ)

Güney Kore merkezli Tayvanlı bir şarkıcı. JYP Entertainment’ın TWICE adlı kız grubunun en genç üyesidir. Tzuyu, uzun oyunlarından birinde 2015 yılında grupla çıkış yaptı. ‘2016’da Güney Koreliler arasında en popüler üçüncü idol’ ve ‘TC Candler’den dünyanın en güzel yüzü’ gibi çeşitli listelerin en üst sıralarında yer aldı.

5. Jennie (BLACKPINK)

2016’da Blackpink ile çıkış yaptı. Jennie, Güney Koreli şarkıcı ve rapçi. Solo çıkışını 2018 yılında ‘Solo’ adlı albümü ile yaptı.

ÖNERİLEN: ITZY Yeji SF9 Youngbin’le Çıkıyor mu? Söylentiler Doğru mu?

6. Rose (BLACKPINK)

Rose olarak da bilinen Roseanne Park, şu anda Blackpink’in Güney Koreli kız grubunda Yeni Zelandalı şarkıcı.

7. Yiren (EVERGLOW)

Yuehua Entertainment şirketinin EVERGLOW kız grubunun Çinli bir üyesidir.

8. Jiyeon (T-ARA) (Kpop Kraliçesi)

2009 yılında T-ARA kız grubu üyesi olarak çıkış yaptı. Aynı zamanda Soul, Master of Study, Dream High 2, Triangle gibi dramalarda da rol aldı. 2014 yılında ilk EP’si Never Ever ile çıkış yaptı.

9. Irene (Red Velvet)

Irene, Red Velvet kız grubunun lideridir. Şarkıcı, rapçi ve aktris Irene, 2014 yılında grupla ilk kez sahneye çıktı.

10. Kış (AESPA) (Kpop Kraliçesi)

AESPA grubu, Kasım 2020’de dijital single’ı ‘Black Mamba’ ile çıkış yaptı. Winter bu grubun ilk üyesi olarak tanıtıldı.