BTS Jimin Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Gerçek

BTS Jimin Hakkında Bilgileri 10 madde halinde sizler için derledik.

En yetenekli kpop idollerinden biri BTS’den Jimin olmalı. Hayranların Jimin etkisi dediği kimsenin karşı koyamayacağı bu büyüleyici etkiye sahip. Jimin, ne zaman isterse onu zarif ve ateşli kılan inanılmaz bir dans stiline sahip. Hayranların gerçekten sevdiği, çok güzel ve benzersiz bir eseri var. Ve son olarak, en bariz olanı, hayranlarını ve grup arkadaşlarını seviyor ve önemsiyor. O çok çalışkan; BTS üyeleri onun okula gideceğini ve ardından reklam pratiğine geri döneceğini ve sadece 2 saat uyuyacağını açıkladı. Kim onun hakkında daha fazla şey bilmek istemez ki, değil mi?

İşte BTS’den Jimin hakkında en önemli 10 gerçek

1. İlk çıkışından önce ‘Baby J’, ‘Baby G’ veya ‘Young Kid’ sahne adıyla gitmek istedi, ancak gerçek adı Jimin olarak sahne adını seçti. Jimin mükemmel olduğu için taraftarlar kararından oldukça memnun.

2. Bu gerçek aynı zamanda onun adını da içerir. Adı ona dedesi tarafından verilmiştir. Jimin’in adının anlamı, bilgeliği gökyüzüne ulaşan ve herkes tarafından görülebilen bilge bir kişidir. Sanırım büyükbabası Jimin’in gerçekten bilge ve sevgi dolu bir insan olacağını öngörmüştü.

ÖNERİLEN: ITZY Yeji SF9 Youngbin’le Çıkıyor mu? Söylentiler Doğru mu?

3. Jimin’in birçok tıbbi sorunu var. Kas ağrısı, tansiyon sorunları ve yorgunluktan defalarca bayıldı. Jimin’in ağrısının yakında iyileşeceğini umuyoruz.

4. Uzun zamandır biriyle birlikte. Düşmanın adı ‘sandalyeler’. Jimin’in normalde otururken sandalyeden düştüğü biliniyor. Umarız bir gün kazanırsın, Chim Chim.

5. Jimin boyunun çok farkındadır. Gözlerinin vücudunun en sevdiği kısım olduğunu söylüyor. BTS’in en hafif üyesi olsa da, maço absinden dolayı birçok hayran için sürpriz olacaktı. Jimin’in bir gün insanların ne olursa olsun onu seveceğini anlayacağını umuyoruz.

6. Jimin ilhamını Rain, Bigbag’den Taeyang ve Chris Brown’dan aldı ve çok çalışmaya her zaman kararlıydı ve kararlıydı. Hayranları şaşırtabilecek gerçeklerden biri, Jimin’in sekiz kez gruptan atıldığını bilmek. Daha sonra JTBC ile yaptığı bir röportajda modern dansta uzmanlaştığını ve bu tür dansın BTS konseptine uymadığını, bu yüzden bununla başa çıkmakta zorlandığını açıkladı.

ÖNERİLEN: ÖNERİLEN: Lisa Hakkında bilgiler: 2021 Güncel Tüm Profili

7. Jimin, en etkili kpop idolü unvanına sahiptir. Her gün efsaneler yapılmıyor ve Jimin minnettar olmamız gereken efsanelerden biri. Hayranlar, bir gün onun kpop kralı olarak taç giyebileceğini söylüyor.

8. Jimin’in, birçok insanın bildiği başka bir yanı var. Pek çok insan Jimin’i nazik ve nazik bir melek olarak görür, ancak onun içinde hayranlarının ona tam bir Slytherin demesini sağlayan yaramaz bir rolü vardır. Run Bts bölümünde yalan söylemekten ve kelimenin tam anlamıyla Slytherin enerjisi yaymaktan, o gerçek bir Slytherin. Hogwarts’taki Slytherin’in mücevheri olacaktı.

9. Saf bir meleğin kalbine sahip olduğu biliniyor ve Jhope bir keresinde Jimin’in BTS üyeleri olmadan kendi otel odasında yalnız hissedebileceğini açıklamıştı. Onlarla olmayı ne kadar çok sevdiğini. BTS üyeleri ayrıca BTS üyeleriyle en çok onun ilgilendiğini söylüyor.

10. Jimin etkisine kimse karşı koyamaz. Jimmy Fallon’dan James Cordon’a veya rastgele insanlara kadar, onları zaten devasa hayran havuzunda topluyor. Direnemeyeceğin bir auraya sahipti. Bahse girerim o senin biasındır ve eğer değilse, o senin önyargı kırıcındır.