Song Joong Ki Yeni Dizisi: The Youngest Son of The Chaebol Family

Song Joong Ki Yeni Dizisi:  Song Joong Ki, yaklaşan drama The Youngest Son of The Chaebol Family’de (gerçek çeviri) sihrini yapabilir  . Oyuncu, dizide erkek başrolü oynaması için teklif aldı. Song Joong Ki kısa süre önce hit dizisi Vincenzo’yu bitirdi ve  ekranlarımıza geri dönmeye hazır. 27 Mayıs’ta ajansı haberi doğruladı. Ancak dizinin yapımcısı hala bir cevap bekliyor. Yaklaşan gösteri intikam hakkında ve aynı zamanda bir fantezi hikayesi içeriyor. Bu nedenle hayranlar, özellikle Vincenzo Cassano’yu oynadıktan sonra onu cesur ve intikamcı bir rolde görmekten heyecan duyacaklar.

Song Joong Ki’nin ajansı, oyuncunun gerçekten bir teklif aldığını iddia eden bir açıklama yayınladı. Ve şu anda senaryoyu ve teklifi inceliyor. Oyuncu teklifi kabul ederse dizide erkek başrolü oynayacak. Diğer başrol oyuncuları henüz kararlaştırılmadı. Şov erkek başrolü ele geçirdiğinde işler daha da ilerleyecek gibi görünüyor.

Diğer birçok Kdrama gibi, Chaebol Ailesinin En Küçük Oğlu  da popüler bir webtoon’a dayanmaktadır. Yaklaşan JTBC draması, San Gyung’un webtoonu “Youngest Son of a Conglomeraate”den uyarlandı.

ÖNERİLEN: Kpop Kraliçesi 2021 Güncel Top 10 Listesi

Karakterinin açıklaması açıklanmadı. Ancak dizinin konusunu okuduktan sonra ipleri birbirine bağladık.

Chaebol Ailesinin En Küçük Oğlu – Song Joong Ki Başrolde Mi Oynayacak?

JTBC’nin yaklaşan Kdramı, The Youngest Son of The Chaebol Family, erkek başrol rolü için aktör Song Joong Ki’ye  yaklaşıyor.

Şov, bir chaebol ailesi tarafından hırsızlık suçuyla çerçevelendikten sonra öldürülen birinin hikayesini anlatacak . Ölen kişi, 10 yıldan fazla bir süredir Konglomera’ya sadıktı. Ama hiç yapmadığı bir şey için öldürüldü. Şimdi ise chaebol  ailesinin en küçük oğlu olarak yeniden doğuyor . Dahası, hayatının tek bir amacı vardır – intikam almak ve yavaş yavaş devralmak için çalışmak.

Song Joong Ki’ye neden böyle bir karakter için yaklaşıldığını anlayabiliriz. Onun son TVN en performans  Vincenzo  herkes deli gitmek yaptı. Oyuncu, baştan sona şımartan Kore doğumlu bir İtalyan konseri oynadı. Oyunculuğu büyük beğeni topladı ve ilk kez izleyiciler tarafından sevilen bir anti-kötü adam oynadı.

ÖNERİLEN: BTS Jimin Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Gerçek

Song Joong Ki teklifi kabul ederse, kesinlikle birinci sınıf oyunculuğuyla şovu süsleyecek. Ve artık intikam alma konusunda onun bir usta olduğu konusunda hemfikir olabiliriz.

Oyuncu ayrıca diğer süper hir dizilerindeki rolüyle de tanınıyor. Oyunculuk portföyünde  Descendants of the Sun, The Innocent Man, Tree With Deep Roots  ve Arthdal ​​Chronicles yer alıyor. Daha sonra Arthdal ​​Chronicles  2. sezonda görülecek .

JTBC’nin Yaklaşan Draması – Ne Biliyoruz?

JTBC’nin Tv kadro programı yeni harika dramalarla dolu. Bunlardan biri de Chaebol Ailesinin En Küçük Oğlu. Şu anda çıkış tarihi , yayın detayları ve oyuncu kadrosu ile ilgili detaylar açıklanmadı. Gösterinin ön prodüksiyon aşamasında olduğunu düşünürsek, yeni güncellemeler için bir süre beklememiz gerekiyor.

Ancak dizinin çekimlerinin 2022’nin ikinci yarısında başlayacağı duyuluyor. Ayrıca, 2022’nin başında veya gelecek yılın ilk yarısında prömiyerini yapacak.

The Youngest Son of The Chaebol Ailesi’nin toplam 20 bölümü olacak ve JTBC’nin  yerel kablolu ağı üzerinden yayın yapacaklar. Yurtdışında yaşayan insanlar, Netflix ve Viki gibi akış sitelerinde gösteriye tanık olabilir. Herhangi bir güncelleme gelir gelmez sizi bu konuda bilgilendireceğimizden emin olacağız.

Dizi, yönetmen Jeong Dae Yun’dan ( W, I’m Not A Robot, She Was Pretty) geliyor. Bu arada, Kim Tae Hee ( A Beautiful Mind , Sungkyunkwan Scandal)  senaryoyu yazacak.

Daha fazla güncelleme paylaşmaya devam edeceğiz. Ancak şimdilik bizi izlemeye devam edin ve en son haberler ve güncellemeler için okumaya devam edin!